Produkty

Ochrona przed najechaniem na regał paletowy, ochrona przed uderzeniami w kształcie litery L o wysokości 400 mm

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(153)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne
Artykuł nr 4749
 • Waga
  3,1 kg
 • Kolor
  żółto-czarny
 • Powierzchnia
  lakierowana
 • Szerokość
  120 mm
 • Głębokość
  120 mm
 • Wysokość
  400 mm
 • Max. Wpływ energii
  400
Media
Zakres dostawy
 • 1 x Ochrona przed najechaniem na regał paletowy, ochrona przed uderzeniami w kształcie litery L o wysokości 400 mm
 • 4 x kotwy śrubowe M12 x 100 mm, ocynkowane

Chroni system regałów przed uszkodzeniami stojaków zewnętrznych wskutek omyłkowego najechania przykładowo wózkami widłowymi i zapobiega tym samym możliwym do uniknięcia wypadkom i wynikającym z tego kosztom.

Uszkodzenia na regałach wymagają intensywnych czasowo napraw i uniemożliwiają sprawne prowadzenie bieżącej eksploatacji, a uszkodzona osłona przeciwnajazdowa może być wymieniana szybko i bez dużego nakładu.

Zabezpieczenie w postaci ram L lub U zapewnia optymalną ochronę regałów paletowych, magazynowych lub wspornikowych. Jest dostępny w wysokości 400 mm, a dzięki żółto-czarnej kolorystyce zapewnia zwiększoną świadomość i zapobiega uszkodzeniom.
Osłona przeciwuderzeniowa typu L jest stosowana przede wszystkim po zewnętrznej stronie regałów, aby zapobiec przypadkowym uderzeniom wózków widłowych.
Alternatywnie do osłony przeciwuderzeniowej typu L do ochrony zewnętrznych stojaków regału można również zastosować osłonę przeciwuderzeniową typu U, która chroni wewnętrzne stojaki regału z trzech stron.

Zabezpieczenie przeciwuderzeniowe typu L i U TOPREGAL zostało przetestowane zgodnie z normą DGUV 108-007 (wcześniej BGR 234). Według obowiązującej DIN 15635 wymagana jest osłona przeciwuderzeniowa do regałów stacjonarnych w połączeniu z pojazdami transportu poziomego do ochrony przed omyłkowym najechaniem przez środki podnoszące, jak przykładowo wózek widłowy lub wózek ręczny. W celu bezpiecznego zakotwienia w podłożu zabezpieczenie przed kolizją jest mocowane do podłoża za pomocą 4 kotew śrubowych M12 x 100 mm. Kotwy rozporowe są zawarte w cenie i w zakresie dostawy. 

 

Wymagane dla stacjonarnych systemów regałowych w połączeniu z nieszynowymi pojazdami transportu poziomego według DGUV: 108-007 (wcześniej BGR 234).

......czytaj więcej
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 4.90 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
Odpowiednie oceny
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
31.01.2024 w oparciu o Nr art. 4748
Robi to, co powinien.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
21.08.2023 w oparciu o Nr art. 4749
Moje nowe produkty są całkowicie dostosowane do moich potrzeb (inaczej bym ich nie zamawiał), w pełni spełniają swoje role. Jakość, łatwość obsługi, wytrzymałość.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
12.07.2023 w oparciu o Nr art. 4749
Bardzo dobry stosunek ceny do wydajności. Solidna i odpowiednia dla naszych wymagań
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
28.06.2023 w oparciu o Nr art. 4749
Jasne kolory, a nie sprany żółty jak u innych dostawców. Wysokość jest idealna, ponieważ "przypadkowe" podejście do półki może się zdarzyć tylko świadomie. Tak, na pewno nie jest to najtańsza opcja pod względem ceny, ale należy pamiętać, że są to koszty jednorazowe. Więc lepiej zrobić to porządnie raz, a porządnie.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
14.06.2023 w oparciu o Nr art. 4749
Spełnia potrzeby
Oryginał
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.