Produkty

4 pełne opony gumowe do Wózek widłowy GSE35/5, SolidHub

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne
Artykuł nr 239431
 • Model
  GSE35/5
 • Opony
  guma pełna
Media
Zakres dostawy
 • 4 pełne opony gumowe do Wózek widłowy GSE35/5, SolidHub
 • 12 miesięcy rękojmi
 • Komfortowa jazda
 • Bezpieczny transport ciężkich ładunków
 • Stabilna i wysoka ładowność
 • Długa żywotność

Odkryj zestaw opon pełnych do GSE35/5 od SolidHub - optymalne rozwiązanie dla Twojego wózka widłowego. Zestaw ten zapewnia maksymalną niezawodność, trwałość i bezpieczeństwo floty wózków widłowych. Składa się z 2 Opon przednich i 2 Które zostały specjalnie zaprojektowane do intensywnego użytkowania.
Opony przednie mają rozmiar 28x9-15 i rozmiar obręczy 7 ". Zewnętrzna średnica 690 mm i szerokość opony 224 mm zapewniają doskonałą stabilność i nośność. Każda przednia opona może udźwignąć do 3.445 kg przy maksymalnej prędkości 25 km/h i waży 59,3 kg.
Opony tylne mają rozmiar 18x7-8, a rozmiar felgi to 4,33 ". Zewnętrzna średnica 440 mm i szerokość opony 154 mm zapewniają niezbędną zwrotność i stabilność wózka widłowego. Nośność wynosi 1.585 kg na oponę tylną przy maksymalnej prędkości 25 km/h, a waga 20,3 kg.
Nasze pełne opony do wózków widłowych są idealne do użytku w wymagających środowiskach, ponieważ nie zawierają powietrza, a zatem są odporne na przebicie. Oferują dłuższą żywotność i zapewniają doskonałą absorpcję wstrząsów, maksymalizując czas pracy wózków widłowych i gwarantując optymalny rozkład obciążenia i przyczepność. Nie wahaj się wyposażyć swojej floty wózków widłowych w wysokiej jakości opony pełne od SolidHub. Zoptymalizuj procesy operacyjne i zwiększ wydajność swojej firmy.

Uwaga:
Zakres dostawy obejmuje wyłącznie opony pełne, bez felg. Opony można zamontować samodzielnie lub zlecić to warsztatowi.

Przed zakupem i uruchomieniem należy zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju użytkowania. Za uruchomienie, a także za odpowiedni do tego celu personel, odpowiada inżynier ds. eksploatacji.

......czytaj więcej
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.