Produkty

1.100 mm kratownica ze stali do regału magazynowego LR2000 / 600 mm głębokości / 25 mm wysokości

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(1)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne
Artykuł nr 94737
 • Model
  LR2000
 • Waga
  5,2 kg
 • Szerokość
  1.100 mm
 • Głębokość
  600 mm
 • Wysokość
  25 mm
Media
Zakres dostawy
 • 1 x 1.100 mm kratownica ze stali do regału magazynowego LR2000 / 600 mm głębokości / 25 mm wysokości (składający się z 2 modułów)
 • 5 lat gwarancji
 • Wysokiej jakości wykonanie półki regału
 • Mocna powierzchnia, mimo niewielkiej wagi
 • Cynkowanie ogniowe chroni kratownicę przed korozją
 • System modułowy zapewniający wysoką elastyczność

Optymalna półka dla Państwa zastosowania

Ta kratownica do regału magazynowego służy do zwiększenia przestrzeni magazynowej w regale magazynowym TOPREGAL lub wielofunkcyjnym stole warsztatowym MFW1000. Kratownica nadaje się również do zastąpienia istniejących półek lub rozszerzenia istniejących regałów. Składa się z półki z kratownicy ocynkowanej ogniowo w rozmiarze 1.100 mm x 600 mm, którą mocuje się dzięki specjalnej konstrukcji trawersów schodkowych TOPREGAL. Dzięki oczkom o wymiarach 9,9 x 3,3 cm kratownica nadaje się szczególnie do magazynowania płynów, takich jak paliwa czy oleje. Zaglądanie od spodu ułatwia również komisjonowanie, ponieważ towar można rozpoznać już od dołu. Jej niewielka waga 5,2 kg sprawia również, że dobrze się ją montuje.

......czytaj więcej
Uwagi

Ważne informacje

Podane wymiary są przybliżone i mogą różnić się o kilka centymetrów. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz odpowiedniego rozmiaru dla żądanego produktu.

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 5.00 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
01.05.2024
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.