Produkty

7,5 m regał wspornikowy KR3000 / ocynkowany ogniowo / jednostronny / 3 m wysokości / 50 cm głębokość wspornika / 5 poziomy

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(4)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne
Artykuł nr 27849-vz
 • Model
  KR3000
 • Długość trawersu
  1.500 mm
 • Max. Obciążenie na stojak
  1.500 kg
 • Wersja
  jednostronny
 • Liczba poziomów
  5
 • Nakładka regału
  bez
 • Powierzchnia
  ocynkowany ogniowo
 • Szerokość
  7.500 mm
 • Głębokość
  500 mm
 • Wysokość
  3.000 mm
 • Zakres zastosowania
  Zewnętrzny obszar
 • Wymiar osi
  1.500 mm
Media
Zakres dostawy
 • 6 x stojak / 3 m wysokości / maks. obciążenie 1.500 kg (typ: KR3000 ocynkowane ogniowo)
 • 4 x pole regału wspornikowego (zabezpieczenia podporami ukośnymi) do wysokości 3 m, wymiar osiowy 1,5 m (typ: KR3000 ocynkowane ogniowo)
 • 1 x pole regału wspornikowego (zabezpieczenia podporami ukośnymi) do wysokości 3 m, wymiar osiowy 1 m (typ: KR3000ocynkowane ogniowo)
 • 30 x wspornik 500 mm głębokości do 500 kg (typ: KR3000 ocynkowane ogniowo)
 • Cały potrzebny do montażu materiał
 • Tabliczki z dopuszczalnym obciążeniem zgodnie z niemiecką specyfikacją DGUV 108-007 (wcześniej BGR 234)
 • 5 lat gwarancji
 • Efektywne magazynowanie towarów, takich jak drewniane deski lub rury
 • Szczególnie wytrzymała konstrukcja
 • Ogromny udźwig do 1.500 kg na stojak
 • Indywidualnie zawieszone wsporniki na rastrze 50 mm

TOPREGALRegały wspornikowe KR3000 wyróżniają się w szczególności wytrzymałą konstrukcją oraz modułowym i elastycznym wykonaniem.

Ten regał wspornikowy w wykonaniu jednostronnym o szerokości 7,5 m ma 3 m wysokości, głębokość całkowitą wynoszącą 80 cm i dysponuje 5 poziomami wsporników o głębokości ramienia 50 cm. Maksymalne obciążenie na ramię wynosi przy tym maksymalnie 500 kg. Wsporniki mogą być indywidualnie zawieszane w rastrze 50 mm i są zabezpieczane sworzniem blokującym. Również części stopy mogą (w zależności towaru) być używane jako poziom magazynowy. Aby zabezpieczyć ładunek przed omyłkowym zsunięciem, na końcu każdego wspornika można włożyć zabezpieczenie przed stoczeniem się. Standardowo jest ono zawarte w zakresie dostawy. 

Obciążenie pionowe wynosi maksymalnie 1.500 kg. Wymiar osiowy (wymiar wewnętrzny pomiędzy dwoma stojakami) wynosi zasadniczo 150 cm. Dla specyficznych szerokości regał kończy się polem o wymiarze osi 100 cm. I co najlepsze: W każdej chwili mogą Państwo rozszerzyć swoją regał, czy to o szerokość, czy o ilość poziomów.

Powierzchnia tego regału jest ogniowo ocynkowana, a tym samym wodoodporna. Dzięki temu jest on odpowiedni przede wszystkim do zastosowania w obszarze zewnętrznym, w chłodniach w środowisku korozyjnym itp.

Ten regał wspornikowy typu KR3000 nie posiada półki regału.

......czytaj więcej
Uwagi

Ważne informacje

Wszystkie dane odnoszą się do równomiernie rozłożonych obciążeń. Po załadowaniu nie wolno przekraczać obciążenia półki i obciążenia terenowego. Zasadniczo podczas użytkowania obowiązują aktualne wytyczne dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy (DGUV Rule 108-007 / BGR 234). TOPREGAL nie ponosi odpowiedzialności za wypadki/uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem. Nasz zespół doradców z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Podane wymiary są przybliżone i mogą różnić się o kilka centymetrów. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dokładnych wymiarów dla żądanego produktu.

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 5.00 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
08.06.2023 w oparciu o Nr art. 9987-vz
Projekt i wykonanie są bardzo dobre. Niezbędne materiały montażowe również zostały dostarczone w całości.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
17.01.2022 w oparciu o Nr art. 10177-vz
Wszystko dobrze
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
24.01.2024 w oparciu o Nr art. 89964-vz
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
27.07.2022 w oparciu o Nr art. 6629-vz
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania dotyczące produktu
Czy można łączyć ze sobą różne wsporniki?

Łączenie wsporników różnych modeli, takich jak KR3000 i KR6000, jest technicznie niewykonalne. Jednak połączenie ramion o różnych długościach, na przykład 50 cm i 100 cm, jest całkiem wykonalne. Ważne jest, aby ramiona wspornika nie wystawały poza stopy wspornika. Połączenie ramion wspornikowych o długości 50 cm i 100 cm wymagałoby zastosowania półki o głębokości 100 cm.

W jakich projektach dostępne są pola wspornikowe?

W zależności od rodzaju regałów wysięgnikowych, nasze przęsła wysięgnikowe dostępne są w wersji malowanej i ocynkowanej ogniowo do zastosowań zewnętrznych (modele wysięgnikowe do zastosowań zewnętrznych: KR3000 / KR6000).

Jak są naprawiane pola wspornikowe?

Poszczególne stężenia krzyżowe i ukośne są montowane do wsporników słupków półek za pomocą odpowiednich śrub z łbem sześciokątnym, nakrętek sześciokątnych i podkładek.

Jak są podzielone rozpórki w polach?

W zależności od wysokości półek, liczba rozpórek (rozpórki poprzeczne i ukośne) jest różna.

Odpowiednią liczbę aparatów ortodontycznych znajdą Państwo w opisie artykułu oraz w instrukcji montażu.

Co oznacza wymiar osiowy?

Wymiar osiowy jest wymiarem wewnętrznym pomiędzy dwoma wspornikami półek. W zależności od typu wspornika, oferujemy te pola w 120 cm (KR2500) i 100 cm / 150 cm (KR3000 / KR6000).

Dlaczego gumowa taśma jest ważna w przypadku regałów wspornikowych i jak się ją mocuje?

Gumowa listwa na regałach wspornikowych służy przede wszystkim do ochrony przechowywanych towarów i wsporników przed potencjalnymi uszkodzeniami. Do ich zamocowania nie jest wymagany żaden dodatkowy montaż. Gumowe paski są po prostu przyklejane bezpośrednio do wybranego ramienia wspornika. Dla naszych modeli KR3000 i KR6000 oferujemy specjalnie dopasowane paski gum owe.

Czym różnią się rozmiary pól w zależności od typu regału wspornikowego?

Dostępne rozmiary wnęk różnią się w zależności od konkretnego modelu regału wspornikowego:

 • KR2500: Oferuje wnęki o szerokości 120 cm, w tym stężenia.
 • KR3000: Oferuje przęsła w rozmiarach 100 cm i 150 cm, oba z usztywnieniem. Są one również dostępne w wersji ocynkowanej ogniowo.
 • KR6000: Ten model również oferuje przęsła o szerokości 100 cm i 150 cm z usztywnieniem i jest dostępny w wersji ocynkowanej ogniowo.
Jakie śruby są używane do montażu regałów wysięgnikowych?

Dostawa obejmuje odpowiednią ilość śrub do montażu regału wspornikowego. Dla systemu regałów wysięgnikowych stosuje się następujące śruby:

Kotwa klinowa, śruby/nakrętki z łbem sześciokątnym, podkładka, klin wyrównujący itp.

Czy można regulować wysokość wsporników?

Niektóre modele naszych regałów wspornikowych umożliwiają elastyczną regulację wysokości ramion wspornikowych. Modele KR3000 i KR6000 oferują możliwość indywidualnej regulacji ramion wspornikowych w krokach co 5 cm. Z kolei ramiona systemu KR2500 są solidnie zespawane i nie pozwalają na żadną regulację wysokości.

Do jakich składowanych towarów nadają się regały wysięgnikowe?

Regały wysięgnikowe są idealne do składowania długich towarów, np. drewnianych belek, profili stalowych, rur i wielu innych. Regały wysięgnikowe można dodatkowo wyposażyć w podłogi drewniane lub kratownicowe, dzięki czemu możliwe jest również składowanie innych składowanych towarów.

Czy moja półka musi być przymocowana do podłogi?

Regały wspornikowe są zawsze mocowane przez zakotwienie ich do podłoża.

Nie można znaleźć żądanych wymiarów półki. Czy otrzymuję również półki w indywidualnych rozmiarach?

Oczywiście oferujemy również półki w indywidualnie dopasowanych wymiarach.
Prosimy o przesłanie zapytania pocztą elektroniczną na adres info@topregal.pl, faksem lub telefonicznie pod numerem infolinii klienta +48 22 2639 867.

Nasz formularz kontaktowy można znaleźć tutaj.

Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.