Produkty

ANJA360i Stół konferencyjny w kolorze szarym i orzechowo brązowym z indukcyjną stacją ładującą na 12 - 14 osób

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne
Artykuł nr 98014
 • Model
  ANJA360i
 • Waga
  134,4 kg
 • Kolor
  szary-brązowy orzech
 • Powierzchnia
  melamina
 • Szerokość
  3.600 mm
 • Głębokość
  1.500 mm
 • Wysokość
  750 mm
 • Zamontowane
  nie
 • Zakres zastosowania
  Wnętrze
Media
Zakres dostawy
 • Pakunek 1: Zestaw ram
 • Pakunek 2: Tabletop 1
 • Pakunek 3: Tabletop 2
 • Cały potrzebny do montażu materiał montażowy, jak śruby, płyty połączeniowe i części stopy są zawarte w zestawie
 • Dodatkowo potrzebne są wymienione narzędzia: Śrubokręt krzyżowy szczelinowy i/lub wkrętarka akumulatorowa z nasadką krzyżową szczelinową

ANJA360i: Idealny stół konferencyjny do spotkań, negocjacji i burzy mózgów.

Jako główny element sali konferencyjnej, stół konferencyjny jest niezbędny podczas każdego spotkania. Powinien być funkcjonalny i reprezentacyjny, a jego cena musi być odpowiednia. Stół konferencyjny ANJA360i jest tego optymalnym rozwiązaniem. Dzięki wymiarom 1.500 mm x 3.600 mm i ergonomicznie wygodnej wysokości 750 mm, może przy nim zasiąść 12 - 14 osób.

Gwarantowany element przyciągający wzrok w Twoim biurze

Stół konferencyjny ANJA360i jest utrzymany w kolorze szarym i orzechowym, dzięki czemu przyciąga wzrok. Wytrzymała powierzchnia stołu wykonana jest z płyt drewnianych pokrytych żywicą melaminową o grubości 25 mm. Trzy ramy płozowe wykonane z profilu stalowego o grubości 3 mm, pokrytego lakierem w kolorze czarnym, stanowią eleganckie akcenty i nadają stołowi konferencyjnemu niezbędną stabilność. Do produkcji stołu konferencyjnego użyto wyłącznie materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje jego długie użytkowanie. 

Wygodne ładowanie bez niepotrzebnej plątaniny kabli

W celu zapewnienia zasilania niezbędnych urządzeń biurowych ANJA360i ma z każdej strony szyb kablowy z 4 gniazdami (typ CEE 7/17 - typ wtyczki C) i kanał kablowy, co zapewnia większy porządek i więcej miejsca na stole. Bezprzewodowe ładowanie telefonów komórkowych jest również możliwe dzięki dwóm indukcyjnym powierzchniom ładującym, które dopełniają wyposażenie na potrzeby konferencji i spotkań. Kompatybilne są wszystkie telefony komórkowe obsługujące ładowanie bezprzewodowe.

W ten sposób Twój nowy stół konferencyjny ANJA360i jest gotów na wszystkie wyzwania, jakie stawia przed nim współczesna codzienność biurowa.

Krótki czas dostawy, prosty montaż

Stół konferencyjny ANJA360i jest pakowany w częściach rozdzielonych na trzy kartony i dostarczany jest na palecie. Dzięki ilustrowanej instrukcji montażu i ponumerowanym poszczególnym częściom montaż jest dziecinnie prosty i możliwy w bardzo krótkim czasie.

 

......czytaj więcej
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.