Produkty

LINA280 Stół konferencyjny z naturalnego drewna dla 8 - 10 osób

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne
Artykuł nr 221835
 • Model
  LINA280
 • Waga
  180 kg
 • Kolor
  parota
 • Powierzchnia
  melamina
 • Szerokość
  2.800 mm
 • Głębokość
  1.050 mm
 • Wysokość
  750 mm
 • Zamontowane
  nie
 • Zakres zastosowania
  Wnętrze
Media
Zakres dostawy
 • 1 x LINA280 Blat z naturalnego drewna (wymiary ok. 2.800 mm x 1.050 mm x 60 mm)
 • 1 x LINA280 Rama Pakiet 1
 • 1 x LINA280 Pakiet ramowy 2
 • Duży stół konferencyjny do spotkań z wieloma osobami
 • Reprezentacyjny i piękny 60 mm blat z litego naturalnego drewna parota
 • Solidna rama zapewnia wysoką stabilność
 • Wysoka jakość i szlachetne wykonanie

Naturalnie piękny i szczególnie wysokiej jakości: stół konferencyjny LINA280

Stoły konferencyjne muszą być przede wszystkim jedno: reprezentacyjne i o wysokiej jakości wykonania. Taki właśnie jest stół konferencyjny LINA280, z pięknym i solidnym blatem z naturalnego drewna oraz szlachetną ramą stołu. Dzięki szczególnie solidnemu i unikalnemu blatowi z drewna parota oraz obszernym wymiarom 2.800 mm x 1.050 mm, stół konferencyjny doskonale nadaje się do dużych sal konferencyjnych. Zatem spotkanie zarządu może odbyć się równie dobrze jak spotkanie sprzedażowe z udziałem maksymalnie 8 - 10 osób w rundzie. Dzięki ergonomicznej wysokości 750 mm, stół konferencyjny pasuje do prawie każdego krzesła biurowego, dzięki czemu można go elastycznie zintegrować z wyposażeniem.

Ekstrawagancki design z brązowym blatem wykonanym z jednego kawałka wysokiej jakości naturalnego drewna, z zakrzywioną krawędzią drzewa i czarnymi metalowymi nóżkami sprawia, że każdy stół konferencyjny jest wyjątkowy. Szczególnie polecane jest tu połączenie z naszymi krzesłami konferencyjnymi MARINA, które są wizualnie idealnie dopasowane do stołu. Dwie czarne nogi stołu w kształcie litery X na końcach pięknie wyprofilowanego stołu konferencyjnego zapewniają stabilność i stateczność. Za pomocą szelek pod blatem, solidny, 60 mm gruby blat z naturalnego drewna trzyma się pewnie. Została ona zaprojektowana jako szczególnie wytrzymała, dzięki czemu będzie się dobrze prezentować przez długi czas, nawet po intensywnym użytkowaniu, pisaniu ręką czy rozlanej kawie. Można też walić w stół, aby zaznaczyć swoją obecność.

Uwaga:

Blat stołu jest produktem naturalnym, a każdy stół jest niepowtarzalny. Dlatego widoczne są ziarna, wypustki i inne nierówności. Ze względu na naturalny kształt pnia drzewa mogą wystąpić różnice w podanych przez nas wymiarach. Te osobliwości tworzą niepowtarzalny urok stołu z naturalnego litego drewna. Aby zniwelować takie nierówności i upiększyć wygląd, głębsze sęki i pęknięcia widelca są łączone z tego samego drewna, co może powodować niewielkie odchylenia kolorystyczne. Cechy te nie stanowią podstawy do wniesienia skargi.

Opieka:

Aby chronić powierzchnię, należy unikać stosowania ostrych środków chemicznych i środków czystości.
Wszystkie gorące przedmioty, takie jak talerze, garnki czy naczynia do serwowania, powinny być umieszczone na powierzchni odpornej na działanie wysokich temperatur.
Rozlany produkt należy natychmiast wytrzeć wilgotną szmatką.
Drobne zarysowania można usunąć polerując blat papierem ściernym o ziarnistości 600 - 800 i pokrywając go niewielką ilością lakieru w sprayu lub oleju woskowego.

......czytaj więcej
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.