Produkty

Cyfrowy terminal informacyjny z funkcją dotykową DITT-LED32, Android 11, TecMaschin

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(9)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne
Artykuł nr 223586
 • Model
  DITT-LED32
 • Mobile
  nie
 • Przekątna ekranu
  32 "
 • System operacyjny
  Android 11
 • Miejsce przechowywania
  16 GB
 • Rezolucja
  1.920 px - 1.080 px
 • Waga
  25 kg
 • Kolor
  biały
 • Powierzchnia
  lakierowana
 • Szerokość
  750 mm
 • Głębokość
  455 mm
 • Wysokość
  1.110 mm
 • Klasa efektywności energetycznej
  E
 • Zakres zastosowania
  Wnętrze
Media
Zakres dostawy
 • 1 x Cyfrowy terminal informacyjny z funkcją dotykową DITT-LED32, Android 11, TecMaschin
 • 12 miesięcy rękojmi
 • Intuicyjne sterowanie dzięki innowacyjnemu wyświetlaczowi dotykowemu
 • Do optymalnej prezentacji treści cyfrowych i interaktywnych
 • Dwa zintegrowane głośniki
 • 32 in ekran Full HD
 • Szybka i łatwa konfiguracja i gotowość do natychmiastowego użycia

Intuicyjny i elastyczny, cyfrowy terminal informacyjny

Wyposażony w prostą zasadę plug and play, możesz w przyszłości łatwo i elastycznie prezentować treści swoim klientom. Nie ma znaczenia, czy jest to interaktywna prezentacja produktu, prosty terminal informacyjny z danymi geograficznymi, prosty pokaz zdjęć czy biblioteka wideo. Z systemem Android 11 ekran dotytkowy DITT-LED32 firmy TecMaschin może być intuicyjnie sterowany jak tablet lub smartfon dzięki funkcji dotykowej i wygodnej wysokości 1.110 mm. Aby zoptymalizować kontrolę, ekran jest zorientowany pod kątem 178°. Dzięki temu obsługa jest dziecinnie prosta. Dzięki różnym zintegrowanym złączom można szybko przenieść na urządzenie i odtwarzać prezentacje, pokazy slajdów i wiele innych. Wśród nich są dwa złącza LAN, dwa porty USB oraz slot na karty micro SD. Połączenie z siecią WiFi jest również szybko skonfigurowane. Dzięki temu, po zainstalowaniu odpowiednich aplikacji, można również zdalnie wyświetlać treści. Wbudowano również złącze jack dla słuchawek, co dopełnia pakiet wyposażenia. Nie można na tych urządzeniach zainstalować nowszej wersji Androida.

Cyfrowy terminal informacyjny klienta: zalety

Zalety takiego urządzenia są oczywiste. Treści mogą być wgrywane znacznie szybciej i łatwiej w poszczególnych sklepach czy oddziałach. Nie ma już potrzeby drukowania plakatów czy innych nośników informacji. Informacje mogą być dystrybuowane w sposób ukierunkowany, prezentowane w atrakcyjny sposób i zaprojektowane interaktywnie. Podczas prezentacji produktów można na przykład obracać modele 3D na intuicyjnym wyświetlaczu dotykowym, analizować je i oglądać dokładniej dzięki funkcji zoom. Dzięki poszczególnym punktom, na które można kliknąć, można w zabawny sposób przekazać informacje o produkcie. Dzięki temu innowacyjny terminal cyfrowy z funkcją dotykową jest idealnym towarzyszem na targach, we własnym salonie lub na hali produkcyjnej. Duży wyświetlacz 32 in zapewnia zniewalający wygląd. Nowoczesny design w kolorze białym doskonale komponuje się z niemal każdym wnętrzem.

Łatwy do ustawienia, szybko gotowy do użycia

Cyfrowy terminal dotykowy DITT-LED32 jest nie tylko szczególnie elastyczny i łatwy w obsłudze, ale także w ustawieniu. Niska waga wynosząca zaledwie 25 kg i kompaktowe wymiary 750 mm x 455 mm x 1.110 mm ułatwiają transport i montaż na miejscu. Dzięki temu interaktywny wyświetlacz jest idealny do tymczasowego ustawienia na targach lub w tymczasowych salach sprzedaży. Wyświetlacz dotykowy montowany jest na eleganckiej podstawce za pomocą 4 śrub imbusowych. Po podłączeniu go do prądu można od razu zacząć wgrywać treści. Ze względu na niewielką wagę, zalecamy zakotwiczenie stojaka do podłogi.

Przekonaj się do cyfrowego terminala informacyjnego DITT-LED32 przez TecMaschin.

......czytaj więcej
Uwagi

Informacja o dostawie

Ten artykuł zostanie dostarczony samochodem ciężarowym (40 t) z rozładunkiem bocznym/tylnym. W związku z tym, klient powinien zapewnić odpowiedni sprzęt do podnoszenia (np. wózek widłowy). Dodatkowe usługi, takie jak dostawa z windą załadowczą, wózkiem widłowym na pokładzie lub niskopodwoziem, są możliwe za dodatkową opłatą.

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 4.44 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
Odpowiednie oceny
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
15.05.2024 w oparciu o Nr art. 223586
Wszystko na najwyższym poziomie, szybka dostawa. Bardzo przyjazny i osobisty kontakt z klientem :-)
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
29.02.2024 w oparciu o Nr art. 223586
Urządzenie wygląda atrakcyjnie i jest dobrze wykonane. Niestety, monitor ma zainstalowany stary system operacyjny Android, którego nie można zaktualizować. Byłoby to pożądane
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
28.04.2023 w oparciu o Nr art. 221663
Nasz klient chciał takie urządzenie i znaleźliśmy je w firmie Topregal. Bardzo dobra cena.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
16.01.2023 w oparciu o Nr art. 221663
dobra jakość
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
07.02.2024 w oparciu o Nr art. 223586
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania dotyczące produktu
Jakie formaty mogą być odtwarzane (DHD2-LED43 / DHD-LED43H / DITT-LED32)?

Odtwarzane mogą być następujące formaty:

Format wideo: AVI, rm, rmvb, MKV, WMV, MOV, MP4 (H.264, MPEG, DIVX, XVID), DAT, VCD, VOB (DVD), PMP, MPEG, MPG, FLV, ASF, TS, TP, 3GP, MPG.

Format audio: MP3, WMA, WAV, EAAC+, MP2 dec, Vorbis (Ogg), AC3, FLAC, APE, BSAC

Format obrazu: BMP, PNG, GIF, JPEG

Format tekstu: TXT