Produkty

Konfigurator regałów wspornikowych

Konfigurator regałów wspornikowych firmy TOPREGAL pozwala kilkoma kliknięciami uzyskać indywidualnie zaplanowany system regałów wspornikowych. Przyjazny dla użytkownika interfejs konfiguratora regałów wspornikowych ułatwia planowanie i umożliwia zaprojektowanie regału na wymiar. Dzięki praktycznej funkcji udostępniania można również zapisać plan i wysłać go jako link do całego zespołu.

czytaj dalej
1.
Typ:
KR2500
KR3000
KR6000
Głębokość ramienia:
Wysokość:
Poziomy:
Dwustronna:
Na zewnątrz:
Towar nie jest dostępny Oczekiwana dostawa z: 00.00.0000
plus 19% VAT
Czas dostawy
3 - 5 dni roboczych
Wysyłka 896,- raz na zamówienie
Dane techniczne
Uwagi dotyczące konfiguratora regałów wspornikowych :

Szkic pokazany w konfiguratorze regału wspornikowego jest zestawieniem poszczególnych części wymaganych do konfiguracji, a nie planem konstrukcyjnym. Jeśli regał wspornikowy o różnych wysokościach, z różnymi poziomami i / lub różnymi długościami ramion, należy najpierw skonfigurować jeden pojedynczy regał, a następnie, jako jednostkę dodatkową, drugi pojedynczy regał o różnych konfiguracjach (wysokość / poziomy / głębokości ramion). Załączona instrukcja montażu jest niezbędna do prawidłowego montażu. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej konfiguracji. Podane wymiary są przybliżone i mogą różnić się o kilka centymetrów. Dlatego prosimy o kontakt, jeśli potrzebne są dokładne wymiary regału wspornikowego. Wszystkie specyfikacje odnoszą się do równomiernie rozłożonych obciążeń. Podczas załadunku regału nie wolno przekraczać obciążenia stojaka i ramienia, a także obciążenia podpór. Podczas korzystania z naszych regałów należy przestrzegać aktualnych wytycznych Niemieckiego Ubezpieczenia Społecznego od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (DGUV:108-007dawniej BGR234). Użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania odpowiednich zasad dotyczących montażu półki i wyboru odpowiedniego miejsca instalacji, w szczególności sprawdzenia warunków podłogowych i obciążenia. TOPREGAL nie ponosi odpowiedzialności za wypadki lub szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem. W przypadku jakichkolwiek pytań na ten temat prosimy o kontakt z naszym zespołem doradców.

Zakres dostawy / list przewozowy
Poz.
Nazwa artykułu
Ilość

Konfigurator regałów wspornikowych dla elastycznych rozwiązań magazynowych

Nasz innowacyjny konfigurator regałów wspornikowych pokazuje wszechstronność regałów wspornikowych i regałów o dużej rozpiętości. Zasadniczo te systemy regałowe są prawdziwie wszechstronne w branży. Dzięki imponującej nośności są one jednymi z najbardziej popularnych regałów do dużych obciążeń. Połączenie poziomych ramion wspornikowych i pionowych słupków sprawia, że są one szczególnie skuteczne do przechowywania towarów wielkogabarytowych, takich jak drewniane panele lub rury. Niezależnie od tego, czy chodzi o oddzielanie długich towarów w pozycji pionowej, czy o utrzymywanie półek: Regały wspornikowe są wszechstronnym bestsellerem w naszym szerokim portfolio w TOPREGAL - a dzięki konfiguratorowi stają się indywidualnym rozwiązaniem, które optymalnie spełnia wszystkie wymagania w Twojej firmie.

Dzięki konfiguratorowi regałów wspornikowych TOPREGAL można dostosować i zakupić regały wspornikowe w dwóch wersjach: z trwale przyspawanymi wspornikami, jak w modelu KR2500, lub ze wspornikami mocowanymi za pomocą konstrukcji wtykowej i śrub zabezpieczających, jak w modelach KR3000 i KR6000. Dwustronne zawieszenie umożliwia oszczędność miejsca, a instalacja zabezpieczenia przed stoczeniem się chroni przechowywane towary przed stoczeniem się.

Jednostronne lub dwustronne regały wspornikowe mogą być mocowane do podłoża za pomocą kotew śrubowych, do ściany lub wolnostojące. Dzięki modułowej konstrukcji można łatwo rozbudować regał o dodatkowe ramiona lub wnęki w późniejszym czasie. W zależności od wersji, ramiona są przyspawane na stałe lub mogą być indywidualnie zaczepiane w 50-milimetrowych odstępach. Nośność każdego ramienia regału wspornikowego TOPREGAL waha się od 250 kilogramów do jednej tony, w zależności od systemu, podczas gdy głębokość ramienia waha się od 50 do 150 centymetrów.

Można również skonfigurować standardową wysokość naszych regałów online, a tym samym elastycznie je dostosować. W zależności od wybranego wariantu, przy zakupie naszych regałów wspornikowych można wybrać od dwóch do sześciu metrów. Materiał to stal malowana proszkowo - słupki i rama w kolorze niebieskim, ramiona wspornikowe w kolorze pomarańczowym - lub cynkowana ogniowo do użytku na zewnątrz. Jeśli nie jesteś pewien swojego wyboru, nasz doświadczony zespół z przyjemnością udzieli Ci bezpłatnej, niezobowiązującej porady.

Konfiguracja regałów online: od regałów paletowych po regały wspornikowe

Możliwość konfigurowania regałów online z nami zrewolucjonizowała świat zarządzania magazynem. Od klasycznych regałów magazynowych do regały paletowe po regały wspornikowe, firmy mogą korzystać z konfiguratora, aby dostosować swoje rozwiązania magazynowe do magazynów lub innych dostępnych im przestrzeni. Ta innowacyjna technologia umożliwia uwzględnienie specyficznych wymagań i wymiarów magazynu lub hali magazynowej w najlepszy możliwy sposób. Podczas konfiguracji można na przykład dostosować wysokość, szerokość i głębokość, aby optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Co więcej, dodatkowe wyposażenie, takie jak akcesoria ochronne lub półki, można zintegrować jednym kliknięciem podczas konfigurowania regału online. Konstrukcja umożliwia również dostosowanie długości ramion i odstępów między nimi w celu efektywnego przechowywania różnych towarów.

Kup teraz regał wspornikowy dostosowany do Twoich potrzeb za pomocą naszego konfiguratora i zoptymalizuj swój magazyn!

...czytaj więcej