Produkty

wipeket

Logo WIPEKET

wipeket oznacza czystość. Wewnątrz i na zewnątrz, w wąskich korytarzach i na dużych powierzchniach. Zamiatarki i odkurzacze do pracy na mokro i sucho wipeket zaspokoją szeroki zakres potrzeb związanych z utrzymaniem czystości. Przy wydajności powierzchniowej od 1200 m²/h do 8400 m²/h nasze szorowarki optymalnie oczyszczają powierzchnie. Dzięki temu możliwości zastosowania są bardzo zróżnicowane. Do każdego przypadku znajdzie się odpowiednie urządzenie czyszczące: Jeśli meble, półki lub wnętrza trzeba oczyścić z wilgotnych zabrudzeń, idealnie nadaje się do tego nasz praktyczny odkurzacz do pracy na mokro NTS80. Duża zamiatarka samojezdna  jest przeznaczona do większych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz budynków. Dzięki temu asortymentowi urządzeń czyszczących można zaspokoić różnorodne potrzeby w zakresie sprzątania.

Usuwanie zanieczyszczeń: szybko i niezawodnie

Szorowarko-suszarka

Elastyczna wydajność czyszczenia dla każdego przypadku. To sprawia, że wipeket wyprzedza konkurencję. Za pomocą małych szorowarek-suszarek naszej rodzimej marki usuniesz kurz, zabrudzenia, a nawet płyny z podłóg betonowych, płytek, lastryko, PCV i wielu innych. Nasze dynamicznie kompaktowe zamiatarki są przeznaczone do czyszczenia narożników, krawędzi i wąskich korytarzy bez pozostawiania śladów. W ten sposób nasze artykuły błyszczą dzięki różnym trybom czyszczenia. W zależności od rodzaju usuwanego brudu można zmiennie włączać i wyłączać wargi wycierające, szczotkę zamiatającą i silnik ssący. Jeśli brud jest szczególnie uporczywy lub nie znajduje się na powierzchni podłogi, stosuje się nasz praktyczny odkurzacz wodny z przechylnym podwoziem. Dzięki ogromnej sile ssania odkurzacz z łatwością usuwa piasek, materiały sypkie, gruz i wiele innych. Do czyszczenia średnich i dużych powierzchni pomieszczeniach polecamy naszą małą szorowarkę-suszarkę SWA70, która zapewnia dużą wydajność przy zachowaniu korzystnej ceny.

Zrównoważone czyszczenie

Odkurzacz do pracy na mokro i suchoKażda z naszych maszyn ma swoje specjalne zastosowanie i jest wyposażona w swoje własne, wyspecjalizowane funkcje. Dzięki temu marka wipeket może zaoferować odpowiednie rozwiązanie dla każdej potrzeby czyszczenia. Pięknie zaprojektowane produkty są zaprojektowane dla długiej żywotności i dlatego są niezwykle wydajne. Bezpiecznie czysty, niezwykle wydajny i oczywiście ekologiczny. Tym właśnie są. Produkty wipeket. Każdy z nich napędzany jest wyłącznie elektrycznie. Albo z kablem, albo z wymiennymi akumulatorami. Każdy z nich jest wyjątkowy, trwały i łatwy w utrzymaniu. Napęd elektryczny daje Ci również możliwość zrobienia czegoś dobrego dla środowiska i Twoich pracowników. Oznacza to, że maszyny wipeket są nie tylko bezemisyjne, ale również ciche. Zapewnia to przyjemny klimat pracy i tym samym dobrą atmosferę.

Wyjątkowo ergonomiczny

Zamiatarka samojezdnaWydajność i ergonomia w jednej maszynie. Taki jest cel wipeket. Dotyczy to zarówno procesu czyszczenia, podczas którego zamiatarka jest pchana lub operator siedzi na niej, jak i czynności dodatkowych, takich jak napełnianie zbiornika świeżej wody, opróżnianie zbiornika na ścieki lub wymiana szczotki czyszczącej. W wipeket dbamy o to, aby chronić kręgosłup i aby podnosić jak najmniej. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom praktycznym, takim jak wąż odpływowy lub dyszel z możliwością wielostopniowej regulacji, można połączyć cele wydajności i ergonomii. Jest to korzystne zarówno dla portfela, jak i dla pracownika. wipeket: wydajność, ergonomia, elastyczność. Po prostu czyste rozwiązanie do każdego zadania związanego z czyszczeniem.

Doskonały serwis jako czynnik higieny

Szorowarko-suszarka

Nie tylko nasze szorowarki, zamiatarki samojezdne i odkurzacze zapewniają czystość w Państwa firmie. Nasz serwis jest również imponujący. Na przykład, oferujemy łatwe do wymiany zestawy baterii jako części zamienne do naszych zamiatarek akumulatorowych. Również szczotka do czyszczenia, pady czyszczące i polerujące, pasek do wycierania i wargi do wycierania, jak również ładowarki można łatwo i nieskomplikowanie kupić w wipeket. Do naszego NTS80 oferujemy jako części zamienne również filtr o szczególnie gęstych oczkach oraz przystawkę do odsysania wody. Dzięki temu jesteście Państwo optymalnie wyposażeni do każdego przypadku czyszczenia. Nasz serwis oferuje inteligentne zarządzanie reklamacjami. Oznacza to, że żadne życzenie nie pozostanie niespełnione, jeśli jakaś część ulegnie awarii lub uszkodzeniu. Nasi eksperci chętnie udzielą Państwu porad na temat naszych produktów, aby mogli Państwo dobrać odpowiednią maszynę czyszczącą do swojego zastosowania. Zamiatarka samojezdna o dużej wydajności, szorowarka-suszarka jako maszyna do czyszczenia wąskich ścieżek lub odkurzacz na mokro do naprawdę uporczywych zabrudzeń. Dzięki doskonałym poradom naszych ekspertów ds. produktów wipeket szybko znajdziesz to, czego szukasz i będziesz mógł wyczyścić swoją powierzchnię za pomocą optymalnego urządzenia czyszczącego. wipeket jest Państwa kompetentnym partnerem w zakresie czyszczenia powierzchni.

Nasze bestsellery