+++ PROMOCJA PRZEDŁUŻONA: 15 lat rabatu jubileuszowego TOPREGAL również w maju: 15% więcej - możliwość zaoszczędzenia nawet 58%! +++

Produkty

Szafy narzędziowe & szafki

Header

Praktyczne szafki błyskawicznie tworzą porządek w warsztacie, fabryce czy szatni.

Wszystkie wymienione tu szafy narzędziowe mają jedną wspólną cechę: można je doskonale zintegrować z regałem magazynowym, regałem wielofunkcyjnym (MFR) lub stołem warsztatowym (MFW) - bez konieczności montażu. Niemniej jednak wszystkie modele mogą być również umieszczane pojedynczo lub przekształcone w mobilne szafki lub mobilne szafy narzędziowe.

Filtruj wyniki
×

Cena / zł

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)

Głębokość (mm)


Ilość szuflad
18 artykułów

Widok
  1. 1
  2. 2
15%
Szafka z 3 drzwiami 1.100 mm x 748 mm x 1.765 mm
Porównaj
Jednocześnie można porównywać maksymalnie 4 produkty.
Cena standardowa 1.754,55
1.491,37
plus 19% VAT
Czas dostawy 3 - 5 dni robocze
Wysyłka 896,- zł raz na zamówienie
  1. 1
  2. 2

Nasze dwie fanatyczki porządku w firmie: szafa na narzędzia i szafka na narzędzia

"Nie da się zrobić omletu bez rozbicia jaj" - każdy zna to powiedzenie - i nie da się pracować bez rozbicia jaj. Wiele małych i dużych narzędzi potrzebnych do tego musi być w zasięgu ręki. Możemy pomóc: nasz wielofunkcyjny stół warsztatowy ma dosłownie wszystko. Albo w wersji krótkiej MFW z dwoma modułami, np. szafka narzędziowa z szufladami po lewej stronie i szafka narzędziowa z drzwiami i dwoma poziomami wewnątrz po prawej stronie. Zamykane oczywiście na klucz, na czas po pracy lub na weekend.

Szafa z szufladami na narzędzia lub szafa z drzwiami uchylnymi

Przyjrzyjmy się najpierw bliżej szafce z szufladami: Podstawowym materiałem jest stal i zaprojektowana w atrakcyjnym jasnoszarym kolorze z niebieskimi frontami szuflad. Ponieważ został on pierwotnie zaprojektowany do integracji z naszym stołem roboczym MFW1000, stołem roboczym MFP lub regałami magazynowymi MFR, jest on dostępny w dwóch głębokościach (dla 60 i 80 cm). Liczba szuflad waha się od czterech szuflad, sześciu lub do 10 szuflad. Na każdą szufladę przypada przegroda, którą można wykorzystać indywidualnie i dzięki temu również mniejsze narzędzia mogą być schludnie przechowywane. Znajduje się tu również zestaw dwóch kluczy do każdej szafki narzędziowej z szufladami, który zamienia cały element w szafkę zamykając go bezpiecznie na klucz.

Element do zabudowy jako szafa narzędziowa z drzwia mi skrzydłowymi lub tylko z jednymi drzwiami jest również dostępny w dwóch głębokościach 60 cm lub 80 cm dla naszego regału magazynowego MFR, stołu warsztatowego do dużych obciążeń lub stołu warsztatowego. Wszystkie elementy szafy są, podobnie jak szafy z szufladami, lakierowane dwukolorowo w kolorze szykownej jasnej szarości (korpus) i błękitu sygnałowego RAL 5005 (drzwi). Metalowa szafka wytrzyma rygory codziennego użytkowania w warsztacie. Dwudrzwiowa szafka pomieści większe narzędzia i sprzęt lub może służyć jako wieszak na ubrania. Ale tak naprawdę mamy w naszym asortymencie coś lepszego na ten cel...

Szafka + szafa = szafka na ubrania

Tak czy inaczej, przy naszych szafkach to wyliczenie sprawdza się w każdym przypadku. To idealne szafki ubraniowe dla Twoich pracowników w firmach, dla towarzyszy ze straży pożarnej czy innych grup ludzi, którzy najpierw pozbywają się codziennych ubrań i zakładają mundur lub ubrania robocze. Szafka na ubrania TOPREGAL doskonale chroni odzież przed kurzem i brudem w miejscu pracy - a dzięki zintegrowanemu zamkowi także przed ewentualnymi złodziejami. W zestawie znajdują się dwa pasujące klucze.

Potrzebujesz szafki czy szafki narzędziowej na kółkach?

Masz miejsce pracy, w którym potrzebujesz dużej swobody ruchu, ale zawsze potrzebujesz swoich narzędzi w zasięgu ręki? - możemy pomóc! W kilku prostych krokach możesz przekształcić go w szafkę narzędziową - zwijaną i mobilną - która chętnie podąży za Tobą wszędzie. Montaż w regale jezdnym lub mobilnym stole warsztatowym pasuje idealnie, ponieważ został opracowany specjalnie dla tego przypadku, a wysokość można indywidualnie dopasować do wysokości roboczej w krokach co 5 cm - nasze produkty można również przekształcić w wersje mobilne w późniejszym czasie. Chętnie doradzimy Ci i wyślemy osobno potrzebny zestaw kołowy; porozmawiaj z nami na czacie, telefonicznie lub mailowo!

......czytaj więcej