Regały półkowe

Który wspornik półki pasuje do mnie?


Regały półkowe Top seller
Regały półkowe FB200

Komponenty
- Słupki
- Belka poprzeczna
- Płyta ładunkowa
- Mocowanie do podłogi
- Odległość środkowa (długość przęsła)
- Podpory
W skrócie
- Wysokość półki: 1,8 - 3 m
- Długość przęsła: 100 cm
- Poziomy regulowane indywidualnie co 5 cm
- Prosta konstrukcja wtykowa, możliwość rozbudowy w dowolnym momencie
- Zgodność z normą DIN EN 15512
- Prosty montaż

Najwyższa jakość regałów półkowych
Nasze regały półkowe, regały na dokumenty i inne produkty poddajemy corocznym zewnętrznym kontrolom jakości. Pozwala nam to zapewnić niezmiennie wysoką jakość regałów przemysłowych i innych produktów. Podczas testów regały są sprawdzane pod kątem obciążenia, sztywności i stabilności. Opublikowane specyfikacje nośności naszych regałów oparte są na normie DIN EN 15512. Maksymalne obciążenia półek i przęseł można znaleźć na tablicach obciążeniowych wchodzących w zakres dostawy.
Głębokości półek i przykłady zastosowań

✔ Głębokość poziomówod 30 do 60 cm
✔ Głębokość 30 cm jest idealna na segregatory
✔ Głębokość 50 cm jest odpowiednia na pudełka
✔ Stwórz większy porządek w swojej firmie, biurze i magazynie dzięki naszym regałom półkowym
✔ Z drewnianymi lub stalowymi półkami, zgodnie z wymaganiami magazynu lub biura
✔ Wyłącznie od Topregal
Obciążenia wnęk, półek i punktów przemysłowych systemów regałowych

a) Obciążenie przęsła: maksymalnie 1000 kg
Całkowita nośność między dwoma słupkami
b) Obciążenie półki: maksymalnie 200 kg na poziom
Całkowita nośność na poziom trawersu
c) Obciążenie punktowe: maksymalnie 500 kg
Obciążenie generowane przez słupek działający na fundament w punkcie

Informacje techniczne dotyczące regałów półkowych i regałów na dokumenty
Odległość między środkami regałów półkowych
Wymiar od środka do środka określa szerokość półki i odległość między dwoma słupkami. Nasze regały mają odległość między środkami wynoszącą 100 cm.
Montaż płyty podstawy
- Prosty montaż do profilu pionowego regału.
- Przymocuj płytę podstawy do profilu słupka za pomocą śruby M6 i nakrętki.
- Nasz wewnętrzny zespół montażowy z przyjemnością wykona dla Ciebie profesjonalny montaż półki.




Właściwe wsparcie
1. Drewniana półka do regałów półkowych
Drewniany wspornik półki ma szerokość 100 cm i grubość 16 mm. Półka ta tłumi hałas i może być używana po obu stronach.
2. Stalowa półka do regałów półkowych
Stalowy wspornik półki ma 100 cm szerokości i imponuje solidną konstrukcją. Łatwa do czyszczenia powierzchnia gwarantuje również łatwą konserwację.
Zakup regałów: elastyczne, niedrogie, modułowe
Zakup regałów od TOPREGAL oznacza uzyskanie wysokiej jakości, niedrogich regałów do magazynu, które są łatwe w montażu i niezwykle elastyczne w użyciu dzięki modułowej konstrukcji. Dzięki czterem różnym wysokościom w zakresie od 1,8 do 3 m, dowolnie wybieranej liczbie poziomów i niemal nieograniczonej szerokości montażowej, modułowy system regałów FB200 ma możliwości adaptacyjne, których potrzebujesz. Oznacza to, że pasuje do niemal każdego magazynu. Kupując u nas regały, można również wybierać między półkami stalowymi i drewnianymi. Oba materiały mają swoje indywidualne zalety.
Prosty system wtykowy ułatwia montaż regałów półkowych. Stojak składa się z dwóch ocynkowanych profili. Te z kolei są połączone z innym stojakiem za pomocą poprzeczki, którą zaczepia się we wgłębieniach, aby zapewnić niezbędną stabilność. Niezależnie od tego, czy jest to podłoga stalowa, czy drewniana - po włożeniu poziomu zapewnia to konstrukcji dodatkową stabilność. Płyty podstawy na końcu każdego profilu pionowego są do nich mocno przykręcone. Zapewnia to maksymalne obciążenie półki wynoszące 200 kg i obciążenie punktowe na stojak wynoszące 500 kg w przypadku zakupu systemu regałów FB200. Możesz wybrać głębokość regału od 30 do 50 cm, aby stworzyć optymalną przestrzeń do przechowywania.
Kup samodzielne rozwiązanie z regałem FB500
Regały półkowe muszą spełniać różne wymagania. Różnią się pod względem długości belki poprzecznej, wysokości, półki i szerokości. Szczególnym czynnikiem w przypadku regałów magazynowych jest obciążenie. Należy dokonać rozróżnienia między obciążeniem przęsła, obciążeniem półki i obciążeniem punktowym. Obciążenie przęsła opisuje ciężar, który może być przyłożony między dwoma słupkami. Obciążenie punktowe to ciężar, który spoczywa na profilu pionowym, a zatem spoczywa na podłodze w jednym punkcie. Obciążenie półki znajduje się pomiędzy nimi. Opisuje obciążenie, które można przyłożyć do jednego poziomu.
Modułowy system regałów TOPREGAL GmbH ma obciążenie półki 200 kg. Jest to absolutnie wystarczające dla większości zastosowań. Jednak ten system regałów nie zawsze jest właściwym wyborem dla szczególnie ciężkich towarów, ponieważ możliwe jest trwałe odkształcenie konstrukcji, w tym pęknięcie. Samodzielna półka FB500 rozwiązuje to wyzwanie. Dzięki obciążeniu półki wynoszącemu 500 kg można przechowywać również ciężkie przedmioty. Półki o głębokości od 45 do 60 cm w tym regale zapewniają również wystarczającą ilość miejsca na głębsze towary w magazynie. System regałów FB500 jest zatem przydatnym dodatkiem do naszego portfolio produktów i Twojego magazynu.
Serwis półek na dokumenty, regałów półkowych i nie tylko
Elastyczne rozwiązania w sektorze regałów wymagają elastycznego serwisu i doskonałego zespołu w tle. Liczne i często niejasne wymogi prawne muszą być spełnione w przypadku regałów na akta, regałów półkowych i innych produktów technologii przechowywania. Wszystkie nasze regały są testowane zgodnie z DGUV: 108-007. Do każdej półki otrzymasz odpowiednią płytę obciążeniową, którą przymocujesz w widoczny sposób do półki.
Nasi specjaliści ds. regałów z przyjemnością pomogą w podjęciu decyzji o wyborze systemu regałów do danego zastosowania. Oferujemy również usługę montażu, która zapewnia profesjonalny montaż regałów półkowych, regałów na dokumenty i regałów o dużej rozpiętości. W razie potrzeby nasz zespół przeprowadza również regularne kontrole regałów w siedzibie klienta. Termin następnej inspekcji można łatwo sprawdzić na załączonej tabliczce znamionowej.