+++ PROMOCJA PRZEDŁUŻONA: 15 lat rabatu jubileuszowego TOPREGAL również w maju: 15% więcej - możliwość zaoszczędzenia nawet 58%! +++

Produkty

Osłona przeciwuderzeniowa

Header

To może się stać szybko. Gdy już nie zwracasz uwagi, wózek widłowy uderza w regał. Na niskich obrotach nie ma problemu, ale niestety często zdarza się, że ciężki stelaż ulega uszkodzeniu. Tu właśnie mogą pomóc stalowe zabezpieczenia przed uderzeniami - najlepiej w kolorach sygnalizacyjnych i w różnych kształtach dla każdego obszaru magazynu: regały, pracownicy i wszystko, co warto chronić w magazynie, jest doskonale zabezpieczone dzięki ochronie przed uderzeniami.

Filtruj wyniki
×

Cena / zł

Rodzaj produktu
Wysokość (mm)

27 artykułów

Widok
  1. 1
  2. 2
  3. 3
15%
Słupek ochronny 914 mm wysoki, lakierowany na żółto-czarno, TOPREGAL
Porównaj
Jednocześnie można porównywać maksymalnie 4 produkty.
Cena standardowa 472,05
401,24
plus 19% VAT
Czas dostawy 3 - 5 dni robocze
Wysyłka 896,- zł raz na zamówienie
15%
Słupek ochronny 914 mm wysoki, ocynkowany ogniowo, TOPREGAL
Porównaj
Jednocześnie można porównywać maksymalnie 4 produkty.
Cena standardowa 404,55
343,87
plus 19% VAT
Czas dostawy 3 - 5 dni robocze
Wysyłka 896,- zł raz na zamówienie
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ochrona przed uderzeniami i kolizjami dla regałów, ochrona krawędzi i & pachołki ochrony przed uderzeniami - więcej niż obowiązek.

Choć chciałoby się tego uniknąć, wypadki w magazynach i obszarach produkcyjnych zdarzają się tysiące razy w roku podczas manewrowania wózkiem widłowym lub paletowym. Ustawodawca wcześnie zdefiniował odpowiednie przepisy dotyczące zabezpieczenia regałów stałych i okresów kontrolnych. Można je znaleźć w normie DIN EN 15635, BGR 234 i rozporządzeniu DGUV 108-007. Regały o dużej nośności, takie jak regały wysięgnikowe, paletowe i o dużej rozp iętości, muszą być regularnie kontrolowane zgodnie z tymi przepisami. Ważnym elementem tej kontroli jest również sprawdzenie uszkodzeń regałów. Dzięki ochronie antykolizyjnej regałów, takie uszkodzenia nie powstają w ogóle.

Ochrona przed kolizją i uderzeniem chroni materiał, regały i ludzi

Stalowe zabezpieczenia antykolizyjne to najpopularniejsze zabezpieczenia przed uderzeniami, które zapobiegają uszkodzeniom ram nośnych regałów, ponieważ są bardzo wytrzymałe i nie trzeba ich wymieniać od razu po kolizji. Kolorystyka w kolorach sygnalizacyjnych żółto-czarnych przyciąga wzrok i tym samym spełnia ważną funkcję ostrzegawczą, chroniąc regały i budynki przed uszkodzeniami kolizyjnymi lub zarysowaniami. Stalowa ochrona przed uderzeniami może być również stosowana na zewnątrz dzięki odpornej na warunki atmosferyczne powłoce lakierniczej.

Pachołki do ochrony narożników / ochrony krawędzi i ochrony przed uderzeniami

Pachołki z ochroną narożników i ochroną przed uderzeniami uzupełniają program bezpieczeństwa. Czy to do ochrony krawędzi regałów czy ścian budynków - solidne stalowe zabezpieczenia krawędzi nie ustąpią w pośpiechu. Pachołki chroniące przed uderzeniami wytrzymują nawet najsilniejsze siły i są często stosowane do ochrony dostępu i przejść dla ludzi.


Roczny obowiązek badania i kontroli regałów

TOPREGAL oferuje usługę corocznego przeglądu regałów ciężkich - również tych, które nie pochodzą z naszego programu regałów ciężkich. Chętnie przedstawimy Państwu odpowiednią ofertę i przeprowadzimy kontrolę na miejscu. Drobne usterki na półkach naprawimy również bezpośrednio. Po zakończeniu inspekcji otrzymają Państwo raport z inspekcji, a regały otrzymają naklejkę inspekcyjną z datą następnej inspekcji. Więcej informacji znajdziesz w dziale serwisowym Przegląd półek.

......czytaj więcej