Produkty

Drabiny

Header

Bezpieczne, stabilne i ergonomiczne - takie są drabiny od TOPREGAL. Stanowią one optymalne uzupełnienie naszej oferty regałów o dużej wytrzymałości i zapewniają bezpieczną pracę na wysokości. Wszystkie nasze drabiny spełniają obowiązujące przepisy prawne (np. norma EN 131). Dzięki naszej drabinie podestowej PL200/8 można zbliżyć się do półek, a dzięki niewielkiej szerokości stojaka (700 mm) zachować wystarczającą swobodę ruchu w korytarzu. Dzięki temu można bez obaw pracować na wysokości 2 metrów.

Filtruj wyniki
×

Cena / zł

Wysokość stojaka drabiny (mm)2 artykułów

Widok
Bestseller
Mobilna drabina platformowa PL200/8, wysokość platformy 2 m w perspektywie
Porównaj
Jednocześnie można porównywać maksymalnie 4 produkty.
3.959,55
plus 19% VAT
Czas dostawy 3 - 5 dni robocze
Wysyłka 896,- zł raz na zamówienie
Bestseller
221562_Podestleiter_PL300-12_perspektive
Porównaj
Jednocześnie można porównywać maksymalnie 4 produkty.
5.444,55
plus 19% VAT
Czas dostawy 3 - 5 dni robocze
Wysyłka 896,- zł raz na zamówienie

Nie wszystkie drabiny są takie same! Szczególnie w środowisku komercyjnym drabina musi gwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa i spełniać aktualnie obowiązujące normy i wytyczne. Dlatego TOPREGAL oferuje wyłącznie drabiny wysokiej jakości w przystępnej cenie. Każdy artykuł z naszego asortymentu spełnia również odpowiednie normy dotyczące stabilności, nośności i bezpieczeństwa konstrukcji.

Chcesz sięgnąć wysoko? W takim razie przekonaj się do naszych praktycznych drabin. Niezależnie od tego, czy chodzi o magazynowanie i pobieranie małych ilości, czy o pracę na wysokości dwóch do trzech metrów. Z drabinami TOPREGAL jesteś zawsze bezpieczny i możesz skoncentrować się na swojej pracy.

Drabina PL200/8 - mobilny towarzysz w magazynie i fabryce.

W magazynie nie zawsze ma się pod ręką wózek widłowy i szczególnie wtedy, gdy chce się wziąć z górnych półek tylko niewielką ilość lub rozmiar, drabina podestowa jest niezwykle praktyczna. PL200/8 został opracowany właśnie w tym celu. Bezpieczeństwo zapewnia poręcz po obu stronach oraz zintegrowana 3-stronna barierka, które są zawarte w dostawie. Można więc bezpiecznie i ergonomicznie pracować na umiarkowanej wysokości.

......czytaj więcej