Produkty
Do 10 % zniżki na zakupy w koszyku!
Szybki czas dostawy
Jakość po uczciwych cenach
Kompetentne i przyjazne doradztwo

Nasze najlepsze marki

Regały do dużych obciążeń, regały paletowe, wyposażenie magazynów i nie tylko

TOPREGAL oferuje wysokiej jakości systemy regałów, od regałów do dużych obciążeń i regałów paletowych po wyposażenie magazynów i wyposażenie fabryk. Nasze motto, jeśli chodzi o nasze produkty i zadowolenie klientów, brzmi: "Wyposażenie magazynów bezpośrednio od producenta w najlepszej jakości, w najlepszej cenie - i z bezkonkurencyjnie krótkim czasem dostawy". TOPREGAL GmbH, z siedzibą w Filderstadt koło Stuttgartu, od 2009 roku jest pierwszym punktem kontaktowym dla handlowców, jeśli chodzi o wyposażenie magazynów, wyposażenie fabryk, regały przemysłowe, systemy regałów, meble biurowe, sprzęt do sprzątania i wiele innych. Wybór systemów regałowych obejmuje zarówno regały do dużych obciążeń, jak i stoły do pakowania oraz wielofunkcyjne stoły warsztatowe. Pod regałami do dużych obciążeń można znaleźć dalsze podkategorie, takie jak regały paletowe, regały o dużej rozpiętości i regały magazynowe, regały wspornikowe i regały pionowe, szczególnie do długich towarów, regały na opony i regały pochyłe. Odkryj całe portfolio w naszym sklepie internetowym.

Oprócz regałów do dużych obciążeń oferujemy imponujący asortyment dla firm, który stale poszerzamy. Warto więc zaglądać do nas regularnie, aby nie przegapić żadnych nowych produktów, niezależnie od tego, czy chodzi o sprzęt transportowy, drabiny, sprzęt do podnoszenia czy wózki widłowe. Jak widać, mamy wiele do zaoferowania w zakresie transportu poziomego i pionowego. To portfolio produktów uzupełnia technologia operacyjna, która obejmuje maszyny pakujące, technologię sanitarną i technologię warsztatową. W tej kategorii znajdziesz na przykład wózki narzędziowe, imadło maszynowe, profesjonalne urządzenie do wiązania taśmą, materiały opakowaniowe, takie jak taśma PP lub folia stretch, suszarki do rąk - i wiele więcej. W naszym sklepie można znaleźć również sprzęt do sprzątania. Rozróżniamy szorowarki, zamiatarki samojezdne i odkurzacze na mokro/sucho. Dzięki temu TOPREGAL zaspokaja niemal wszystkie potrzeby związane z czyszczeniem.

Regały przemysłowe w najlepszej jakości

Każdy z naszych regałów przemysłowych i inne nasze produkty są oparte na wieloletnim doświadczeniu i zaawansowanej technologii, aby zapewnić, że zawsze spełniamy nasze wysokie standardy jakości. Wszystkie regały przemysłowe są testowane zgodnie z przepisami DGUV 108-007, dawniej BGR 234, lub DIN EN 15512. Regały z naszego sklepu internetowego są testowane pod kątem obciążenia, sztywności i stabilności podczas tej kontroli. Dwa regały do dużych obciążeń, regał paletowy i regał wspornikowy, są dostępne w wersji ze stali ocynkowanej ogniowo do użytku na zewnątrz.

Sprzęt magazynowy: mobilny i przenośny

Prawie każdy regał w naszym sklepie internetowym jest również dostępny jako regał mobilny. Niektóre ze skonfigurowanych przez nas modeli, takie jak mobilny regał na opony lub mobilny regał magazynowy, można znaleźć w kategorii regałów i stołów mobil nych - tutaj również znajduje się konfigurator, który nie pozostawia nic do życzenia, jeśli chodzi o niestandardowe regały mobilne.

Idziemy o krok dalej i uwzględniamy przydatne akcesoria i dodatki, takie jak szafki narzędzi owe i schowki. Dlatego oferujemy zintegrowane szafki narzędziowe i schowki do regałów magazynowych i stołów warsztatowych - oczywiście również jako mobilne stoły warsztatowe. W segmencie akcesoriów można znaleźć dalsze akcesoria, takie jak ochrona przed uderzeniami, ochrona przed kolizją, taśma magnetyczna do etykietowania półek, a także skrzynki magazynowe z otwartym frontem i skrzynki magazynowe do regałów pochyłych.

Niestandardowe wymiary wyposażenia magazynu

Wytrzymałe regały TOPREGAL są dostępne w niemal każdym rozmiarze. Chociaż w naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy już wiele konfiguracji dla wyposażenia magazynów i firm, zawsze masz możliwość stworzenia własnego systemu regałów. W sekcji Komponenty i akcesoria do regałów znajdziesz między innymi poprzeczki, elementy pionowe do regałów, wsporniki półek i zabezpieczenia przed wciśnięciem. Jeśli nadal nie możesz znaleźć potrzebnych wymiarów za pomocą konfiguratora regałów paletowych lub magazynowych w naszym sklepie internetowym, nie wahaj się skontaktować z naszym przyjaznym personelem specjalistycznym. Chętnie doradzimy w zakresie dostępnych opcji.

Kontrola regałów do dużych obciążeń

Pozwól naszemu zespołowi przeprowadzić wymagane prawem kontrole Twoich regałów. Na życzenie możemy również przeprowadzić kontrolę wytrzymałych regałów metalowych, które nie zostały zakupione u nas. Umów się bezpośrednio na następną inspekcję.

Regały przemysłowe i systemy do pomieszczeń: Systematyczne rozwiązania do pomieszczeń

Od pewnego czasu oferujemy platformę magazynową, którą można zamówić online w trzech rozmiarach, które dostarczamy szybko i wygodnie. Po zaplanowaniu można wkrótce rozpocząć montaż w magazynie lub na produkcji. Wzbogaceniem podestu magazynowego jest biuro/magazyn, jak często określa się podesty magazynowe. Również w tym przypadku można zmontować biuro magazynowe w ciągu zaledwie jednego dnia, bez długiego planowania budowy, dzięki przemysłowym regałom i systemom pomieszczeń z zaledwie kilkoma etapami montażu. Działa to dzięki naszej metodzie konstrukcyjnej wykorzystującej prostą technologię wtykową paneli.

Łatwy w użyciu konfigurator biura halowego pozwala na stworzenie spersonalizowanego biura głównego w ciągu zaledwie kilku minut. Jest to tak szybkie i łatwe, jak montaż i dostawa tego specjalnego rozwiązania do przestrzeni wewnętrznych.

Wspieraj korzystanie z ekologicznych środków transportu do miejsca pracy i zapewnij ochronę i komfort dzięki odpowiednim wiatom. Oferujemy solidne wiaty rowerowe o nowoczesnym designie, które idealnie nadają się do ochrony rowerów przed warunkami atmosferycznymi i kradzieżą. Nasze wiaty dla palaczy zapewniają ochronę przed wiatrem i deszczem. Dodatkową atrakcją jest zasilana energią słoneczną lampa LED z czujnikiem ruchu, szczególnie przydatna w ciemniejszych miesiącach roku.

Optymalne uzupełnienie regałów z meblami biurowymi ze sklepu internetowego

Tam, gdzie jest magazyn, zwykle niedaleko znajduje się biuro. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz to, czego szukasz, na przykład w postaci mebli biurowych. Włączenie ich do asortymentu naszego sklepu internetowego z wyposażeniem biur jest idealnym uzupełnieniem i wynika z zapytań naszych klientów oraz obserwacji rynku. Tutaj oferujemy kategorie lad recepcyjnych dla pozytywnego pierwszego wrażenia w Twojej firmie. Podczas spotkania zarówno goście, jak i pracownicy czują się swobodnie, pracując produktywnie przy dużym, funkcjonalnym stole konferencyjnym i siedząc wygodnie na sztaplowanych krzesłach wspornikowych z naszej kategorii krzeseł konferencyjnych.

Lady recepcyjne są dostępne w dwóch kształtach VERA i PETRA. Obie serie mebli dostępne są u nas w różnych rozmiarach, kolorach i dekorach. Oferujemy również stoły konferencyjne ANJA i ELLA w różnych rozmiarach: Mały tworzy przestrzeń dla dziesięciu osób, podczas gdy przy dużym stole konferencyjnym może zasiąść 18 osób. Oba stoły konferencyjne są oczywiście dostępne również w kompletnym zestawie z dopasowanymi nowoczesnymi i sztaplowanymi krzesłami konferencyjnymi z serii MARINA. Oczywiście obowiązuje tu znane motto TOPREGAL: nasze meble biurowe są dostępne w magazynie i dlatego mogą być dostarczone w krótkim czasie - w atrakcyjnej cenie i wysokiej jakości.

Naszą ofertę mebli biurowych uzupełniają również biurka z regulacją wysokości, które sprzyjają zarówno atmosferze pracy, jak i zdrowiu zespołu. Regularne stanie przez cały dzień powinno zmniejszyć ryzyko bólu pleców i poprawić postawę. W tym celu oferujemy ramę MILLA oraz odpowiedni blat w różnych rozmiarach i wzorach.

Techniczne wyposażenie operacyjne TOPREGAL

Oprócz sprzętu transportowego i regałów paletowych, regałów magazynowych lub regałów wspornikowych, w logistyce magazynowej wykorzystywane są również materiały opakowaniowe, urządzenia do wiązania taśm ą i owijarki. Od ręcznych narzędzi do wiązania taśmą po owijarki do palet, nasz sklep internetowy z wyposażeniem dla firm oferuje każdy rodzaj maszyny pakującej w tym zakresie. Istnieje również duży wybór narzędzi, które można przechowywać w wózkach narzędziowych i skrzynkach narzędziowych. Przepływ materiałów jest optymalnie wspierany przez to wyposażenie techniczne. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych artykułów w naszym sklepie internetowym z wyposażeniem magazynów, zwracamy uwagę na zrównoważony rozwój. Dlatego w TOPREGAL nie znajdziesz żadnych maszyn zasilanych benzyną lub olejem napędowym. Zamiast tego polegamy na napędach elektrycznych tych urządzeń. Chroni to wszystkich członków zespołu, którzy pracują z tymi maszynami, a także środowisko.

Sprzęt czyszczący - czyste rozwiązanie dla Twojej firmy

Gama urządzeń czyszczących pod marką wipeket ma wszystko. Znajdziesz tu szorowarki, zamiatarki samojezdne i odkurzacze na mokro/sucho. Każda z tych maszyn ma swoje mocne strony. Mała szorowarka prowadzona SWM30 jest zwrotna, kompaktowa i dlatego idealnie nadaje się do wąskich korytarzy i wąskich rzędów regałów magazynowych. Z kolei duża zamiatarka samojezdna AKM80 imponuje szczególnie wysoką wydajnością czyszczenia i może być używana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wszystkie nasze maszyny są elastyczne i niedrogie.

Maszyny czyszczące są również tak ciche, jak to tylko możliwe, dzięki czemu mogą być używane w różnych środowiskach: W supermarkecie, w magazynie, w produkcji, w szpitalach i innych obiektach użyteczności publicznej. Nasze maszyny czyszczące są całkowicie bezemisyjne, co przyczynia się do transformacji energetycznej i zrównoważonego rozwoju.

Zobacz naszą ofertę różnych urządzeń biznesowych!

......czytaj więcej