Produkty

Montaż półki

Oferujemy Państwu wszystko, od planowania magazynu po profesjonalny montaż systemu regałowego. Ponadto oferujemy Państwu coroczną, wymaganą przez naszych certyfikowanych, wewnętrznych inspektorów regałów, kontrolę naszego systemu regałowego; w tym czasie tylko dla krajów niemieckojęzycznych.

Regalmontaż

Wewnętrzny zespół montażowy

Nasz wewnętrzny zespół montażowy instaluje Państwa system regałów zgodnie ze specyfikacją DGUV 108-007 (BGR234) i DIN EN 15635. Ponadto nasz zespół montażowy przeprowadza instalację naszych regałów do dużych obciążeń zarówno w innych krajach UE, jak i w Szwajcarii. Wszystkie montaże naszych regałów do dużych obciążeń realizowane są w oparciu o wymagania prawne DGUV 108-007 (BGR234) i DIN EN 15635. Kontrola końcowa naszych systemów regałowych przeprowadzana jest również przez naszych certyfikowanych instalatorów regałów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie budowy regałów nasi pracownicy montażowi są w stanie elastycznie reagować na nieprzewidziane problemy w trakcie montażu i szybko przedstawiać rozwiązania. Nawet krótkotrwałe wizyty przy montażu półek z niewielkim wyprzedzeniem są możliwe do zrealizowania. Od dużych projektów, takich jak kompletne wyposażenie nowego magazynu po rozbudowę poprzez poszczególne rzędy regałów, mamy przyjemność zaoferować Państwu odpowiedni montaż regałów dla każdego zlecenia.

Regał paletowy - montaż i demontaż

Potrzebujecie Państwo fachowej porady przy planowaniu wyrównania pojemności magazynowej lub nowego nabycia regały paletowe? Nasi pracownicy, z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie techniki magazynowej, chętnie Państwu pomogą. Oferujemy Państwu regały paletowe na wszystkie składowane towary, takie jak europalety, skrzynki kratowe i wiele innych. Wraz z Państwem planujemy również zakup wózka widłowego o odpowiedniej długości wideł, aby spełnić wymogi prawne dotyczące szerokości korytarza systemu regałów paletowych. Ponadto jesteśmy w stanie zdemontować Państwa istniejący regał paletowy i złożyć go w innym miejscu. Chętnie wysyłamy również nasze regały paletowe z wstępnie zmontowanymi ramami dla ułatwienia montażu w Państwa magazynie. Nasi monterzy montują wszystkie typy regałów o dużej nośności, np: regały paletowe, regały magazynowe, regały wspornikowe, stojaki na opony, stojaki o dużej rozpiętości i wiele innych.

Montaż półki w szczególnych okolicznościach

Różne miejsca montażu wielokrotnie stawiają szczególne wyzwania przy montażu systemów regałowych. Na przykład:

  • drogi komunikacyjne i piesze w magazynie
  • ciągłe rurociągi wodne
  • ogrzewanie podłogowe
  • ustawianie na kostce brukowej
  • nierówności na podłodze
  • inne bariery strukturalne

Nasi doświadczeni technicy pomagają w rozwiązywaniu i wdrażaniu wszelkich problemów.

Instrukcja montażu do samodzielnego montażu

Zawsze oferujemy nasze instrukcje montażu i obsługi w języku niemieckim, angielskim i francuskim (INT) dla niektórych artykułów istnieją dodatkowe wersje językowe instrukcji. Wszystkie aktualne instrukcje można znaleźć na stronie "Instrukcje montażu i obsługi". Wystarczy wpisać tam model, np. PR9000, KR6000 itp.

Poszukiwany partner do montażu

Masz firmę, która już działa w branży montażu technicznego? A może wyobrażasz sobie, że Twoja firma poszerzy zakres swoich usług o montaż regałów?
Zgłoś się już teraz i zostań partnerem montażowym TOPREGAL!

W formularzu zgłoszeniowym znajdziesz m.in.

W formularzu zgłoszeniowym znajdują się wszystkie istotne dla nas informacje, które należy wypełnić i przesłać na adres info@topregal.com. Należy pamiętać, że niestety nie możemy rozpatrywać niekompletnych formularzy zgłoszeniowych. Z niecierpliwością czekamy na powitanie Cię w naszej sieci montażowej jako niezawodnego partnera montażowego, być może już wkrótce. Skorzystaj z okazji już dziś, aby otrzymywać od nas zamówienia nie tylko w całych Niemczech, ale także w innych krajach europejskich.

PDF Wniosek o partnerstwo montażowe (angielski)