Produkty

Jezdne regały magazynowe & stoły robocze

Header

Czy trzeba szybko przenieść kilka paczek lub materiałów roboczych z punktu A do punktu B z bardzo dużym obciążeniem na poziom półki? Nasze regały magazynowe na kółkach są naprawdę mocne w tym! Dzięki maksymalnemu obciążeniu 500 kg na poziom, stabilnym kółkom obrotowym z tworzywa sztucznego i uchwytowi, wszystko można błyskawicznie przenieść, przetransportować i zmienić lokalizację. W zależności od tego, co trzeba przenieść, jest odpowiednia podpórka.Wystarczy wybrać w filtrze odpowiadający Państwu typ wspornika, a pasujące warianty regałów przesuwnych zostaną natychmiast wyświetlone poniżej. Po użyciu nie będziesz chciał już więcej obejść się bez tego rolkowego pomocnika. Przekonaj się sam!

Skonfiguruj system regałów lub stołów

Szerokość
Attribute
Wysokość
Attribute
Głębokość
Attribute
Ilość poziomów
Attribute
Nakładka regału
Attribute

Jezdne regały magazynowe & stoły robocze Top seller

Widok

Ruchome regały magazynowe z kratą

Wyposażony w kratkę ze stali ocynkowanej, mobilny regał magazynowy jest idealny do transportu lub konfiguracji towarów, które mogą kapać lub przesiewać, takich jak na przykład ziemia ogrodowa.

Płyta Multiplex lub drewniana podpora stołu roboczego na kółkach

Podpórka drewniana (prasowana) jest najprostszą opcją przy transporcie suchych, przechowywanych towarów. Jeśli jednak chcesz przekształcić mobilny regał magazynowy w stół roboczy, polecamy deskę multiplex z wytrzymałego drewna bukowego o powierzchni pokrytej lakierem z olejem lnianym.

Stalowy wspornik półki dla płynów lub towarów niebezpiecznych

Stalowa podpórka do mobilnej półki magazynowej to najlepszy sposób na transport pojemników z płynną zawartością. Jeśli coś pójdzie nie tak, gładka stalowa powierzchnia jest łatwa do wytarcia. Stalowy wspornik spełnia również wszystkie wymagania aktualnych przepisów przeciwpożarowych.

......czytaj więcej