Produkty

Konfigurator biura halowego

W kilka kliknięć do indywidualnie zaplanowanego biura w hali. Ten konfigurator online jest łatwy i intuicyjny w obsłudze, a Państwa nowa koncepcja przestrzeni dla magazynu, fabryki lub hali produkcyjnej powstaje na Państwa oczach w kilka sekund. Dzięki praktycznej funkcji części zamiennych, Twoje planowanie może zostać zapisane i wysłane jako link.

czytaj dalej
  Konfiguratie
 • 1. wymiary wewnątrz
  Wysokość 250 cm
  Głębokość 300 cm
  ?
  Szerokość
  cm
  ?
 • 2. Elementy ścian

  Przeciągnij elementy na szkic
  Aby usunąć: kliknij dwukrotnie

  ściana
  drzwi
  okno
  okna studyjne
 • 3. Paneli sufitowych

  Przeciągnij elementy na szkic
  Aby je usunąć/dodać: Kliknij dwukrotnie

  sufit
  sufit z lampą LED
310 cm

Głębokość (wymiar zewnętrzny)

Towar nie jest dostępny Oczekiwana dostawa z: 00.00.0000
plus 19% VAT
Czas dostawy
5 - 7 dni roboczych
Wysyłka 896,- raz na zamówienie
Dane techniczne
Uwagi dotyczące skonfigurowanego biura w hali

Przedstawiony szkic jest kompilacją poszczególnych części biurowych hali wymaganych dla danej konfiguracji, a nie planem konstrukcyjnym.

W momencie dostawy otrzymają Państwo instrukcję montażu, która pozwoli na prawidłowe złożenie poszczególnych paneli. WAŻNE: Obok siebie można ustawić tylko maksymalnie trzy panele okienne, następnie należy umieścić panel ścienny. Podane wymiary są jedynie orientacyjne i mogą się różnić o kilka centymetrów. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dokładnych wymiarów dla swojego biura w hali.

Panel drzwiowy może być montowany we wszystkich kierunkach. Podczas ustawiania biura w hali określasz pożądany kierunek otwierania i stronę uchwytu drzwiowego. Każdy panel drzwiowy wyposażony jest w wyłącznik zasilania i wyłącznik światła.

Ściany działowe muszą być zawsze połączone ze ścianą zewnętrzną. Panele okienne i drzwiowe zawsze wymagają obustronnego panelu ściennego jako ścianki działowej do montażu we wnętrzu.

Wszystkie płyty PREFAB posiadają właściwości klasy ogniowej B1 zgodnie z DIN 4102-1.

Zakres dostawy / list przewozowy
Poz.
Nazwa artykułu
Ilość

Więcej miejsca w magazynie, fabryce lub hali produkcyjnej

Potrzebujesz miejsca na stanowiska pracy w pobliżu magazynu lub produkcji? W takim razie gabinet w holu lub master office to idealne rozwiązanie dla Ciebie! W kilku prostych krokach można zestawić swoją nową przestrzeń biurową za pomocą konfiguratora online biura halowego, zamówić ją w sklepie internetowym i już kilka dni później rozpocząć nieskomplikowany proces budowy. Nie potrzeba długich czasów planowania budowy ani obliczeń konstrukcyjnych. Wystarczy kilka kliknięć, aby zestawić pożądane panele.

W obecnej wersji konfiguratora biur halowych można zaplanować 4-stronne biuro halowe. Planowane są inne warianty, np. biura halowe dwu- lub trójstronne. Jak również różne głębokości. Do tego czasu mamy ustaloną głębokość 3m.


Praca w nowym miejscu pracy bez pyłu, bez hałasu i bez zapachu

Poszczególne panele są tak skonstruowane, że idealnie się zamykają i prawie nic nie przenika. Często wysoki poziom hałasu w magazynach czy halach produkcyjnych jest doskonale izolowany. Pomimo doskonałej widoczności procesów zachodzących w hali, podwójne szyby zapewniają równie komfortowe wykonywanie czynności przy telefonie lub komputerze, jak w budynku biurowym. Jednocześnie odległości do rzeczywistej produkcji lub magazynu są niezwykle krótkie.

Przeniesienie lub rozbudowa to żaden problem z naszym elastycznym rozwiązaniem biurowym w hali.

Wiesz, że w krótkiej lub dłuższej perspektywie możesz zmienić lokalizację lub rozszerzyć działalność? Również w tym przypadku dokonujesz bezpiecznego wyboru, wybierając system biurowy PREFAB do hal. Przebudowa, rozbudowa lub zmiana lokalizacji jest możliwa bez problemu dzięki elastycznej konstrukcji panelowej. Ściany lub panele są wsuwane do siebie na zasadzie pióra i wpustu, nie są też mocno przykręcone do podłogi. Dzięki temu zyskujesz elastyczność na przyszłe zmiany i możesz już cieszyć się z nowo powstałej przestrzeni roboczej.

Każde biuro hali jest indywidualne: drzwi, okna i ścianki działowe mogą być dowolnie zaplanowane.

Dzięki internetowemu konfiguratorowi biur halowych każde biuro główne może być indywidualnie zaprojektowane. Chociaż w naszym sklepie internetowym oferujemy prefabrykowane biura halowe - od 6m² do 30m², każde z drzwiami i odpowiednią liczbą elementów okiennych - to za pomocą łatwego w obsłudze konfiguratora możesz zaplanować dowolną liczbę drzwi, okien , a nawet elementów ścianek działowych w swoim idealnym biurze halowym. To samo dotyczy elementów sufitowych ze zintegrowanym oświetleniem; zalecamy zaplanowanie panelu sufitowego z oświetl eniem dla co drugiego panelu - oczywiście można również wyposażyć w światło każdy element sufitowy. Tak jak sobie tego życzysz i potrzebujesz.

...czytaj więcej