Produkty

Jezdne regały & stoły ze skośnymi półkami

Header

Regały ze skośnymi półkami to idealne rozwiązania przy czynnościach komisjonowania drobnych artykułów. Aż do czasu wyjęcia są one umieszczane w skrzynkach regałowych z otwartą przednią częścią. Poziomy przy jezdnym regale ze skośnymi półkami, jak w wariancie stacjonarnym, umieszczone są pod kątem 20°, aby możliwe było szybkie identyfikowanie i chwytanie magazynowanych towarów. Trawers okrągły uniemożliwia tutaj zsunięcie się towaru lub skrzynek regałowych z otwartą przednią częścią. Wystarczy wybrać w filtrze potrzebne wymiary, a natychmiast wyświetlone zostaną dopasowane do niej jezdne warianty regału ze skośnymi półkami. Jeśli popracujesz raz z tym mobilnym pomocnikiem przy komisjonowaniu, nie będziesz chciał się z nim rozstać. Przekonaj się sam!

Skonfiguruj system regałów lub stołów

Szerokość
Attribute
Wysokość
Attribute
Głębokość
Attribute
Ilość poziomów
Attribute

Jezdne regały & stoły ze skośnymi półkami Top seller

Widok

Mobilny regał ze skośnymi półkami do odpowiednio ułożonego towaru w każdym pożądanym miejscu

Ten specjalny regał ma wiele określeń: regał ze skośnymi półkami, regał przygotowawczy, regał Kanban lub regał do wyjmowania. Funkcja tego regału jest ukierunkowana na krótki czas magazynowania, ponieważ to, co przechowywane jest na tym typie regału, przeznaczone jest do szybkiego pobrania. Nakładki regału są zawieszone skośnie na regale i przez to towar zsuwa się automatycznie do przodu, kiedy wyjmuje się przedni artykuł. Wraz z jezdnym wariantem regału Kanban zachowuje się niezależność od miejsca lub można wykonywać napełnianie od tyłu bez konieczności dostępnych wolnych dróg do regału. Wystarczy na krótko przesunąć go na bok, napełnić i ponownie odsunąć.

Artykuły wyposażenia jezdnego regału ze skośnymi półkami

Do regału jezdnego oferujemy także dopasowane wyposażenie i pojedyncze elementy: Skrzynki regałowe z otwartą przednią częścią z wieloma różnymi wielkościami, uchwytami, nakładkami, taśmami magnetycznymi do znakowania lub trawersami okrągłymi do bezpiecznego trzymania.

......czytaj więcej