Produkty

Wyposażenie zakładu

Rdzeń wyposażenia i technologii naszej fabryki

Sprzęt i technologia biznesowa TOPREGAL stawia na jakość, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Ten wysoki standard realizujemy całkowicie niezależnie od sektora urządzeń biznesowych lub technologii biznesowych, w którym działamy. Na przykład zarówno nasze różne narzędzia, jak i maszyny z kategorii techniki operacyjnej są najwyższej jakości. Ponadto nasz sprzęt biznesowy oferuje wiele różnych funkcjonalności. Dzięki naszym artykułom do pakowania, takim jak praktyczne ręczne narzędzie do spinania HU-P1316 lub duża owijarka do palet PWS1650, można szybko spinać, owijać i przygotowywać towary do wysyłki. Dla dodatkowego bezpieczeństwa podczas transportu maszyna do poduszek powietrznych LPM16 przekształca naszą folię do poduszek powietrznych TecMaschin w miękkie, a jednocześnie wytrzymałe poduszki powietrzne. Wszystkie nasze produkty z zakresu wyposażenia i techniki fabrycznej zostały zaprojektowane tak, aby były bezpieczne i spełniały wszystkie odpowiednie normy europejskie dotyczące bezpieczeństwa w Państwa magazynie. Nasze zamykane szafy i szafki narzędziowe zapewniają dodatkową ochronę przed nieuprawnionym dostępem do materiałów lub narzędzi.

Technologia operacyjna dla każdej firmy

Nasza kategoria technologii operacyjnych dzieli się na trzy stałe obszary, w których TecMaschin się specjalizuje: Technologia fabryki, technologia pakowania oraz klimat sanitarny i wewnętrzny.

Obszar techniki zakładowej obejmuje w szczególności prace w magazynach i warsztatach, które mają niewiele lub nic wspólnego z pakowaniem, transportem lub wysyłką towarów. W tym zakresie techniki pracy znajdą Państwo bogaty wybór szafek narzędziowych wraz z narzędziami, tak jak w przypadku naszego kompaktowego wózka narzędziowego WZ220. Jest on wyposażony w cztery wypełnione szuflady pełne śrubokrętów, kilka zestawów grzechotek i wiele różnych szczypiec. Nasza walizka narzędziowa TecMaschin WKB47 zachwyca narzędziami z hartowanego chromowo wanadu oraz praktycznym sposobem przechowywania narzędzi poza szafkami narzędziowymi - a nawet ich transportem.

Podnośnik hydrauliczny WH50 pomaga podczas prac przy Twoich pojazdach. Ten kompaktowy mocarz podnosi nie tylko zwykłe samochody, ale także ciężarówki. Przy masie uciągu 50 ton podnośnik ten potrafi nawet podnieść samochody ciężarowe na komfortową wysokość roboczą.

Technika obsługi - elektryzująco prosta

Równie imponujące są nasze urządzenia elektryczne marki TecMaschin. Dzięki elektrycznej pompie do beczek FP60 o mocy 880 W można na przykład w ciągu kilku sekund wypompować szczególnie duże beczki lub przenieść płyny z jednego pojemnika do drugiego. Elektryczna wiązarka BV34 osiąga do 1500 węzłów dzięki akumulatorowi dwunastowoltowemu i jest tym samym idealnym uzupełnieniem techniki pracy na placu budowy.

Idealnie byłoby również, gdybyś zawsze mógł coś zobaczyć na swojej budowie lub w magazynie, niezależnie od tego, czy pracujesz jeszcze do późnej nocy, czy w piwnicy. W tym celu TecMaschin oferuje kilka lamp LED zasilanych z sieci i zasilanych energią słoneczną, które zmieniają noc w dzień zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Także praktyczne: wraz z lampą można zainstalować lampę solarną SLS6000 na stałe na podwórku, wzdłuż ścieżek lub dróg wewnętrznych, aby zawsze mieć dobrą widoczność.

Dzięki naszemu swobodnie montowanemu i elastycznemu panelowi słonecznemu można nawet wybrać, które urządzenie elektryczne jest zasilane energią słoneczną. Używany prawidłowo, ten panel słoneczny z 69 ogniwami w równym stopniu odciąża Twój portfel i środowisko.

Wysokiej jakości sprzęt biznesowy w niskiej cenie

Motto firmy TOPREGAL od zawsze brzmi: Jakość ma swoją cenę. Nie musi być ona jednak szczególnie wysoka. Oferujemy wyposażenie naszej fabryki i technologię po naszych zwykle korzystnych cenach. Jakość naszych produktów i usług pozostaje tak samo wysoka, jak u nas. Nasze artykuły są wysokiej jakości i posiadają wszystkie niezbędne urządzenia, które są niezbędne dla bezpieczeństwa pracy.

Przekonaj się o wysokiej jakości naszych artykułów z zakresu wyposażenia fabryk i technologii.

......czytaj więcej