Produkty

Regały magazynowe

Header

Który wspornik półki pasuje do mnie?

Drewniany spód
121,05
więcej
Do umieszczania suchego ładunku magazynowego, np. kartonów
Podłoga stalowa ocynkowana ogniowo
143,55
więcej
Do przechowywania np. cieczy i substancji niebezpiecznych
Ruszt kratowy
206,55
więcej
Do przechowywania np. cieczy i substancji niebezpiecznych

Proszę wybrać regał magazynowy

Szerokość
Attribute
Wysokość
Attribute
Głębokość
Attribute
Ilość poziomów
Attribute
Nakładka regału
Attribute

Regały magazynowe Top seller

Widok

Regały magazynowe typu LR2000 dla obciążeń do 2000 kilogramów

Regały magazynowe typu LR2000

Komponenty

 1. Stojaki
 2. Zabezpieczenie przed wciśnięciem
 3. Element dystansowy
 4. Belki poprzeczne
 5. Płyta obciążeniowa
 6. Wymiar osiowy (długość przęsła)
 7. Ochrona przed kolizją
 8. Podpory

W skrócie

 • Wysokość półki: 2 m - 4 m
 • Głębokość regału: 40 cm, 50 cm, 60 cm, 80 cm lub 120 cm
 • Belki poprzeczne są nośnikami ładunku regału magazynowego. Indywidualna regulacja wysokości co 5 cm. Dostępne w rozmiarach 110 cm i 220 cm
 • Różne wsporniki, szeroka gama akcesoriów
 • Wszystkie części w zestawie
 • Prosty montaż

Jakość naszych regałów magazynowych - dobrowolne testy regałów magazynowych

Co roku poddajemy nasze regały regularnym i dobrowolnym zewnętrznym kontrolom jakości. Regały magazynowe są testowane pod kątem obciążenia, sztywności i stabilności. Maksymalne obciążenia półek i przęseł regałów przemysłowych można znaleźć na tablicach obciążeniowych dołączonych do zakresu dostawy.

Obciążenie przęsła, półki i obciążenie punktowe regałów przemysłowych

Obciążenie punktowe, obciążenie półki i obciążenie przęsła

a) Obciążenie punktowe

Siły działające na podłogę w danym punkcie, znane również jako obciążenie indywidualne.

b) Obciążenie półki

Wskazuje maksymalną nośność pojedynczej półki z równomiernie rozłożonym obciążeniem na poziom belki poprzecznej. Maksymalne obciążenie półki zależy między innymi od długości belki poprzecznej.

c) Obciążenie przęsła

Opisuje maksymalne całkowite obciążenie regału przy równomiernie rozłożonym obciążeniu między dwoma słupkami. Suma obciążeń poszczególnych półek nie może przekraczać dopuszczalnego obciążenia przęsła.

Jeden system regałów - 1000 różnych wariantów

Artykuły podstawowe - słupki i poprzeczki - stanowią podstawę dla wszystkich artykułów w tej kategorii produktów

Jeden system regałów - różne warianty

1 system - niezliczone warianty

Zgodność z najwyższymi standardami branżowymi

Dostosowane do obszarów roboczych

Modułowa konstrukcja: możliwość rozbudowy w dowolnym momencie

Łatwy montaż i demontaż

Wyłącznie od Topregal

Informacje techniczne dotyczące przemysłowych systemów regałowych

Mocowanie płyty podstawy do podłoża

 • Wywiercić otwory o średnicy 8 mm i głębokości 80 mm.
 • Przedmuchać otwory
 • Wbić kotwę śrubową w wywiercony otwór
 • Dokręć nakrętkę kluczem płaskim lub podobnym narzędziem.
Mocowanie płyty podstawy do podłoża
Mocowanie płyty podstawy do podłoża
Mocowanie płyty podstawy do podłożaWymiary osiowe regałów przemysłowych

Wymiar osiowy opisuje szerokość wnęki regału i odległość między dwoma słupkami. Oferujemy wymiary osiowe o szerokości 110 i 220 cm. Wymiary osi można dowolnie łączyć ze sobą. Wymagane systemy regałów przemysłowych można konfigurować indywidualnie z żądanymi długościami przęseł. Dzięki modułowej konstrukcji regały magazynowe można w każdej chwili rozbudować.

Wymiary osiowe regałów przemysłowych

Zabezpieczanie belek

Do zabezpieczenia belek potrzebne są następujące elementy: wstępnie zmontowany stojak regału, belka i sworzeń blokujący. Ustaw wstępnie zmontowany stojak i zawieś poprzeczki po obu stronach na żądanej wysokości w profilu stojaka z siatką 50 mm. Na koniec wystarczy włożyć kołki blokujące do otworów w poprzeczce. Upewnij się, że ostatnia poprzeczka jest zamontowana co najmniej 50 cm przed końcem stojaka.

Zabezpieczanie trawersówZabezpieczanie trawersów

Wsporniki półek - odpowiednie dla każdego

Oferujemy różne wsporniki półek w naszym asortymencie: Kratowe, drewniane i stalowe. Poniżej przedstawiamy właściwości poszczególnych wersji.

Wsporniki półek

1. Wspornik kratowy

Wspornik półki kratowej składa się z modułów o długości 110 cm każdy. Aby zamocować i ustabilizować półkę, należy włożyć stalową półkę do poprzeczki stopnia. Maksymalna nośność wynosi 500 kg przy równomiernie rozłożonym obciążeniu. Regały magazynowe z półkami siatkowymi są idealne do przechowywania materiałów niebezpiecznych lub płynów.

2. Drewniany wspornik

Nasz drewniany wspornik półki jest wykonany z płyty wiórowej o grubości 25 mm. Drewnianą półkę wkłada się do stopniowanej poprzeczki, aby ją zamocować i ustabilizować. Maksymalna nośność wynosi 500 kg przy równomiernie rozłożonym obciążeniu. Regały magazynowe z drewnianymi półkami są idealne do przechowywania suchych produktów, takich jak kartony lub pudełka.

3. Wspornik stalowy

Stalowy wspornik półki składa się z modułów o długości 110 cm każdy. Aby zamocować i ustabilizować półkę, wkłada się ją do trawersu schodkowego. Przy równomiernie rozłożonym obciążeniu maksymalna nośność wynosi 500 kg. Ponieważ regały magazynowe ze stalowymi półkami można myć, są one idealne do przechowywania płynów, takich jak farby lub oleje.

Akcesoria do regałów magazynowych

Akcesoria do regałów magazynowych

1. Przegrody na półki

Stwórz porządek dzięki naszym przegrodom do regałów magazynowych. Pozwala to na efektywną organizację półek w celu szybkiego znajdowania i przechowywania lub pobierania towarów, półproduktów i surowców.

2. Element dystansowy

Elementy dystansowe służą do równoległego pozycjonowania rzędów półek i mocowania do ściany.

3. Zabezpieczenie przed kolizją

Osłona antykolizyjna służy do zapobiegania możliwym uszkodzeniom stojaka regału. W szczególności obszary narożne powinny być wyposażone w zabezpieczenia antykolizyjne, gdy występuje ruch wózków widłowych. Każda osłona antykolizyjna jest dostarczana z czterema kotwami śrubowymi do mocowania do podłogi.

4. Płyty wyrównujące wysokość

Płyty lub podkładki wyrównujące wysokość służą do kompensowania nierówności podłoża podczas ustawiania regałów. Zamontowane pod płytami podstawy, przyczyniają się do bezpiecznego działania systemu regałów.

5. Szafy i schowki

Codzienna praca w warsztatach i magazynach obejmuje szeroki zakres czynności. Używane są liczne narzędzia, które muszą być zawsze w zasięgu ręki.

6. Otwór i panel boczny

Praktyczna perforowana ścianka umożliwia zawieszanie narzędzi i oszczędza miejsce podczas przechowywania narzędzi i materiałów. Panel boczny jest idealny do przechowywania narzędzi, małych części i sprzętu roboczego.

7. Pojemniki do przechowywania z otwartym frontem

Pojemnik z otwartą ścianką umożliwia przechowywanie małych części w przejrzysty sposób i pozwala na łatwe kompletowanie zamówień. Zawartość jest widoczna na pierwszy rzut oka z zewnątrz, nawet gdy pojemniki z otwartą ścianą są ułożone jeden na drugim.

8. Okrągła poprzeczka

Zapobiega wypadaniu towarów i paczek z regału magazynowego. Towary można łatwo zabezpieczyć za pomocą okrągłej poprzeczki.

9. Taśma magnetyczna do etykietowania

Rolka taśmy magnetycznej do elastycznego oznaczania przegródek na półkach. Trwała organizacja dzięki powierzchni do wycierania.

10. Uchwyt na rower

Oszczędzający miejsce hak do zawieszania rowerów. Wysoka jakość wykonania zapewnia długą żywotność. Łatwa obsługa podczas wieszania i odczepiania rowerów.

Metalowe regały magazynowe i elastyczne regały o szerokiej rozpiętości

Nasze metalowe regały magazynowe mogą Państwo zamówić u nas jako kompletną ofertę lub w poszczególnych częściach, składających się z belek poprzecznych, wsporników regałów, półek i wielu innych, i elastycznie dostosować je do swoich potrzeb. Dobrze zaprojektowane systemy regałów przemysłowych sprawiają, że montaż nowych regałów magazynowych jest szybki i łatwy. Obciążenie półek regałów magazynowych o dużej nośności wynosi 500 kg, obciążenie przęseł 2.000 kg - całkowicie dostosowane do wymagań w magazynie. Regały o szerokiej rozpiętości doskonale nadają się do różnorodnych przechowywanych towarów, zwłaszcza do przedmiotów wielkogabarytowych i bardzo ciężkich. Różne podpory półek z drewna, stali lub kraty oferują odpowiednie zalety w zależności od przechowywanych towarów. Na przykład stalowe półki lub stalowe panele są idealne do przechowywania płynów, ponieważ można je dokładnie wyczyścić, jeśli coś się rozleje.

Wszystkie pokazane tu metalowe regały magazynowe można w późniejszym czasie rozbudować o dodatkowe słupki w szerokości lub dodatkowe pary poprzeczek. Za pomocą białej taśmy magnetycznej wielokrotnego zapisu bardzo łatwo jest przymocować do półek magazynowych etykiety, które w każdej chwili można zetrzeć i odnowić. Nasz bogaty asortyment akcesoriów do regałów magazynowych, elementy takie jak taśmy magnetyczne do etykietowania, skrzynie magazynowe, panele perforowane i boczne oraz wiele innych uzupełniają ofertę akcesoriów do regałów magazynowych.

Kompatybilne szafy i szafki narzędziowe do metalowych regałów magazynowych

Metalowe regały magazynowe są kompatybilne ze sobą dzięki specjalnej konstrukcji naszych szafek narzędziowych i schowków i mogą być przechowywane lub pobierane bez montażu. Głębokości regałów o dużej rozpiętości i szafek są tak dopasowane, że spoczywają one idealnie na poprzeczkach stopni Twoich regałów i mocują się w miejscu. Wykorzystaj ten praktyczny dodatek do przechowywania np. odzieży roboczej, narzędzi i innych materiałów w uporządkowany sposób w zamykanym miejscu.

Kontrola regałów magazynowych

Nasi inspektorzy regałów TOPREGAL chętnie przeprowadzają wymagane prawem coroczne kontrole regałów magazynowych. Na życzenie sprawdzamy również regały magazynowe, których nie zakupili Państwo u nas. Umów się bezpośrednio na kolejną kontrolę.

......czytaj więcej