Produkty

Regały do dużych obciążeń

Kupić regały do dużych obciążeń w TOPREGAL

Regały o dużej wytrzymałości są sercem każdego magazynu i służą do przechowywania wielu różnych przechowywanych towarów. Aby sprostać najróżniejszym wymaganiom stawianym regałom ciężkim, firma TOPREGAL GmbH wyspecjalizowała się w wybranym asortymencie produktów z zakresu techniki magazynowej. Dlatego, aby znaleźć odpowiedni dla swojej firmy, można wybierać spośród różnych rodzajów regałów ciężkich, takich jak regały paletowe, regały magazynowe czy regały wielofunkcyjne. Alternatywnie, skorzystaj z naszego konfiguratora regałów, aby zestawić model, który spełni wszystkie Twoje wymagania dotyczące idealnych regałów o dużej wytrzymałości w Twoim magazynie.

Najlepszym miejscem do zakupu regałów ciężkich jest nasz sklep z regałami ciężkimi. Oferujemy Państwu bogaty wybór różnych regałów ciężkich do magazynu. Należą do nich na przykład nasze solidne systemy regałów paletowych do składowania zwykłych palet Euro lub nasz elastyczny system regałów magazynowych, który jest idealny do ręcznego przenoszenia składowanych towarów. Ponadto w kategorii regałów ciężkich znajdą Państwo regały wspornikowe do składowania towarów długich i stojących, regały na opony, regały na beczki, jak również regały półkowe.

Wszystkie regały magazynowe odpowiadają standardom przemysłowym i dzięki temu oferują wysoką nośność, jak również długą żywotność. Wreszcie, mamy wysokie wymagania co do jakości naszych produktów. Z tego powodu wszystkie regały o dużej wytrzymałości w naszym sklepie są testowane zgodnie z rozporządzeniem DGUV 108-007 i DIN EN 15512. Test ten obejmuje badanie nośności, stabilności i wytrzymałości. Oznacza to, że możesz być pewien, że twoje wytrzymałe regały spełniają wszystkie wymogi prawne.

W zasadzie wszystkie regały o dużej wytrzymałości w naszym sklepie są wtykowe, a więc łatwe w montażu i demontażu. Ponadto można elastycznie przekształcać i rozbudowywać regały po zakupie akcesoriów do regałów o dużej wytrzymałości.

W naszym sklepie dostępne są gotowe, wysokiej jakości regały o dużej wytrzymałości, a także pojedyncze regały oraz praktyczne akcesoria do rozbudowy istniejących regałów. Jeśli więc Państwa magazyn jest już wystarczająco wyposażony w regały o dużej nośności i szukają Państwo praktycznych dodatków do procesów roboczych, zapraszamy do zapoznania się z naszymi stołami warsztatowymi i stołami do pakowania oraz regałami przesuwnymi i stołami. Można je dostosować do swoich potrzeb za pomocą konfiguratora i są one bardzo zalecane dla zwiększenia komfortu pracy w magazynie.

Niezależnie od tego, czy kupujesz regały o dużej wytrzymałości, czy szukasz pojedynczych części, wyposażenia fabrycznego lub całych systemów pomieszczeń: Bezpieczeństwo Twoje i Twojego zespołu jest dla nas szczególnie ważne. Z tego powodu chcielibyśmy polecić Państwu produkty do ochrony: od ochrony przed uderzeniami regałów, poprzez ochronę maszyn, aż po bariery i oznakowania.

......czytaj więcej