Produkty

Nasza wizja

- NAJLEPSZY na świecie Sprzedawca ONLINE w zakresie materiałów magazynowych i eksploatacyjnych. Zabawa w pracy, entuzjastyczni klienci i wyjątkowa firma i kultura korporacyjna są naszą gwarancją sukcesu.

Jako internetowa firma wysyłkowa B2B, TOPREGAL od 2019 roku oferuje swoim klientom nie tylko wysokiej jakości regały przemysłowe, ale także coraz więcej produktów, które są potrzebne w całym magazynie i środowisku pracy. Na przykład wózki przemysłowe, technika operacyjna i urządzenia czyszczące są sprzedawane pod markami SolidHub, TecMaschin i wipeket. Nasza najnowsza marka SoloPort oferuje wiaty i dachy parkingowe wyposażone w wysokowydajne moduły solarne.

Nasze codzienne myślenie i działania opieramy na następujących zasadach przewodnich w sposób zorientowany na klienta i pracownika:

Nasze dążenia

Satysfakcja klienta i pracownika są dla nas priorytetem. Dlatego też stale tworzymy nowe, zorientowane na klienta rozwiązania w zakresie produktów i usług, które możemy dostarczyć i zaoferować w możliwie najkrótszym czasie. Ponadto bardzo ważne jest dla nas dobre samopoczucie i motywacja naszych pracowników, dlatego dajemy ich życzeniom i potrzebom niezbędną swobodę.


Nasze DNA

W TOPREGAL, oprócz wymienionych tutaj wartości, żyjemy otwartą i szczerą komunikacją, doceniającą interakcję w zwinnych strukturach, aby móc wspólnie osiągnąć nasze cele.

:

Pomocność
Szacunek
Zaufanie
Duch zespołu
Uznanie
Entuzjazm