Produkty

Sprzęt czyszczący

Maszyny czyszczące, suszarki szorujące, zamiatarki samojezdne, odkurzacze na mokro i inne.

Maszyny czyszczące mają krystalicznie czyste zadanie, a jest nim zapewnienie wysokiego poziomu czystości w krótkim czasie. Właśnie to oznaczają nasze maszyny czyszczące marki wipeket. Pojęcie maszyn czyszczących jest szerokie: Nasza oferta maszyn czyszczących jest bardzo szeroka - od odkurzaczy na mokro po szorowarki i zamiatarki sam ojezdne. Tutaj obowiązuje nasza zasada: czystość jest wytwarzana nie tylko przez same maszyny czyszczące; również zasilanie energetyczne naszych maszyn czyszczących jest w 100 procentach neutralne dla klimatu.

Ponadto oferujemy szeroką gamę części zamiennych i akcesoriów do naszych maszyn czyszczących. Począwszy od przeważnie prostych części zużywalnych, takich jak szczotka do czyszczenia, filtr przeciwpyłowy lub przystawka do odkurzacza, aż po pady polerskie i czyszczące, które nie wchodzą w zakres dostawy właściwej maszyny czyszczącej. Oferujemy Państwu możliwość zmontowania własnej maszyny z odpowiednim osprzętem. Nasz zespół profesjonalistów z firmy wipeket chętnie doradzi Państwu w wyborze. Dodatkowo do każdej maszyny czyszczącej otrzymasz bezpłatnie butelkę naszego rozpuszczającego brud uniwersalnego środka czyszczącego Multi-Blue.

Kupuj maszyny czyszczące w TOPREGAL i miej zawsze pod ręką odpowiednią maszynę.

Jak widać, kupując maszyny czyszczące w firmie TOPREGAL jesteś zawsze dobrze przygotowany i zawsze masz pod ręką odpowiedni produkt do każdego zadania związanego z czyszczeniem. Każda z poszczególnych maszyn ma swoje zalety dla Twojego biznesu. Na przykład, szorowarki-wipeket są szczególnie zwrotne dzięki ergonomicznie regulowanej rączce i mogą z łatwością dotrzeć do każdego wąskiego rzędu półek w magazynie w celu oczyszczenia bez pozostawiania śladów. Z kolei zamiatarka przystawna jest idealna do dużych powierzchni. Wynika to z jednej strony z wyjątkowo wysokiej wydajności czyszczenia 8.400 metrów kwadratowych na godzinę, a z drugiej strony z długiego czasu pracy i wysokiej prędkości roboczej. Dzięki tym wszystkim czynnikom można wygodnie korzystać z zamiatarki przystawnej zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Odkurzacz na mokro-sucho możesz wykorzystać specjalnie do niezawodnego czyszczenia mniejszych zabrudzeń, które mogą być zarówno suche, jak i wilgotne.

......czytaj więcej