Produkty

Magazyny

20 000 m² powierzchni magazynowej w Filderstadt (BW) i kolejne 10 000 m² powierzchni magazynowej w Wesel (NRW) - a od lata 2022 roku kolejne 20 000 m² rozmieszczone w czterech halach do przechowywania i produkcji w Pasewalk (MV). Magazyny są w pełni zaopatrzone, a większość produktów TOPREGAL można znaleźć na miejscu.

Obóz

Nawet duże ilości są dostępne natychmiast - w ten sposób zapewniamy szybką dostawę do naszych klientów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i wielu innych krajach europejskich. Nawet duże zamówienia są obsługiwane od razu. Wszystkie zamówienia są gotowe do odbioru w krótkim czasie (48 godziny) z naszych magazynów w Badenii-Wirtembergii, Nadrenii Północnej-Westfalii i Meklemburgii-Pomorzu Przednim. Nasi pracownicy w magazynach z przyjemnością załadują do Państwa pojazdu towary zapakowane na europaletach. Oczywiście, poinformujemy Państwa o wymiarach opakowania i wadze przedmiotów do samodzielnego zaplanowania odpowiedniego transportu. A najlepsze w tym jest to, że klienci którzy sami odbierają towar otrzymują 5% zniżki od ceny sprzedaży netto.

Jeśli wczesniej umówią się Państwo z nami na konkretny termin, z przyjemnością powitamy Państwa w naszym salonie/magazynie. Nasz przedtawiciel handlowy doradzi i zapozna państwa osobiście z produktem.

Widok na jeden z naszych obozów Widok na jeden z naszych obozów

Składanie zamówienia przy pomocy wózka widłowego Składanie zamówienia przy pomocy wózka widłowego

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat wysyłki? Wyjaśniliśmy proces wysyłki, koszty wysyłki i inne przydatne informacje na stronie Wysyłka skompilowane dla ciebie.

TOPREGAL kontynuuje rozwój w Pasewalku

Trzy lata po założeniu firmy w Pasewalku rozbudowujemy nasz magazyn i zakład produkcyjny w parku przemysłowym Berlin-Stettin, tworząc przestrzeń do dalszego rozwoju. W ciągu najbliższego roku na sąsiedniej powierzchni 30 000 m² powstaną dwie nowe hale o powierzchni 5 000 m² każda. Postępy budowy można śledzić na żywo za pośrednictwem kamery internetowej:

Lokalizacje naszych magazynów w Niemczech

Poniżej znajdą Państwo adresy naszych lokalizacji, które oferują odbiór własny. Z reguły zamówiony towar będzie gotowy w ciągu 48 godzin, niemniej jednak prosimy zwrócić uwagę na komunikację podczas procesu zamawiania z naszym zespołem handlowym. 

Magazyn BW: Industriestr. 3, 70749 Filderstadt 

Magazyn NRW: Nordstr. 3, 46485 Wesel 

Magazyn MV: Am Industriepark 80, 17309 Pasewalk