Produkty

Systemy do pomieszczeń

Systemy pokojowe, które mają wszystko

Nasze systemy pokojowe są zaprojektowane dla każdej potrzeby i celu. Czy to platforma magazynowa, którą można szybko zintegrować, wygodne biuro w hali czy namiot magazynowy. Systemy pokojowe firmy TOPREGAL przekonują krótkim czasem dostawy, ponieważ zazwyczaj znajdują się w magazynie. W zależności od produktu można szybko zaplanować dodatkową przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz budynku i wkrótce potem się wprowadzić.

Dlaczego potrzebuję systemu pokojowego i który z nich odpowiada moim wymaganiom?

Wszystkie nasze systemy pomieszczeń oferują dodatkową przestrzeń dla nowych lub zmienionych wymagań. Tutaj głównie ważne jest to, że najpierw nie musi się angażować projektant budowlany, który planuje i buduje nowy budynek. Nie, tutaj chodzi o to, aby zaoferować odpowiednie rozwiązanie przestrzenne dla danego zapotrzebowania bez dużego wysiłku i długiego czasu planowania i ewentualnie budowy. Jeśli potrzebujesz zamkniętego, redukującego dźwięk pomieszczenia do wykonywania czynności biurowych w magazynie lub na produkcji i dysponujesz odpowiednią przestrzenią, biuro halowe lub master office jest właściwym rozwiązaniem. W przypadku nowo powstałej przestrzeni w pomieszczeniu doskonale sprawdzi się klasyczny podest magazynowy, zwany również podium lub podestem magazynowym. Tutaj wystarczy budować w górę i korzystać ze schodów, aby szybko i łatwo dotrzeć do nowej powierzchni roboczej w magazynie. Można też połączyć te dwie rzeczy i zbudować biuro magazynowe na platformie magazynowej. Jeśli zależy Ci na elastyczności i niezależności od lokalizacji, dobrym wyborem będzie wersja mobilna, czyli składane biuro kontenerowe.

Platforma magazynowa - klasyka wśród systemów pomieszczeń w magazynie

Platforma magazynowa składa się z konstrukcji stalowej, którą można postawić w dowolnym miejscu na terenie. Nasz model platformy magazynowej, prefabrykowany standardowo w trzech rozmiarach, pokrywa już dużą część powszechnie stosowanych platform magazynowych. Oznacza to, że nasze platformy magazynowe mogą być szybko dostarczone, a nasze niezwykle szybkie czasy realizacji mają zastosowanie również tutaj. Wystarczy wybrać moduł standardowy lub dwa moduły rozszerzające i to wszystko. Można rozpocząć budowę.

Biuro w hali dla majstra, proszę!

Szczególnie w południowych Niemczech biuro halowe jest często określane jako biuro mistrza. Tutaj, jak sama nazwa wskazuje, kierownik magazynu lub brygadzista produkcji może się wycofać na przykład na ważne rozmowy telefoniczne, ponieważ dobre biuro w hali jest idealne do redukcji hałasu lub do załatwiania spraw papierkowych w środowisku wolnym od kurzu i chronionym przed zapachami. Nasze elastyczne biuro halowe PREFAB naprawdę zdobywa punkty: ma właśnie takie właściwości i może być szybko rozłożone przy pomocy zaledwie kilku wykwalifikowanych pracowników. Panele wszystkich biur halowych PREFAB można bezproblemowo łączyć ze sobą na zasadzie pióra i wpustu, tworząc nowe biuro główne panel po panelu. Dlaczego nie spojrzysz? Biuro hali PREFAB Czytaj szczegóły.

Systemy pomieszczeń z TOPREGAL: Niezbędne dla każdego profesjonalisty w dziedzinie magazynowania

Czy hala namiotowa, biuro halowe PREFAB czy platforma magazynowa. Dzięki naszej ofercie systemów pokojowych z pewnością znajdziesz dokładnie to, czego szukałeś lub nawet coś lepszego. Elastyczne i stacjonarne, wysokiej jakości i praktyczne. Nasze systemy pomieszczeń dopasowują się do Państwa potrzeb i tworzą przestrzeń dla mistrzów, czeladników, uczniów, jak również dla przechowywanych towarów lub pojazdów. Przyjrzyj się i przekonaj się o naszym wyborze inteligentnych rozwiązań przestrzennych.

......czytaj więcej