Produkty

Elementy pojedyncze & akcesoria

Akcesoria do półek dla wszystkich skrzyń

Masz już istniejący regał paletowy i chciałbyś go rozbudować lub zmienić jego funkcję? Wtedy chętnie pomożemy Ci z naszymi akcesoriami TOPREGAL. Wszystkie nasze regały, stoły robocze i stoły warsztatowe oparte na naszym systemie regałów paletowych można modyfikować i dostosowywać do potrzeb klienta. Wśród naszych poszczególnych części znajdują się nie tylko klasyczne elementy, takie jak podpory regałów, półki i poprzeczki, ale także akcesoria, które zasadniczo zmieniają sposób działania regału. Na przykład do przegródek półek można przymocować paski magnetyczne, wstawić specjalne podpórki do beczek, aby umożliwić bezpieczne przechowywanie beczek w pozycji leżącej, a nawet do istniejącego regału można dodać całe szafki z szufladami. Z systemem modułowym firmy TOPREGAL jesteś zawsze po bezpiecznej stronie.

Elementy i akcesoria do regałów paletowych

Nasze regały paletowe umożliwiają bezpieczne i łatwe przechowywanie ciężkich ładunków. Rampy regałów paletowych, jak również belki poprzeczne i półki określają, jak duży ciężar może być przechowywany. Dlatego również nasze części indywidualne i akcesoria dzielimy na kategorie PR4500, PR9000 i PR15000. Obciążenie zależy głównie od grubości materiału, dlatego elementy regałów PR15000 są znacznie masywniejsze niż ich mniejsi bracia. Zastosowanie ma szczególny wpływ na to, jaki wspornik półki należy wybrać. Na przykład, jeśli przechowywane są suche i lekkie przedmioty, wystarczy zwykła drewniana półka. Gdy tylko rzeczy stają się cięższe, zalecamy wybór podpór stalowych, podpór z siatki drucianej lub kraty, aby poradzić sobie z większym obciążeniem punktowym. Ponadto regały z siatki drucianej i kraty mają decydującą zaletę: gdyby kiedykolwiek w magazynie zrobiło się zamieszanie, można od dołu zobaczyć, które towary zostały złożone na wysokich półkach.

Ocynkowany jest atutem

Niezależnie od tego, czy jest to sklep dla majsterkowiczów, sklep z roślinami, przeładunek towarów czy zewnętrzna część magazynu: Każdy, kto kiedykolwiek musiał przechowywać na zewnątrz, wie, że jest to możliwe tylko z regałami ocynkowanymi ogniowo. Dlatego TOPREGAL oferuje zróżnicowany wybór różnych akcesoriów do regałów ocynkowanych ogniowo. Czy to regały paletowe, czy też regały wysięgnikowe: u nas znajdziecie Państwo części regałów, które można stosować również na zewnątrz, z półkami lub bez. Ocynkowane regały wysięgnikowe są idealne do praktycznego przechowywania na zewnątrz długich towarów.

Akcesoria do stołów warsztatowych: dla każdego coś miłego

Nasze systemy regałowe doskonale nadają się do przechowywania całych palet, towarów długich oraz kartonów siatkowych. Nasze stoły warsztatowe i ich szeroka gama akcesoriów dodają kolejne oblicze tej ofercie. Na tych praktycznych stanowiskach pracy można więc wykonywać nie tylko prace montażowe. Dzięki pomysłowym perforowanym panelom tylnym i bocznym można również przekształcić stacje w miejsce do przechowywania narzędzi i sprzętu ochronnego, które muszą być zawsze w zasięgu ręki. Jednocześnie akcesoria do stołów warsztatowych obejmują również nasze wsporniki i poprzeczki do półek, co oznacza, że stoły warsztatowe można również w późniejszym czasie łatwo zintegrować z regałami. Jest to szczególnie praktyczne, gdy w obszarze produkcyjnym jest mało miejsca. Integralne szafki narzędziowe mogą być stosowane zarówno w stołach warsztatowych, jak i w regałach do bezpiecznego przechowywania małych części, modułów lub narzędzi. Ponadto szafy narzędziowe TOPREGAL są zamykane na klucz. Jeśli potrzebujesz mobilnego stołu warsztatowego, to również jest to możliwe bez problemu. Stojaki do stołów warsztatowych TOPREGAL mają regulowaną wysokość i na życzenie mogą być wyposażone w kółka. Te mobilne stoły robocze umożliwiają elastyczną pracę w warsztacie ze zmieniającymi się stanowiskami pracy.

Pionowe, pomysłowe przechowywanie

Dzięki praktycznym regałom pionowym firmy TOPREGAL Państwa logistyka nabiera nowego wymiaru. Podczas gdy na konwencjonalnych regałach o dużej nośności można przechowywać towary tylko w poziomie, dzięki naszym regałom pionowym i związanym z nimi poszczególnym częściom można ponownie stworzyć przestrzeń w magazynie. Wykorzystaj pełną wysokość i przechowuj długie towary w pionie. Za pomocą naszych indywidualnych części do regałów pionowych można w razie potrzeby rozbudować regały pionowe TOPREGAL. Dzięki temu można dynamicznie reagować na większe zapotrzebowanie na pamięć masową. Dzięki praktycznym przegródkom na ramiona można podzielić różne towary i w ten sposób zapewnić porządek. Pionowe piony półek dostępne są w różnych wysokościach od 300 do 400 cm. Uzupełniające gumowe paski zapewniają pewne trzymanie, dzięki czemu Twój towar nie zsuwa się na bok. Przekonaj się do naszego elastycznego systemu regałów pionowych.

......czytaj więcej