Produkty

Stoły warsztatowe MFW1000

Header
Filtruj wyniki
×

Cena / zł

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)


Głębokość (mm)Nakładka stołu
Wyświetl wszystkie filtry

15 artykułów

Widok
  1. 1
  2. 2
Porównaj
Jednocześnie można porównywać maksymalnie 4 produkty.
1.709,55
plus 19% VAT
Czas dostawy 3 - 5 dni robocze
Wysyłka 896,- zł raz na zamówienie
Porównaj
Jednocześnie można porównywać maksymalnie 4 produkty.
1.349,55
plus 19% VAT
Czas dostawy 3 - 5 dni robocze
Wysyłka 896,- zł raz na zamówienie
  1. 1
  2. 2

Stół warsztatowy do wszystkich celów

Nasz stół warsztatowy MFW1000 - wielofunkcyjny stół warsztatowy dostępny wyłącznie w TOPREGAL - nadaje się do każdego celu. Jeśli chcesz pracować z narzędziami, wykorzystaj jako podporę deskę multiplex wykonaną z wytrzymałego drewna bukowego i zabezpieczoną lakierem z olejem lnianym. Podpora ta jest jedną z najczęściej wybieranych cech naszych stołów warsztatowych. Podczas pracy z płynami najlepiej sprawdza się stalowy wspornik do wycierania. Dzięki praktycznej kratce otrzymujesz łatwe w czyszczeniu oparcie, które charakteryzuje się solidnym wykończeniem. Nasz drewniany blat z klejonej płyty wiórowej o grubości 25 mm jest tańszą alternatywą dla naszego wytrzymałego blatu Multiplex.

Konfigurator warsztatu pracy

Dzięki konfiguratorowi stołów warsztatowych z pewnością znajdziesz odpowiedni stół warsztatowy dla siebie i swoich zastosowań. Dodatkowe moduły i akcesoria są wyświetlane bezpośrednio, co zostało tutaj dla Państwa szczegółowo podsumowane:

Opcjonalna perforowana ściana tylna zmienia nasz stół warsztatowy w prawdziwy organizer: można do niego łatwo przymocować narzędzia, maszyny, a nawet pojemniki do układania w stosy lub kosze magazynowe z otwartym frontem. Tutaj w sklepie oferujemy dwa wstępnie skonfigurowane zestawy akcesoriów.

Również w zakresie akcesoriów do stołów warsztatowych oferujemy jako moduły opcjonalne możliwe do zintegrowania szafki narzędziowe i szuflady narzędziowe. Szafki / szuflady narzędziowe dostępne są w dwóch głębokościach, aby dopasować je do wybranego stołu warsztatowego. Są one zamykane na klucz i wykonane z solidnej stali. Drzwi / wysuwane szuflady w kolorze niebieskim doskonale komponują się z korpusem w dyskretnej jasnej szarości. Wewnątrz szafki narzędziowej znajduje się półka, którą można zaczepić na różnych wysokościach w zależności od potrzeb. Drugi moduł, szuflada na narzędzia, składa się z 4 szuflad, z których każda zaopatrzona jest w przegródkę i również jest zamykana.

Rada fachowca: Moduły te można również zintegrować z naszymi regałami magazynowymi.

Mobilny i z regulacją wysokości: MFW1000

Nieskończona liczba możliwych zastosowań to nie wszystko, co ma do zaoferowania stół warsztatowy MFW1000: Łatwe do zamontowania kółka z twardej gumy sprawiają, że w krótkim czasie staje się on mobilnym stołem warsztatowym - kółka można dodać również później, jeśli zakupili Państwo już stół warsztatowy, ciężki stół warsztatowy lub stół roboczy.

W zależności od potrzeb, przy niewielkim wysiłku można w każdej chwili przekształcić stół warsztatowy w wersję mobilną lub stacjonarną.

Wysokość roboczą stołu warsztatowego można optymalnie regulować w krokach co 5 cm za pomocą siatki. Dlatego MFW1000 jest często kupowany, gdy potrzebny jest stół warsztatowy z regulacją wysokości. W razie potrzeby można też dodać kolejny element z boku. Dzięki temu możliwe jest przedłużenie naszego wielofunkcyjnego stołu warsztatowego w stół warsztatowy rzędowy o dowolnej długości. Tak jak chcesz i potrzebujesz.

Szybki montaż i transport

Dzięki specjalnej konstrukcji wtykowej stół warsztatowy można zmontować i zdemontować w ciągu kilku minut. Dzięki temu stół warsztatowy jest idealny do zabrania w każde miejsce pracy, nawet do mniejszych firmowych samochodów dostawczych.

Zapoznaj się z naszym krótkim i pouczającym filmem produktowym dotyczącym stołów warsztatowych!

......czytaj więcej