Produkty

ELLA480 Stół konferencyjny beżowy z kanałem kablowym + 14 Krzesła MARIE

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
Na ten przedmiot nie przewiduje się dodatkowego rabatu. Dotyczy to również odbioru własnego i promocji. Zmniejszenie rabatu w koszyku jest już uwzględnione w cenie końcowej.
Dane techniczne
Artykuł nr 228496
 • Model
  ELLA480
 • Max. Obciążenie
  120 kg
 • Kolor
  beżowy
 • Szerokość
  4.800 mm
 • Głębokość
  1.500 mm
 • Wysokość
  750 mm
 • Zamontowane
  nie
 • Zakres zastosowania
  Wnętrze
Media
Zakres dostawy
 • 1 x ELLA480 Stół konferencyjny z kanałem kablowym pakiet 1 (1400x140x800mm)
 • 1 x ELLA480 stół konferencyjny z kanałem kablowym pakiet 2 (1500x120x2000mm)
 • 1 x ELLA480 Stół konferencyjny z pakietem kanałów kablowych 3 (1550x1450x40mm)
 • 1 x ELLA480 Stół konferencyjny z kanałem kablowym pakiet 4 (1550x1750x40mm)
 • {7229 Krzesła konferencyjne MARINA
 • Reprezentacyjny i ponadczasowy dzięki nowoczesnemu wzornictwu
 • Powierzchnia stołu jest szczególnie odporna na ścieranie i zarysowania
 • Dodatkowa organizacja dzięki zintegrowanym kanałom kablowym wraz z kanałem kablowym
 • Te sztaplowane krzesła zapewniają długotrwałą i wygodną przyjemność siedzenia

Proste, praktyczne, duże

Stoły konferencyjne muszą być zarówno reprezentacyjne, jak i funkcjonalne. Jednocześnie ich cena powinna być odpowiednia. Dotyczy to zarówno małych firm, jak i większych przedsiębiorstw. Stół konferencyjny ELLA480 jest do tego idealny. Dzięki wyjątkowo dużemu blatowi (4.800 mm x 1.500 mm) stół konferencyjny doskonale nadaje się do dużych sal konferencyjnych. Może być wykorzystywany do spotkań zarządu lub spotkań sprzedażowych z udziałem 14 - 16 osób. Duży stół konferencyjny jest wyposażony w trzy kanały kablowe, dzięki czemu urządzenia elektryczne mogą być wygodnie używane podczas spotkania bez obawy o wyczerpanie baterii. Dzięki ergonomicznej wysokości 750 mm, stół konferencyjny pasuje do prawie każdego krzesła biurowego, dzięki czemu można go elastycznie zintegrować z wnętrzem.

Prosty design z beżowym blatem o wyglądzie klonu i szarymi metalowymi nogami naturalnie wtapia się w niemal każde otoczenie. Szczególnie polecamy połączenie go z naszymi krzesłami konferencyjnymi MARINA, które są idealnie dopasowane do stołu. Cztery cylindryczne i dwie dodatkowe płaskie nogi na środku stołu konferencyjnego zapewniają stabilność. Drewniany blat stołu został zaprojektowany tak, aby był szczególnie wytrzymały, dzięki czemu wygląda dobrze przez długi czas, nawet po intensywnym użytkowaniu, z notatkami napisanymi ręcznie lub rozlaną kawą. Jest to również dobre miejsce do uderzenia w stół, aby coś powiedzieć.

Pakiet łączony z krzesłem konferencyjnym

W naszym modelu MARIE znajdą Państwo niezwykle wygodne i nowoczesne krzesło. Solidny stelaż podstawy sprawia, że krzesło wspornikowe jest trwałe. Grubo tapicerowane podłokietniki i oparcia, a także miękka i wygodna poduszka siedziska, pokryta wytrzymałą tkaniną w kolorze czarnym, zapewniają bardzo przyjemne doznania podczas siedzenia. Przy wysokości 1.020 mm, szerokości 750 mm i głębokości 690 mm, MARIE jest niezwykle reprezentacyjnym i eleganckim krzesłem. Przyjemność siedzenia rozpoczyna się na wysokości i rozkłada się na powierzchni siedziska o wymiarach 745 x 485 mm. Grubość poduszki siedziska wynosi 150 mm, oparcia 70 mm. Dzięki masie własnej 14,35 kg, krzesło konferencyjne MARIE możesz z łatwością umieścić samodzielnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Krótki czas dostawy, łatwy montaż.

......czytaj więcej
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.