Produkty

Stół konferencyjny ELLA480 Beżowy z kanałem kablowym + 16 krzesł MARINA

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(1)
Na ten przedmiot nie przewiduje się dodatkowego rabatu. Dotyczy to również odbioru własnego i promocji. Zmniejszenie rabatu w koszyku jest już uwzględnione w cenie końcowej.
Dane techniczne i pliki do pobrania
Artykuł nr 221294
 • Model
  ELLA480
 • Max. Obciążenie
  120 kg
 • Kolor
  beżowy
 • Szerokość
  4.800 mm
 • Głębokość
  1.500 mm
 • Wysokość
  750 mm
 • Zamontowane
  nie
 • Zakres zastosowania
  Wnętrze
Zakres dostawy
 • 1 x ELLA480 Stół konferencyjny z kanałem kablowym pakiet 1 (1400x140x800mm)
 • 1 x ELLA480 Stół konferencyjny z pakietem kanałów kablowych 2 (1500x120x2000mm)
 • 1 x ELLA480 Stół konferencyjny z pakietem kanałów kablowych 3 (1550x1450x40mm)
 • 1 x ELLA480 Stół konferencyjny z pakietem kanałów kablowych 4 (1550x1750x40mm)
 • 16 Krzesła konferencyjne MARINA
 • Reprezentacyjny i ponadczasowy dzięki nowoczesnemu wzornictwu
 • Powierzchnia stołu szczególnie odporna na otarcia i zarysowania 
 • Tworzy dodatkowe porządki dzięki zintegrowanym kanałom kablowym wraz z kanałem kablowym
 • Te sztaplowane krzesła zapewniają długotrwałą i przyjemną przyjemność siedzenia.

Prosty, praktyczny, duży

Stoły konferencyjne muszą być reprezentatywne i funkcjonalne. Jednocześnie cena powinna być odpowiednia. Dotyczy to zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Znakomicie nadaje się do tego stół konferencyjny ELLA480. Dzięki szczególnie dużemu blatowi (4.800 mm x 1.500 mm) stół konferencyjny idealnie nadaje się do dużych sal konferencyjnych. Równie dobrze można przeprowadzić spotkanie zarządu, jak i spotkanie handlowe z 16 - 18 osobami siedzącymi w kręgu. Aby podczas spotkania można było wygodnie korzystać z urządzeń elektrycznych bez obawy, że wkrótce rozładuje się bateria, ten duży stół konferencyjny wyposażony jest w trzy kanały kablowe. Dzięki ergonomicznej wysokości 750 mm stół konferencyjny pasuje do niemal każdego krzesła biurowego i może być elastycznie zintegrowany z wnętrzem.

Prosty design z beżowym blatem o wyglądzie klonu i szarymi metalowymi nóżkami naturalnie pasuje do niemal każdego otoczenia. Szczególnie polecamy połączenie go z naszymi krzesłami konferencyjnymi MARINA, które są idealnie dopasowane do stołu. Cztery cylindryczne i dwie dodatkowe płaskie nogi stołu w środku stołu konferencyjnego zapewniają stabilność. Drewniany blat jest szczególnie wytrzymały, dzięki czemu będzie wyglądał dobrze przez długi czas nawet po intensywnym użytkowaniu, pisaniu ręcznym czy rozlanej kawie. To także dobre miejsce, by walić w stół, by wyrazić swoją opinię.

Pakiet łączony z krzesłem konferencyjnym

Krzesło konferencyjne MARINA to krzesło wspornikowe w dyskretnym czarnym kolorze z chromowaną ramą. Oparcie ma wysokość 93 cm i jest wykonane z oddychającej tkaniny siatkowej. Krzesło ma wysokość siedziska , a także powierzchnię siedziska o wymiarach 54 cm x 51 cm. Czarny podłokietnik ma wysokość 645 mm. Solidnie obrobiona metalowa podstawa, podłokietniki z niezniszczalnego tworzywa sztucznego oraz siedzisko z wytrzymałej tkaniny tekstylnej zapewniają długotrwałe i przyjemne siedzenie. Model MARINA to krzesło wspornikowe, które można sztaplować. Krótki czas dostawy, łatwy montaż.

......czytaj więcej
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 5.00 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
11.09.2023 w oparciu o Nr art. 221367
Bardzo dobry produkt. Design jak na zdjęciu. Krzesła wygodne, ale nie na tyle, żeby uczestnicy spotkania nie chcieli z nich zejść. Jedynie instrukcja montażu była trochę uboga i wymagała trochę wyobraźni i logicznego myślenia.
Oryginał
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.