Produkty

6,9 m regał magazynowy LR2000 / 60 cm głębokości / 2 m wysokości / 3 poziomy / półki drewno

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(354)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne
Artykuł nr 1066
 • Model
  LR2000
 • Liczba poziomów
  3
 • Nakładka regału
  drewno
 • Szerokość
  6.900 mm
 • Głębokość
  600 mm
 • Wysokość
  2.000 mm
 • Max. Obciążenie na pole
  2.000 kg
 • Max. Obciążenie na poziom
  500 kg
 • Max. Obciążenie na moduł
  500 kg
Media
Zakres dostawy
 • 4 x stojak 2 m wysokości / 60 cm głębokości, obciążenie pola: 2.000 kg
 • 18 x trawers o szerokości 220 cm, ze sworzniami blokującymi, obciążenie półki: 500 kg
 • 9 x półka drewniana 220 cm szerokości / 60 cm głębokości, maks. obciążenie: 500 kg
 • Materiał montażowy i instrukcja montażu
 • Tabliczki z dopuszczalnym obciążeniem zgodnie z niemiecką specyfikacją DGUV 108-007 (wcześniej BGR 234)
 • 5 lat gwarancji
 • Duże obciążenie półki wynoszące 500 kg i obciążenie pola wynoszące 2.000 kg
 • Duża elastyczność w montażu dzięki systemowi modułowemu
 • Atrakcyjny wygląd, dzięki przykuwającym uwagę niebieskim i pomarańczowym kolorom
 • Wszechstronne zastosowanie dzięki różnym półkom regału
 • Prosty montaż regałów dzięki systemowi wtykowemu

Regały o szerokich przęsłach TOPREGAL: Wysoka nośność, elastyczna struktura

Regały magazynowe TOPREGAL spełniają wszelkie wymagania dzięki swojej stabilności i wszechstronności. Nasze regały o szerokich przęsłach przekonują obciążeniem pola (obciążenie całkowite przy równomiernym rozłożeniu na 2 stojaki) 2.000 kg i obciążeniem półki 500 kg. Oznacza to, że mogą Państwo bez problemu przechowywać w nich różne rodzaje towarów, jak również przedmioty nieporęczne i ciężkie.
Ponadto regały magazynowe TOPREGAL zostały sprawdzone pod względem stabilności, sztywności i obciążenia zgodnie z niemiecką specyfikacją DGUV 108-007 i punktują 5 lat gwarancji.
Montaż odbywa się w kilku krokach. Dzięki prostemu systemowi wtykowemu, można zawiesić trawersy pojedynczo w rastrze 50 mm i zamocować je za pomocą sworzni blokujących. System modułowy naszych regałów magazynowych zapewnia również, że w każdej chwili można zwiększyć szerokość i liczbę poziomów Państwa regału. Ten typ regałów przekonuje swoim atrakcyjnym wyglądem, z pomarańczowymi trawersami i niebieskimi stojakami regałów magazynowych, a także trwałą i stabilną konstrukcją.

Optymalna półka dla Państwa zastosowania

Mocna półka drewniana 25 mm do regału magazynowego LR2000 jest idealna do magazynowania suchych produktów, takich jak kartony lub pojemniki magazynowe, i jest po prostu wkładana do trawersu schodkowego. Maksymalne obciążenie na podłogę wynosi 500 kg.

Praktyczne wymiary, prosty montaż

Ten regał magazynowy przekonuje swoją wysokością wynoszącą 2 m, ma 60 cm głębokości i szerokość 6,9 m. Każdy z 3 poziomów zapewnia maksymalne obciążenie wynoszące 500 kg, przy czym maksymalne obciążenie między dwoma stojakami (obciążenie pola) wynoszące 2.000 kg nie może być przekroczone. Specyfikacje te odnoszą się zawsze do równomiernego obciążenia regałów. Montaż jest szybki i łatwy dzięki systemowi wtykowemu. Do regałów o szerokich przęsłach TOPREGAL dostępny jest również szeroki wybór indywidualnych części i akcesoriów, takich jak stojaki regałowe, trawersy, taśmy magnetyczne i skrzynki regałowe z otwartą przednią częścią.

Cały potrzebny do montażu materiał montażowy jest zawarty w zakresie dostawy.

......czytaj więcej
Uwagi

Ważne informacje

Wszystkie dane odnoszą się do równomiernie rozłożonych obciążeń. Po załadowaniu nie wolno przekraczać obciążenia półki i obciążenia terenowego. Zasadniczo podczas użytkowania obowiązują aktualne wytyczne dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy (DGUV Rule 108-007 / BGR 234). TOPREGAL nie ponosi odpowiedzialności za wypadki/uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem. Nasz zespół doradców z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Podane wymiary są przybliżone i mogą różnić się o kilka centymetrów. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dokładnych wymiarów dla żądanego produktu.

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 4.87 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
Odpowiednie oceny
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
29.05.2024 w oparciu o indywidualną konfigurację
Łatwy do dostosowania, idealne dopasowanie, łatwy montaż, dobra cena
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
08.05.2024 w oparciu o Nr art. 171415
Bardzo dobra jakość.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
08.05.2024 w oparciu o Nr art. 60967
Bardzo stabilny! Szybki montaż. Jestem bardzo zadowolony.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
30.04.2024 w oparciu o Nr art. 103694
bardzo wytrzymały i łatwy w montażu
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
30.04.2024 w oparciu o Nr art. 103585
bardzo wytrzymały i łatwy w montażu
Oryginał
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania dotyczące produktu
Na jakiej głębokości są dostępne regały magazynowe?

Oferujemy Państwu nasz regał magazynowy w głębokościach 40 cm, 50 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm i 120 cm.

Tutaj znajdą Państwo przegląd stojaków regałowych w różnych wysokościach i głębokościach: Regały magazynowe poszczególnych części i akcesoriów

Czy półki regałów magazynowych można dowolnie ustawiać na wysokości?

Poszczególne poziomy mogą być zawieszane lub mocowane indywidualnie w zależności od potrzeb w rozstawie siatki o wysokości 5 cm.

Ilość poziomów zależy od wysokości / wagi Twojego zapasu. Warunkiem jest zawsze równomierne rozłożenie obciążeń (obciążenie półki: maks. 500 kg, obciążenie wnękowe 2000 kg - regał magazynowy).

Czy konieczne jest przymocowanie półek do podłogi lub ściany?

Nasze regały nie mogą być mocowane do ściany. Zgodnie z normami DGUV 108-007, DIN EN 15512 i DIN EN 15635, kotwienie podłogowe regałów paletowych jest obowiązkowe. W przypadku regałów magazynowych kotwienie podłogowe jest wymagane, jeśli stosunek głębokości do wysokości jest większy niż 5:1. Jeśli stosunek ten jest niższy, mocowanie nie jest wymagane. Uwaga: Nasze elementy dystansowe są przeznaczone wyłącznie do równoległego ustawiania regałów.

Nie można znaleźć żądanych wymiarów półki. Czy otrzymuję również półki w indywidualnych rozmiarach?

Oczywiście oferujemy również półki w indywidualnie dopasowanych wymiarach.
Prosimy o przesłanie zapytania pocztą elektroniczną na adres info@topregal.pl, faksem lub telefonicznie pod numerem infolinii klienta +48 22 2639 867.

Nasz formularz kontaktowy można znaleźć tutaj.

Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.