Produkty

2,3 m regał na kółkach RR2000 / 40 cm głębokości / 1.390 - 1.790 mm wysokości / 3 poziomy

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne i pliki do pobrania
Artykuł nr 86281
 • Model
  RR2000
 • Liczba poziomów
  3
 • Nakładka regału
  bez
 • Szerokość
  2.300 mm
 • Głębokość
  400 mm
 • Wysokość
  1.390 mm - 1.790 mm
 • Max. Obciążenie na pole
  500 kg
Zakres dostawy
 • 2 x regał magazynowy na kółkach / 1,39 m wysokości / regulacja wysokości / 40 cm głębokości z osłonami
 • 6 x trawersów pojedynczych regału magazynowego 220 cm, obciążenie półki: 400 kg
 • 1 x uchwyt transportowy - regał magazynowy / regał paletowy na kółkach (w tym materiał montażowy)
 • Wszystkie akcesoria i potrzebny do montażu materiał montażowy
 • Instrukcja montażu
 • 5 lat gwarancji
 • Łatwe przechowywanie opon i felg
 • Wysoka elastyczność w miejscu użytkowania dzięki magazynowaniu na kółkach
 • Ergonomiczna praca dzięki możliwości regulacji wysokości
 • Zasada modułowej budowy umożliwia elastyczną rozbudowę i adaptację
 • Wysoka jakość wykonania

Łatwy transport opon

Ten kompletnie skonfigurowany regał na opony na kółkach bez półki służy do poręcznego transportu opon, felg itp. Całkowita szerokość tego praktycznego regału na kółkach wynosi 2,3 m, przy czym efektywna powierzchnia podparcia (użytkowy wymiar wewnętrzny) jest o 10 cm mniejsza. Ten regał ma 3 poziomy, dzięki czemu na trawers 110 cm można załadować 6, a na trawers 220 cm do 12 opon lub felg.

Obciążenie półki (obciążenie na poziom) wynosi maks. 400 kg i obciążenie pola (między 2 stojakami z równomiernie rozłożonym obciążeniem) wynosi maks. 500 kg.

Trawersy (lakierowane proszkowo na kolor pomarańczowy) mają prostą budowę wtykową, są zawieszane na stojakach i zabezpieczane sworzniami blokującymi przed omyłkowym podważeniem. Trawersy mogą być indywidualnie regulowane pod względem wysokości w rastrze 50 mm. Opony kładzie się na trawersy i dzięki specjalnej budowie trawersu schodkowego są bezpiecznie przechowywane.

Stojak regału na opony na kółkach (lakierowany proszkowo na niebiesko) składa się z przedniego i tylnego profilu stojaka oraz z 2 ruchomych kółek wyposażonych w hamulce postojowe. Stojaki regału są zamknięte na górze dwoma specjalnie produkowanymi osłonami, aby zwiększyć bezpieczeństwo robocze i zamknąć w jednej płaszczyźnie narożniki i krawędzie. Osłona jest nakładana i umieszczana w prosty sposób.

Elastyczność dla Państwa zastosowania

Wysokość robocza regału na opony na kółkach jest regulowana indywidualnie w rastrze 50 mm i wynosi od 1.390 - 1.790 mm. W tym celu trzeba tylko dostosować wysokość wtykania stojaka do części stopy. Kompletny regał jest wyposażony w 4 ruchome kółka z hamulcem postojowym i jest odpowiedni do mobilnego zastosowania. Ten regał na kółkach jest oferowany zwłaszcza do eksploatacji w działalności gospodarczej i przemyśle i jest odpowiedni także do wytrzymałych zastosowań. Dzięki zasadzie modułowej budowy naszych regałów w każdej chwili możliwe jest także późniejsze ich rozszerzanie i dopasowywanie do wymogów.

Cały materiał montażowy, jak śruby, nakrętki i wszystkie potrzebne do montażu drobne części są zawarte w cenie i w zakresie dostawy.

......czytaj więcej
Uwagi

Ważne informacje

Wszystkie dane odnoszą się do równomiernie rozłożonych obciążeń. Po załadowaniu nie wolno przekraczać obciążenia półki i obciążenia terenowego. Zasadniczo podczas użytkowania obowiązują aktualne wytyczne dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy (DGUV Rule 108-007 / BGR 234). TOPREGAL nie ponosi odpowiedzialności za wypadki/uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem. Nasz zespół doradców z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Podane wymiary są przybliżone i mogą różnić się o kilka centymetrów. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dokładnych wymiarów dla żądanego produktu.

Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.