Produkty

2,3 m stół roboczy regał ze skośnymi półkami na kółkach SR1500 / 60 cm głębokości / 1.390 - 1.790 mm wysokości / 3 poziomy / półka drewno

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne i pliki do pobrania
Artykuł nr 86397
 • Model
  SR1500
 • Liczba poziomów
  3
 • Nakładka regału
  drewno
 • Szerokość
  2.300 mm
 • Głębokość
  600 mm
 • Wysokość
  1.390 mm - 1.790 mm
 • Max. Obciążenie na pole
  500 kg
Zakres dostawy
 • 2 x regał magazynowy 1,39 m wysokości / regulacja wysokości w zakresie 40 cm / 60 cm głębokości z osłonami
 • 6 x trawersów pojedynczych regału magazynowego 220 cm, obciążenie półki: 300 kg
 • 3 x trawers okrągły 220 cm do regałów magazynowych i regałów ze skośnymi półkami
 • 3 x półka drewniana do regału ze skośnymi półkami o szerokości 220 cm / 60 cm głębokości
 • Wszystkie akcesoria takie jak śruby, nakrętki i potrzebny do montażu materiał montażowy
 • Instrukcja montażu
 • 5 lat gwarancji
 • Elastyczna zmiana miejsca położenia, dzięki praktycznym kółkom obrotowym
 • Hamulce postojowe zapewniają niezbędną stabilność
 • Zasada modułowej budowy dla zwiększenia możliwości dostosowania do potrzeb
 • Pochylone półki drewniane umożliwiają łatwe przeglądanie i wyjmowanie
 • Wysoka nośność, dzięki wysokiej jakości wykonania

Widoczne przechowywanie towarów: Z regałem ze skośnymi półkami na kółkach TOPREGAL

Skośna półka umożliwia optymalne wyjmowanie paczek i małych części ze skrzynek regałowych z otwartą przednią częścią, jak również z pojemników do przechowywania. Tutaj skośne półki są nachylone pod kątem 20 stopni, co znacznie ułatwia zarówno widoczność, jak i wyjmowanie towaru. Oszczędza to czas podczas komisjonowania i zwiększa przepustowość towarów przychodzących i wychodzących. Możliwość łatwego transportu regałów otwiera różne możliwości w logistyce: Oznacza to, że Państwa stanowisko do pakowania, montażu lub odbioru towarów jest niezależne od aktualnej lokalizacji i w razie potrzeby może być elastycznie przenoszone. Małe części, takie jak śruby czy nakrętki, można równie łatwo przenieść z punktu A do punktu B, jak towar do komisjonowania.

Wymiar zewnętrzny tego regału ze skośnymi półkami na kółkach wynosi 2,3 m, przy czym użyteczna powierzchnia półki, tzw. wymiar wewnętrzny, jest o 10 cm krótsza. Tutaj maksymalna nośność półki regału 300 kg i obciążenie pola (maksymalne obciążenie pomiędzy dwoma stojakami regałowymi przy równomiernym rozłożeniu ciężaru) wynosi 500 kg.

Elastyczny i modułowy: Regał ze skośnymi półkami TOPREGAL

Ten regał ze skośnymi półkami na kółkach TOPREGAL składa się z 3 poziomów, z których każdy wyposażony jest w pochyloną półkę regału. Na jednym poziomie znajdują się również dwie trawersy schodkowe, które są właściwymi nośnikami ładunku, oraz trawers okrągły, który służy jako zabezpieczenie przed upadkiem. Te trawersy są lakierowane na pomarańczowo i mogą być zawieszane w rastrze 50 mm pojedynczo. Poprawia to ergonomię regałów i pozwala na skonfigurowanie półek o optymalnej wielkości.

Regałowe stojaki na kółkach składają się z dwóch lakierowanych na niebiesko profili stojaka. 2 ruchome kółka z hamulcem postojowym zapewniają niezbędną elastyczność. W celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy na profilach stojaka montowane są dopasowane osłony.

Wysokość całkowitą regału ze skośnymi półkami na kółkach można zmieniać o 40 cm, pomiędzy 1.390 - 1.790 mm. W tym celu trzeba tylko dostosować wysokość wtykania części stopy. Dzięki temu mogą Państwo ustawić regał na optymalnej dla siebie wysokości. Dzięki modułowej budowie naszych regałów magazynowych, można je również elastycznie rozbudowywać i dostosowywać.

......czytaj więcej
Uwagi

Ważne informacje

Wszystkie dane odnoszą się do równomiernie rozłożonych obciążeń. Po załadowaniu nie wolno przekraczać obciążenia półki i obciążenia terenowego. Zasadniczo podczas użytkowania obowiązują aktualne wytyczne dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy (DGUV Rule 108-007 / BGR 234). TOPREGAL nie ponosi odpowiedzialności za wypadki/uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem. Nasz zespół doradców z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Podane wymiary są przybliżone i mogą różnić się o kilka centymetrów. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dokładnych wymiarów dla żądanego produktu.

Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.