Produkty

Akcesoria Filtr 2 zestaw do oczyszczacza powietrza LR800

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne i pliki do pobrania
Artykuł nr 221812
  • Model
    LR800
  • Kolor
    czarny
  • Zakres zastosowania
    Wnętrze
Zakres dostawy
  • 1x 2 zestaw filtrów HEPA H13 do urządzenia LR800

HEPA H13, najlepszy filtr do Twojego oczyszczacza powietrza

Filtry HEPA (High Efficiency Particulate Air) są celowo zaprojektowane i spełniają europejską normę klas filtrów HEPA wg EN 1822-1:2009.Zestaw ten, składający się z 2 Filtry HEPA H13, jest więc idealny do oczyszczania powietrza w Twoich pomieszczeniach. Najmniejsze cząsteczki zawieszone w powietrzu, takie jak pyłki, roztocza, kurz domowy, wirusy i bakterie są bardzo skutecznie filtrowane z powietrza. Nawet przy dużej wymianie powietrza 99,95 % wszystkich aerozoli zawierających wirusy jest niezawodnie filtrowane z powietrza w pomieszczeniu.

Wymiana filtra, nic prostszego

Przy regularnej wymianie filtrów można zapewnić niezwykłą wydajność filtrów na poziomie 99,95 %. Przy średnim zanieczyszczeniu powietrza filtr powinien być wymieniany co 6 do 18 miesięcy. Nasz oczyszczacz powietrza LR800 przypomni Ci, kiedy nadszedł czas na wymianę filtrów. Można to zrobić w kilku prostych krokach.

......czytaj więcej
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.