Produkty

Akcesoria Zestaw warg wycierających do szorowarki SWM50E, długość 760 mm, wipeket

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(3)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne i pliki do pobrania
Artykuł nr 123026-ET
  • Model
    SWM50E
  • Szerokość
    760 mm
Zakres dostawy
  • 2 x wargi wycierające do szorowarki SWM50E, długość 760 mm

Elastyczna, trwała, niezawodna

Maszyna do czyszczenia podłóg SWM50E jest wyposażona w dwie wargi wycierające, które są w tylnej części urządzenia jedna za drugą. Obie te wargi są zaprojektowane jako trwałe, ale w przypadku niezamierzonego najechania na krawędzie lub materiały sypkie, takie jak nakrętki i śruby, może dojść do uszkodzenia tych elementów.

Do tego celu służy praktyczny zestaw warg wycierających, dzięki któremu można wydłużyć czas efektywnego czyszczenia i uniknąć niechcianych awarii w czasie pracy. Wymiana gumowych warg jest dziecinnie prosta i można ją wykonać w kilku prostych krokach.

Obydwie wargi wycierające dzięki swej długości 760 mm niezawodnie usuwają z czyszczonej podłogi odspojony brud i ścieki, eliminując konieczność późniejszego wycierania powierzchni. Elementy wycierające dopasowują się do podłoża. Dzięki temu listwa ssąca jest optymalnie podtrzymywana przez wargi wycierające.

Dlatego zestaw warg wycierających wipeket stanowi optymalne uzupełnienie dla Twego SWM50E.

Profesjonalne wskazówki:
- Regularnie czyścić wargi wycierające za pomocą wożonej ze sobą szmatki. Dzięki temu znacznie wydłuża się okres eksploatacji materiału.

- Przed wymianą warg wycierających należy zdjąć listwę ssącą maszyny do czyszczenia podłóg. Ułatwi to dostęp i poprawi ułożenie warg na listwie.

wipeket w pigułce

Wysoka wydajność czyszczenia, wydajne usuwanie zanieczyszczeń i ergonomicznie wygodna pozycja podczas pracy. Wszystkie nasze maszyny czyszczące są zaprojektowane i produkowane zgodnie z tymi zasadami. Przekonaj się o wysokiej jakości ekonomicznych urządzeń czyszczących wipeket.

......czytaj więcej
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 5.00 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
29.11.2023
Dobra jakość
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
21.08.2023
Świetny przedmiot... łatwy w użyciu.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
12.06.2024