Produkty

Filtr do odkurzacza do pracy na mokro i sucho NTS80, wipeket

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(2)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne i pliki do pobrania
Artykuł nr 121322-ET
  • Model
    NTS80
  • Wysokość
    360 mm
Zakres dostawy
  • 1 x Filter für Nass-Trockensauger NTS80, wipeket

Mocne podciśnienie, szczelny filtr

Mocne podciśnienie, szczelny filtr
Model NTS80 jest naszym wszechstronnym urządzeniem do usuwania brudu, zanieczyszczeń, gruzu i płynów. Dzięki temu filtr przeciwpyłowy i przeciwpłynny tego odkurzacza do pracy na mokro jest sercem urządzenia, bo bez filtra zatrzymującego różne zasysane zanieczyszczenia całe odkurzanie jest niczym. Dlatego też filtr mokro-suchy do urządzenia NTS80 został zaprojektowany jako szczególnie odporny na rozdarcie i niezawodnie zatrzymuje suchy pył, jak również gruz i wodę. Wyjątkowo gęsto rozmieszczone siatki filtra zapobiegają wydostawaniu się zasysanych materiałów, dzięki czemu nawet małe cząsteczki nie mają szans na ponowne wydostanie się na zewnątrz. Dzięki wysokiej jakości wykończeniu, filtr mokro-suchy jest trwały i łatwy do czyszczenia. Przy średnicy {7147} i wysokości 360 mm filtr tkaninowy idealnie pasuje do ramy uchylnej naszego NTS80 i tym samym chroni silnik przed zanieczyszczeniami.

Pro Tip:

Możesz sprzątać dwa razy szybciej dzięki drugiemu filtrowi do odkurzacza NTS80. Gdy jeden filtr mokro-suchy jest pełny i wymaga czyszczenia, można kontynuować pracę urządzenia z drugim filtrem. Oszczędza to czas oczekiwania i dwukrotnie zwiększa efektywny czas odkurzania na mokro i sucho.

......czytaj więcej
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 5.00 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
29.09.2023
szybka dostawa TOP towary Obsługa klienta TOP
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
24.04.2024