Produkty

Szczotka czyszcząca do suszarki szorującej SWM20E, wipeket

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne
Artykuł nr 170218-ET
  • Model
    SWM20E
  • Szerokość
    580 mm
  • Wysokość
    900 mm
Zakres dostawy
  • 1 x szczotka czyszcząca do szorowarki SWM20E

Szybkie czyszczenie

Jest to możliwe dzięki naszej szczotce czyszczącej do kompaktowej szorowarki SWM20E. Twardy materiał szczotki do szorowania zapewnia trwałość włosia, dzięki czemu jest to trwała inwestycja, która spełni Twoje potrzeby w zakresie sprzątania. Dzięki temu idealnie nadaje się do twardych, równych, jak również gładkich powierzchni, takich jak płytki. Niewielka średnica szczotki sprawia, że dobrze dociera ona do narożników i znakomicie nadaje się do podchodzenia do krawędzi.

wipeket w pigułce

Wysoka wydajność czyszczenia, wydajne usuwanie zanieczyszczeń i ergonomicznie wygodna pozycja podczas pracy. Wszystkie nasze maszyny czyszczące są zaprojektowane i produkowane zgodnie z tymi zasadami. Przekonaj się o wysokiej jakości ekonomicznych urządzeń czyszczących wipeket.

Wskazówki:

Aby optymalnie czyścić podłogi, zalecamy stosowanie SWM20E z uniwersalnym środkiem czyszczącym Multi Blue. Przy składaniu zamówienia w sklepie internetowym otrzymasz bezpłatnie butelkę Multi Blue o pojemności 1 l.

Stellen Sie das Gerät nicht in Räumen ab, in denen die Temperaturen unter den Gefrierpunkt fallen könnten, da dies die Düsen und Leitungen beschädigt.

Passende Ersatzteile für die SWM20E sind bei uns günstig erhältlich.

......czytaj więcej