Produkty

Stół konferencyjny ELLA480i Ciemny z indukcyjną stacją ładowania + 16 krzesł MARINA

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(1)
Na ten przedmiot nie przewiduje się dodatkowego rabatu. Dotyczy to również odbioru własnego i promocji. Zmniejszenie rabatu w koszyku jest już uwzględnione w cenie końcowej.
Dane techniczne i pliki do pobrania
Artykuł nr 221366
 • Model
  ELLA480i
 • Max. Obciążenie
  120 kg
 • Kolor
  ciemnobrązowy
 • Szerokość
  4.800 mm
 • Głębokość
  1.500 mm
 • Wysokość
  750 mm
 • Zamontowane
  nie
 • Długość kabla
  150 cm
 • Zakres zastosowania
  Wnętrze
Zakres dostawy
 • 1 x ELLA480i Stół konferencyjny z indukcją pakiet 1 (1400x140x800mm)
 • 1 x ELLA480i Stół konferencyjny z indukcją pakiet 2 (1500x120x200mm)
 • 1 x ELLA480i Stół konferencyjny z indukcją pakiet 3 (1550x1450x40mm)
 • 1 x ELLA480i Stół konferencyjny z indukcją pakiet 4 (1550x1750x40mm)
 • 16 Krzesła konferencyjne MARINA
 • Reprezentacyjny i ponadczasowy dzięki nowoczesnemu wzornictwu
 • Powierzchnia stołu szczególnie odporna na otarcia i zarysowania 
 • Tworzy dodatkowe porządki dzięki zintegrowanym kanałom kablowym wraz z kanałem kablowym
 • Indukcyjne stacje ładowania i gniazdka elektryczne zapewniają optymalne wyposażenie
 • Te sztaplowane krzesła zapewniają długotrwałą i przyjemną przyjemność siedzenia

Prosty, praktyczny, duży

Stoły konferencyjne muszą być reprezentatywne i funkcjonalne. Jednocześnie cena powinna być odpowiednia. Dotyczy to zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Znakomicie nadaje się do tego stół konferencyjny ELLA480i. Dzięki szczególnie dużemu blatowi (4.800 mm x 1.500 mm) stół konferencyjny idealnie nadaje się do dużych sal konferencyjnych. Równie dobrze można przeprowadzić spotkanie zarządu, jak i spotkanie handlowe z 16 - 18 osobami siedzącymi w kręgu. Aby podczas spotkania można było wygodnie korzystać z urządzeń elektrycznych bez obawy, że wkrótce rozładuje się bateria, ten duży stół konferencyjny wyposażony jest w trzy listwy zasilające (po 4 gniazda każda), do których można podłączyć laptopy, rzutniki, a nawet smartfony. Sam stół jest zasilany za pomocą kabla zasilającego o długości 150 cm, który można podłączyć do dowolnego standardowego gniazdka 230 V / 50 Hz. Dzięki ergonomicznej wysokości 750 mm stół konferencyjny pasuje do niemal każdego krzesła biurowego i może być elastycznie zintegrowany z wnętrzem.

Prosty design z blatem w kolorze ciemnego orzecha i szarymi metalowymi nóżkami naturalnie wtapia się w niemal każde otoczenie. Szczególnie polecamy połączenie go z naszymi krzesłami konferencyjnymi MARINA, które są idealnie dopasowane do stołu. Cztery cylindryczne i dwie dodatkowe płaskie nogi stołu w środku stołu konferencyjnego zapewniają stabilność. Drewniany blat jest szczególnie wytrzymały, dzięki czemu będzie wyglądał dobrze przez długi czas nawet po intensywnym użytkowaniu, pisaniu ręcznym czy rozlanej kawie. To także dobre miejsce, by walić w stół, by wyrazić swoją opinię.

Pakiet łączony z krzesłem konferencyjnym

Krzesło konferencyjne MARINA to krzesło wspornikowe w dyskretnym czarnym kolorze z chromowaną ramą. Oparcie ma wysokość 470 mm i jest wykonane z oddychającej tkaniny siatkowej. Krzesło ma wysokość siedziska , a także powierzchnię siedziska o wymiarach 490 mm x 500 mm. Czarny podłokietnik ma wysokość 645 mm. Solidnie obrobiona metalowa podstawa, podłokietniki z niezniszczalnego tworzywa sztucznego oraz siedzisko z wytrzymałej tkaniny tekstylnej zapewniają długotrwałe i przyjemne siedzenie. Model MARINA to krzesło wspornikowe, które można sztaplować. Krótki czas dostawy, łatwy montaż.

......czytaj więcej
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 5.00 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
11.09.2023 w oparciu o Nr art. 221367
Bardzo dobry produkt. Design jak na zdjęciu. Krzesła wygodne, ale nie na tyle, żeby uczestnicy spotkania nie chcieli z nich zejść. Jedynie instrukcja montażu była trochę uboga i wymagała trochę wyobraźni i logicznego myślenia.
Oryginał
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.