Produkty

Szafa narzędziowa WST z drzwiami, szeroki 540 mm, o głębokości 745 mm do MFW/MFR

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(4)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne i pliki do pobrania
Artykuł nr 18571
 • Model
  WST
 • Liczba poziomów
  1
 • Waga
  24,5 kg
 • Kolor
  niebieski
 • Powierzchnia
  lakierowana
 • Szerokość
  540 mm
 • Głębokość
  745 mm
 • Wysokość
  570 mm
 • Zamontowane
  nie
 • Zakres zastosowania
  Wnętrze
Zakres dostawy
 • 1 x Szafa narzędziowa WST z drzwiami, szeroki 540 mm, o głębokości 745 mm do MFW/MFR
 • 12 miesięcy rękojmi
 • Dużo miejsca do przechowywania dzięki wymiarom 540 mm x 745 mm x 570 mm
 • Odpowiedni do biur lub pomieszczeń magazynowych, a także magazynów
 • Prosty, ponadczasowy design doskonale komponuje się z niemal każdym otoczeniem
 • Oferuje dużo miejsca do przechowywania dokumentów i wszelkiego rodzaju przedmiotów

Ta szafka na narzędzia / szafka warsztatowa ze stali z niebieskimi drzwiami, o wymiarach 540 mm x 745 mm x 570 mm zachwyca wysokiej jakości wykończeniem. Jest pomalowana w 2 kolorach. Wytrzymała stal jest odporna nawet na najtrudniejsze warunki panujące w warsztacie. Można w niej skutecznie przechowywać narzędzia, drobne części, wyposażenie i inne. W szafie znajduje się półka, która na całej wysokości może być zmiennie zawieszana i wykorzystywana jako powierzchnia do układania. Szafa jest zamykana. Dwa klucze są zawarte w zakresie dostawy.

 

Szafka na narzędzia WST optymalnie nadaje się do użycia w połączeniu z naszymi regałami magazynowymi i wielofunkcyjnymi stołami warsztatowymi o głębokości 600 mm. Dzięki specjalnej konstrukcji można je łatwo umieścić na poziomach trawers, gdzie mocują się same.

UWAGA:

W przypadku integracji szaf narzędziowych w istniejących poziomach regału, nie występuje część spodu regału, do której ma być wkładana szafa narzędziowa. Oferujemy pojedynczą półkę drewnianą o szerokości 550 mm, która w połączeniu z szafką narzędziową całkowicie wypełnia pole o szerokości 1100 mm. Szafy narzędziowe i spody regałów mogą być dowolnie umieszczane na poziomie regału.

 

Przy odpowiednich umiejętnościach w dziedzinie majsterkowania można też samodzielnie dostosować istniejące spody.

......czytaj więcej
Uwagi

Ważne informacje

Podane wymiary są przybliżone i mogą różnić się o kilka centymetrów. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz odpowiedniego rozmiaru dla żądanego produktu.

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 5.00 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
15.12.2021 w oparciu o Nr art. 18571
o.k. Do montażu zalecane są 2 osoby lepiej dwukrotnie przejrzeć instrukcję, aby ją zrozumieć (np. brakująca sekwencja - niejednoznaczna ilustracja). Wada - nie jest przeznaczony do montażu na lewych lub prawych drzwiach, ale można to rozwiązać przy odrobinie wprawy.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
02.12.2021 w oparciu o Nr art. 18571
o.k. Do montażu zalecane są 2 osoby lepiej jest spojrzeć na instrukcję dwa razy, aby ją zrozumieć (np. brak sekwencji - niejednoznaczna ilustracja). Wada - nie jest przeznaczony do montażu na lewych lub prawych drzwiach, ale można to rozwiązać przy odrobinie wprawy.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
01.02.2021 w oparciu o Nr art. 20787
Bardzo wysoka jakość, mogę tylko polecić.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
08.02.2023 w oparciu o Nr art. 18569
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.