Produkty

Elektryczny wózek wysokiego podnoszenia HEF1200/4 ze stanowiskiem operatora, wysokość podnoszenia 90 - 4.000 mm, udźwig SolidHub, 1.200 kg

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(5)
Na ten przedmiot nie przewiduje się dodatkowego rabatu. Dotyczy to również odbioru własnego i promocji. Zmniejszenie rabatu w koszyku jest już uwzględnione w cenie końcowej.
Dane techniczne
Artykuł nr 121232
 • Model
  HEF1200/4
 • Max. Obciążenie
  1.200 kg
 • Mobile
  tak
 • Max. Wysokość podnoszenia
  90 mm - 4.000 mm
 • Prędkość
  6 km/h
 • Źródło energii
  bateria
 • Bateria
  kwasowo ołowiany
 • Żywotność baterii
  3,5 h
 • Czas ładowania
  4,2 h
 • Waga
  1.076 kg
 • Kolor
  niebieski
 • Powierzchnia
  lakierowana
 • Szerokość
  850 mm
 • Wysokość
  2.500 mm - 4.500 mm
 • Opony
  PU
 • Moc silnika
  1.500 W
 • Stopniowalność
  6 % - 8 %
 • Promień skrętu
  1.935 mm
 • Klasa ochrony
  44
 • Napięcie
  24 V
 • Pojemność
  210 Ah
Media
Zakres dostawy
 • 1 SolidHub elektryczny wózek wysokiego podnoszenia HEF1200/4 ze stanowiskiem operatora, wysokość podnoszenia 90 - 4.000 mm, udźwig 1.200 kg
 • 1 zewnętrzna ładowarka HEF1200/4
 • 12 miesięcy rękojmi
 • Gwarantowane dostawy części zamiennych i obsługa klienta
 • Wysoka wydajność pracy dzięki wysokowydajnej pompie podnoszącej
 • Bezpieczna jazda dzięki platformie operatora i opuszczanemu drążkowi
 • Elektroniczne wspomaganie układu kierowniczego umożliwia łatwe sterowanie i jest ciche
 • Elektromagnetyczny układ hamulcowy z odzyskiwaniem energii umożliwia pracę oszczędzającą zasoby
 • Automatyczne zwalnianie na zakrętach zapewnia większe bezpieczeństwo
 • System bezstopniowej regulacji prędkości umożliwia kontrolowaną, płynną jazdę

Elektryczny wózek paletowy SolidHub ze stanowiskiem operatora HEF1200/4 to ekonomiczna alternatywa dla zakupu wózka widłowego. W przestronnych halach HEF1200/4 staje się dzięki rozkładanej platformie jezdnej pojazdem, co pozwala zaoszczędzić czas i energię w trakcie czynności magazynowych.

Często małe zakłady nie dysponują środkami finansowymi, przestrzenią ani przeszkolonym personelem, aby nabyć wózek widłowy o dużej mocy. Właśnie w takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest elektryczny wózek paletowy z platformą jezdną.

Składana platforma kierowcy umożliwia operatorowi jazdę wraz wózkiem HEF1200/4 na dłuższych odcinkach i wygodne sterowanie wózkiem ze stanowiska kierowcy. Rozkładane pałąki zabezpieczające po bokach zapewniają operatorowi bezpieczną pozycję podczas jazdy na zakrętach i chronią go przed wypadnięciem. W przerwie w użytkowaniu platforma kierowcy i pałąki zabezpieczające są po prostu składane na wózku wysokiego podnoszenia.

Dzięki wodoodpornej jednostce sterującej, wysokiej jakości elektroniczny wózek wysokiego podnoszenia jest doskonale przystosowany do pracy w trudnych warunkach, takich jak zimno, wilgoć i pył, oraz znakomicie nadaje się do stosowania np. w chłodniach (przez ograniczony czas w zależności od temperatury) i halach produkcyjnych. HEF1200/4 nie jest przeznaczony do stałego używania w chłodniach i w deszczu/wilgoci.

SolidHub HEF1200/4 wspomaga transport, kompletację zamówień i układanie ładunków do ciężaru 1.200 kg i o wysokości podnoszenia do 90 - 4.000 mm. Z uwagi na niski poziom hałasu 69 dB nawet dłuższa praca z elektrycznym wózkiem wysokiego podnoszenia jest przyjemna.

Kompaktowe wymiary zwrotnego, w pełni elektrycznego wózka wysokiego podnoszenia ze stanowiskiem kierowcy są idealne do stosowania w małych magazynach i zakładach produkcyjnych, w których przemieszcza się kilka towarów dziennie na pewnych odcinkach drogi. Dzięki wysokości podnoszenia wynoszącej 90 - 4.000 mm, HEF1200/4 znakomicie nadaje się również do wysokich hal. Należy wziąć pod uwagę wysokość masztu 2.500 - 4.500 mm.

Ergonomicznie zaprojektowany rumpel umożliwia wygodne sterowanie wszystkimi funkcjami podnoszenia i opuszczania za pomocą wielofunkcyjnego przycisku na rumplu. Wszystkie ważne przyrządy kontrolne, takie jak wskaźnik naładowania akumulatora, licznik roboczogodzin, wyłącznik awaryjny i kluczyk, są umieszczone centralnie i znajdują się w bezpośrednim polu widzenia operatora.

Dodatkową ochronę zapewnia pełna obudowa pojazdu i niewielki prześwit, co zmniejsza ryzyko obrażeń w obrębie stóp. Ze względu na niewielki prześwit ważne jest, aby HEF1200/4 używać tylko na gładkich, równych podłogach i drogach. Niewielka wysokość obudowy i kratowa konstrukcja masztu zapewniają dobrą widoczność przez maszt teleskopowy - ludzie i towary są zawsze w zasięgu wzroku.

Moc silnika 1.500 W idealnie wspomaga transport europalet i boksów kratowych o wysokości do 1.200 kg. Pojemność akumulatora wynosząca 210 Ah gwarantuje całkowity czas pracy 3,5 h przy pełnym obciążeniu. Wbudowany akumulator kwasowy ma napięcie 24 V. Można go wygodnie naładować w każdym normalnym gniazdku 230 V za pomocą zewnętrznej ładowarki. Gdy akumulator jest całkowicie rozładowany, proces ładowania trwa ok. 4,2 h.

Prędkość podnoszenia:

• z ładunkiem 130 mm/s
• bez ładunku 180 mm/s

Prędkość opuszczania:

• z ładunkiem 100 mm/s
• bez ładunku 200 mm/s

Prędkość transportu wynosi maksymalnie 6 km/h (prędkość pieszego), dzięki funkcji sterowania, prędkość jest regulowana bezstopniowo za pomocą dźwigni wahliwej. Elektromechaniczny hamulec regeneracyjny zapewnia łatwy i bezpieczny transport towarów, a także przyczynia się do wydłużenia żywotności akumulatora.

W zależności od ładunku, elektryczny wózek wysokiego podnoszenia może być używany przy nachyleniu do 6 - 8 %.

Płynnie poruszające się, łatwe w manewrowaniu kółka wykonane z PU wysokiej jakości łożysk kulkowych stanowią standardowe wyposażenie SolidHub HEF1200/4. Te PU kółka przekonują swoją odpornością na ścieranie i dobrą przyczepnością do podłoża, a jednocześnie łatwo i cicho toczą się po nierównych powierzchniach - to doskonałe rozwiązanie pośrednie między płynną jazdą a oporem toczenia. Silnik układu kierowniczego o mocy 3 kW sprawia, że manewrowanie wózkiem elektrycznym jest dziecinnie łatwe. Przed użyciem HEF1200/4 należy sprawdzić obciążenie podłogi.

Części zamienne mogą być dostarczane w każdej chwili przez nasz dział części zamiennych w ciągu 48 h.
Należy sprawdzić kompatybilność palet z HEF1200/4 na podstawie karty danych technicznych.

Warto wiedzieć: Pracownicy magazynu nie potrzebują do tego specjalnego szkolenia ani licencji (uprawnienia) na wózki widłowe. Osoba ta musi mieć jednak ukończone 18 lat. Wprowadzenie w obsługę podnośnika jest wystarczające. Naturalnie podczas pracy z SolidHub elektrycznym wózkiem paletowym HEF1200/4 należy przestrzegać przepisów prawnych i stosować się do nich.

Przed uruchomieniem należy zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju użytkowania. Inżynier uruchamiający jest odpowiedzialny za uruchomienie urządzenia i dobór odpowiedniego personelu do jego obsługi.


WAŻNE - Obsługa akumulatora:
Należy postępować zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi użytkowania akumulatora zawartymi w instrukcji obsługi. Ważne jest, aby w żadnym wypadku nie dopuścić do głębokiego rozładowania akumulatora. Dlatego zaleca się regularne ładowanie akumulatora, nawet gdy urządzenie nie jest używane.

......czytaj więcej
Uwagi

Informacja o dostawie

Ten artykuł zostanie dostarczony samochodem ciężarowym (40 t) z rozładunkiem bocznym/tylnym. W związku z tym, klient powinien zapewnić odpowiedni sprzęt do podnoszenia (np. wózek widłowy). Dodatkowe usługi, takie jak dostawa z windą załadowczą, wózkiem widłowym na pokładzie lub niskopodwoziem, są możliwe za dodatkową opłatą.

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 4.40 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
25.05.2022
Wszystko dobrze
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
17.01.2022
najwyższa jakość za rozsądną cenę
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
12.07.2023
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
18.01.2023
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
09.11.2022
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania dotyczące produktu
Czy SolidHub oferuje jednostki ze skokiem początkowym lub swobodnym?

W tej chwili SolidHub nie oferuje wózków z podnośnikiem początkowym - funkcją, która podnosi ramiona kół wózka, aby zapewnić dodatkowy prześwit podczas podnoszenia i transportu ładunku. W naszej ofercie posiadamy jednak modele z funkcją swobodnego podnoszenia. Funkcja ta umożliwia podnoszenie wideł lub ładunku bez zmiany całkowitej wysokości masztu podnośnika. Przykładem tego jest nasz produkt HEF16/5.

Jak odczytać wykres obciążenia?

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do odczytania wykresu obciążenia.

Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.