Produkty

Wózek paletowy ręczny HWM2500, Artykuł drugiej kategorii, udźwig 2.500 kg, długość wideł 1.150 mm, SolidHub

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(107)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne i pliki do pobrania
Artykuł nr 99954
 • Model
  HWM2500
 • Max. Obciążenie
  2.500 kg
 • Mobile
  tak
 • Max. Wysokość podnoszenia
  85 mm - 200 mm
 • Długość widelca
  1.150 mm
 • Waga
  54 kg
 • Kolor
  niebieski
 • Powierzchnia
  malowany proszkowo
 • Szerokość
  550 mm
 • Głębokość
  1.580 mm
 • Wysokość
  1.220 mm
 • Opony
  PP
 • Promień skrętu
  1.459 mm
Zakres dostawy
 • 1 x Ręczny wózek paletowy HWM2500, długość wideł 1.150 mm
 • 12 miesięcy rękojmi
 • Gwarantowane dostawy części zamiennych i obsługa klienta
 • Zwrotny i stabilny ręczny wózek paletowy do transportu towarów o masie do 2.500 kg
 • Dzięki niskiej masie własnej (54 kg) wózek paletowy jest łatwy w obsłudze
 • Widły o długości 1.150 mm są idealne do europalet
 • Dźwignia na dyszlu umożliwia bezstopniowe opuszczanie przemieszczanych towarów do żądanej pozycji

INFO: W procesie dostawy towar posiada niestety uszkodzenia lakieru & zarysowania, ale nie mają one wpływu na funkcjonowanie podnośnika. Z tego powodu oferujemy tę partię jako B-ware w obniżonej cenie. Produkt może się różnić wizualnie. Obraz podobny. Rękojmi pozostaje w pełni ważna.

Zwrotny i stabilny ręczny wózek paletowy (54 kg masa własna) należy do każdego magazynu lub przedsiębiorstwa. Dzięki 2.500 kg Udźwig, długość wideł 1.150 mm (długość całkowita: 1.580 mm) i pojedyncze rolki wideł, wózek paletowy bez wysiłku przenosi europalety i skrzynki siatkowe z punktu A do punktu B. Dźwignia na dyszlu umożliwia bezstopniowe opuszczanie przenoszonego towaru do żądanej pozycji. Jest to rumpel praworęczny, ponieważ dźwignia znajduje się po prawej stronie.

Stalowa konstrukcja SolidHub Stalowa konstrukcja ręcznego wózka paletowego SolidHub jest malowana proszkowo na niebiesko, dzięki czemu idealnie nadaje się do intensywnego użytkowania w magazynach i na produkcji. Dyskretne, ale widoczne oznaczenia na widłach wskazują, kiedy europaleta została całkowicie podjechana i można ją bezpiecznie podnieść. Odległość od widelca do podłoża wynosi 34 mm. Wbudowaną hydraulikę podnoszenia można szybko i łatwo serwisować za pomocą smarowniczki.

Kółko obrotowe umożliwia ukierunkowany transport. Wykonany jest z wytrzymałego, solidnego polipropylenu (PP), dzięki czemu jest szczególnie trwały. Ponadto opory toczenia są bardzo niskie, co ułatwia transport ciężkich ładunków na nierównym podłożu. Uwaga: kolor kółek może się różnić.

Przed zakupem i uruchomieniem należy zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju użytkowania. Za uruchomienie, a także za odpowiedni do tego celu personel, odpowiada inżynier ds. eksploatacji.

......czytaj więcej
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 4.79 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
Odpowiednie oceny
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
27.05.2024
korzystna cena
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
21.02.2024
Nie chcieliśmy wydawać fortuny, więc wybraliśmy najtańszy wózek paletowy. W zupełności wystarczający do naszych potrzeb (palety do 800 kg), mogę polecić. Dobry stosunek ceny do jakości.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
17.10.2023
Wygląda na kiepski produkt i nie sądzę, że wytrzyma długo
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
31.08.2023
Dobry produkt funkcjonalny
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
07.12.2022
Zamówienie zostało przygotowane do odbioru, a miła obsługa załadowała wózek paletowy.
Oryginał
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania dotyczące produktu
Czy SolidHub oferuje jednostki ze skokiem początkowym lub swobodnym?

W tej chwili SolidHub nie oferuje wózków z podnośnikiem początkowym - funkcją, która podnosi ramiona kół wózka, aby zapewnić dodatkowy prześwit podczas podnoszenia i transportu ładunku. W naszej ofercie posiadamy jednak modele z funkcją swobodnego podnoszenia. Funkcja ta umożliwia podnoszenie wideł lub ładunku bez zmiany całkowitej wysokości masztu podnośnika. Przykładem tego jest nasz produkt HEF16/5.

Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.