Produkty

Zestaw mebli biurowych: Krzesło biurowe XXL TINA, biurko z regulacją wysokości MILLA120 i mobilny kontener FRIDA od TOPREGAL

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne i pliki do pobrania
Artykuł nr 238781
 • Model
  MILLA120
 • Szerokość
  1.200 mm
 • Głębokość
  800 mm
 • Zamontowane
  nie
Zakres dostawy
 • 1 x Biurko z elektryczną regulacją wysokości MILLA120 w kolorze białym, 1.200 mm x 800 mm
 • 1 x Krzesło biurowe XXL TINA, maks. obciążenie 180 kg w kolorze czarnym
 • 1 x Kontener mobilny FRIDA do biurka, 3 szuflady, 400 mm x 455 mm x 620 mm
 • Zwiększona wydajność dzięki wygodnej i ergonomicznej pracy
 • Wyrafinowany i nowoczesny design
 • Promuje prawidłową postawę
 • Możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb

Ergonomiczna, wygodna i elastyczna praca

Na naszych stanowiskach pracy spędzamy dużo czasu, dlatego powinny być one przede wszystkim ergonomiczne i wygodne. Dzięki naszemu wspaniałemu zestawowi krzesło biurowe XXL TINA, biurko MILLA120 i mobilny kontener FRIDA, możesz dostosować przestrzeń biurową do swoich indywidualnych potrzeb i jednocześnie chronić swoje zdrowie.

Eleganckie krzesło biurowe XXL TINA zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić ergonomię i komfort, których potrzebujesz, nawet podczas długich dni pracy. Szerokie oparcie płynnie dopasowuje się do kręgosłupa i jednocześnie wspiera odcinek lędźwiowy. Dobrze wyściełana poduszka siedziska zapewnia optymalne rozłożenie ciężaru dla osób o różnym wzroście. Wysokość tego wytrzymałego krzesła można regulować w zakresie od 1060-1155 mm. Podłokietniki można indywidualnie regulować w zakresie 95 mm, aby dostosować je do własnych potrzeb, a wysokość siedziska można regulować w zakresie 485-580 mm. Przy wadze własnej 23,1 kg, TINA może wytrzymać maksymalne obciążenie 180 kg.

W połączeniu z krzesłem do biurka XXL TINA, biurko z regulacją wysokości MILLA120 zachwyca prostym, nowoczesnym designem z ramą w kształcie litery T i funkcjonalnością. Zła postawa jest często wynikiem niewłaściwych mebli biurowych. Biurko z regulacją wysokości MILLA120 zapewnia elastyczność, jeśli chcesz pracować na stojąco. Zalecana zmiana postawy na stanowisku pracy biurowej pomaga zapobiegać problemom z plecami i oznakom zmęczenia. Dzięki indywidualnej regulacji wysokości biurko jest odpowiednie dla prawie wszystkich rozmiarów ciała.

Nasz mobilny kontener FRIDA jest idealnym uzupełnieniem do optymalizacji stanowiska pracy. Dzięki wymiarom 400 mm x 455 mm x 620 mm idealnie pasuje pod wszystkie MILLA120 biurka i oferuje wystarczającą ilość miejsca do przechowywania I oferuje wystarczającą ilość miejsca do przechowywania materiałów biurowych dzięki 3 szufladom. Wszystkie 3 szuflady są zamykane na klucz, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo cennych lub poufnych przedmiotów.

Dzięki naszemu kompletnemu zestawowi TINA, MILLA120 i FRIDA masz wszystko, czego potrzebujesz, aby pracować zdrowo, wygodnie i wydajnie.

......czytaj więcej
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.