Produkty

Artykuł drugiej kategorii, Biuro halowe PREFAB-9 "Studio", 2 okno, 1 drzwi (12 panele)

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(24)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne
Artykuł nr 95190-S
 • Powierzchnia pomieszczenia
  9 m²
 • Model
  PREFAB-9 "Studio"
 • Kolor
  biały
 • Powierzchnia
  lakierowana
 • Szerokość
  3.000 mm
 • Głębokość
  3.000 mm
 • Wysokość
  2.500 mm
 • Zamontowane
  nie
 • Zakres zastosowania
  Wnętrze
Media
Zakres dostawy
 • 1 x drzwi panel - biuro mistrza, wymiary 980 x 2500 mm
 • 2 x okno „Studio” panel - biuro mistrza, model 980 x 2500 mm
 • 9 x ściana panel - biuro mistrza, model 980 x 2500 x 50 mm
 • 3 x sufit panel - biuro mistrza, wymiary 980 x 3040 x 50 mm
 • 2 x oświetlenie sufitowe LED - biuro mistrza, wymiary 1200 x 300 x 10 mm, (220 V, {7228}, {7163})
 • 2 x słup zewnętrzny / narożny - biuro mistrza, wymiary 6 m/szt.
 • 2 x połączenie L sufitowe i ścienne - biuro mistrza, wymiary 6 m/szt.
 • 6 x szyna podłogowa/płyta sufitowa - biuro mistrza, wymiary 6 m/szt.
 • Konstrukcja dostosowana do niemal każdego rozmiaru dzięki modułowemu systemowi budowy biur halowych
 • Konstrukcja warstwowa paneli ze stalowymi bokami zewnętrznymi i izolacją z wełny mineralnej zapewnia doskonałą izolację akustyczną
 • Duże okna studyjne z podwójnymi szybami ze szkła hartowanego dla maksymalnej odporności na stłuczenie
 • Szczególnie łatwy montaż dzięki systemowi pióro-wpust
 • Zintegrowane oświetlenie i gniazda dla doskonałego sprzętu elektrycznego

INFO: Z powodu błędu produkcyjnego oferujemy nasze biuro halowe PREFAB jako artykuł drugiej kategorii w obniżonej cenie. Oznacza to, że mogą wystąpić drobne uszkodzenia lakieru i/lub wgniecenia, ale nie muszą. Panele mogą być również dostarczane w różnych odcieniach kolorystycznych. Rękojmi pozostaje w pełni ważna.

Hala produkcyjna lub magazyn szybko potrzebuje jednego lub kilku stanowisk pracy, które oferują wszystkie zalety prawdziwego pomieszczenia i mogą być szybko i łatwo ustawione. Biuro halowe PREFAB-9 "Studio" można zamówić bezpośrednio przez internet, jest łatwe do skonfigurowania w kilku krokach i oferuje wszelkiego rodzaju dodatki i przemyślane elementy - wszystko w uczciwej cenie i bez długich faz planowania i czasu dostawy.

 • Montować w dowolnej kolejności
 • Montaż na podłodze swojej hali
 • Panele z piórem i wpustem
 • w tym panele okienne i drzwiowe
 • z elementami oświetlenia
 • z uziemionym gniazdem i przełącznikiem światła (przełącznik)


Elastycznie zaprojektowane biuro w hali zgodnie z Państwa życzeniami

Panele 12 (9 m²) mogą być montowane indywidualnie według życzenia. Otrzymacie drzwi, 9 panele ścienne i 2 okna od podłogi do sufitu "studio", które mogą być zawieszone w dowolnej kolejności w stalowej konstrukcji szynowej. INFORMACJA: Okna nie można otworzyć ani uchylić.

Wysokość (2,50 m wymiar wewnętrzny | 2,55 m wymiar zewnętrzny) i głębokość pomieszczenia (3 m wymiar wewnętrzny | 3,10 m wymiar zewnętrzny) pozostają zawsze takie same. Materiał paneli, zbudowanych w konstrukcji sandwiczowej, składa się ze stali (białej, malowanej natryskowo, o grubości 0,4 mm) na zewnątrz i wewnątrz oraz wełny mineralnej jako warstwy izolacyjnej w środku. Oznacza to, że panele są nie do końca lekkie (11 kg/m kw.), ale bardzo stabilne i że niewiele hałasu z często hałaśliwego otoczenia hali przenika do systemu "pokój w pokój". Wartość izolacji wynosi od 20 - 40 dB dB w zależności od poziomu hałasu zewnętrznego. Izolacyjność cieplna biur hali PREFAB wynosi 0,787 W/(m²K), a przewodność cieplna 0,05 W/(mK). INFO: Po dachu nie można chodzić ani go obciążać.

Wnętrze master office - standard, a jednak ekstra

Nie tylko hałasy, ale także kurz i zapachy nie przedostają się do nowo utworzonego miejsca pracy. Biuro hali PREFAB-9 "Studio" jest już wyposażone w izolację akustyczną i ochronę przed kurzem w standardzie, czyli bez dodatkowych opłat. Panel okienny składa się z podwójnie oszklonych szyb o grubości 8 mm (25 kg) ze zintegrowaną wentylacją, dzięki czemu szyby nie ulegają zaparowaniu. Szyby wykonane są ze szkła hartowanego, które w przypadku uszkodzenia pęka na wiele małych cząstek, podobnie jak przednia szyba samochodu. Minimalizuje to ryzyko wystąpienia urazów. Dodatkowo dołączone są dwa elementy oświetleniowe, dzięki czemu oświetlenie w gabinecie mistrza rzemiosła jest doskonale skoordynowane. W panelu drzwiowym zintegrowano również gniazdo elektryczne i włącznik światła. Przewody instalacji elektrycznej są przymocowane do sufitu; podłączenie musi być wykonane przez elektryka zgodnie z przepisami. Dzięki zastosowanemu materiałowi plany lub inne ważne dokumenty można na przykład zawiesić na ścianach za pomocą magnesów bez pozostawiania śladów. Drzwi są zamykane na klucz i dostarczane z trzema kluczami. Wszystko w standardzie biura halowego - dodatki otrzymujesz bez dodatkowych opłat.

Poszczególne panele pokryte są przezroczystą folią ochronną, którą po montażu można usunąć bez pozostawiania śladów. Usunięcie folii przed montażem nie jest zalecane, aby uniknąć ewentualnych zarysowań podczas montażu. Panele można łatwo i delikatnie czyścić za pomocą mieszanki mydła i ściereczki z mikrofibry, jeśli się zabrudzą.

Montaż i przebudowa biura hali

Jeśli trzeba przenieść lub dobudować przedłużenie biura hali, nie stanowi to problemu. Tak samo łatwo i prosto jak się go montuje, można go również zdemontować lub ponownie rozbudować. Panele są po prostu wsuwane jeden w drugi i mocują się dzięki systemowi pióro-wpust na elementach bocznych. W zależności od wielkości czas montażu nieco się różni, ale na biuro w hali o powierzchni 12 m² (4 x 3 m) nasi przeszkoleni TOPREGAL monterzy potrzebują ok. 2-4 godzin. Wymagane narzędzia: dostępna w handlu wiertarka i śrubokręt. Zespół montażowy TOPREGAL chętnie wykona montaż również dla Państwa - wystarczy poprosić o wycenę montażu za pomocą kilku kliknięć na stronie potwierdzenia zamówienia po zakupie.

WAŻNE

Wszystkie płyty PREFAB posiadają klasę ogniową B1 właściwości zgodnie z DIN 4102-1.

......czytaj więcej
Uwagi

Wymiary pomieszczeń biurowych hali

Podane wymiary są przybliżone i mogą różnić się o kilka centymetrów. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dokładnych wymiarów dla swojego biura w hali.

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 4.42 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
Odpowiednie oceny
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
14.02.2024 w oparciu o Nr art. 95237
Wydajność cenowa pasuje.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
06.07.2023 w oparciu o Nr art. 95190
Przetwarzanie nie jest dobre
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
03.04.2023 w oparciu o Nr art. 95190
Pomocniczość w zarządzaniu
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
11.01.2023 w oparciu o Nr art. 95192
Doskonale
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
28.09.2022 w oparciu o Nr art. 95190
Niezwykle dobra jakość jak na B-ware w rozsądnej cenie!
Oryginał
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.