Produkty

Przenośnik rolkowy nożycowy FRB-PK7 , koła ABS, 6.900 mm, TecMaschin

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(1)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne
Artykuł nr 221700
 • Model
  FRB-PK7
 • Max. Obciążenie
  40 kg
 • Waga
  125 kg
 • Szerokość
  2.220 mm - 6.900 mm
 • Głębokość
  750 mm
 • Wysokość
  700 mm - 1.000 mm
Media
Zakres dostawy
 • 1 x Tor jezdny nożycowy FRB-PK7 , koła ABS, 6.900 mm od TecMaschin
 • Optymalne rozwiązanie dla niedrogiego i elastycznego wejścia w technikę przenośników bez napędu.
 • Idealny dla towarów przychodzących i wychodzących, gdzie przestrzeń jest ograniczona lub nie można zainstalować stałych linii przenośników.
 • Małe wymiary po zsunięciu ze sobą dla optymalnego przechowywania.
 • Szczególnie elastyczne prowadzenie dzięki kółkom stałym i skrętnym z hamulcami do szybkiego i bezpiecznego blokowania.
 • Bezstopniowa regulacja wysokości nóg teleskopowych 700 - 1.000 mm dla idealnego ustawienia na pochyłych powierzchniach.

Elastyczny i mobilny transport towarów - dzięki przenośnikowi rolkowemu TecMaschin

Przenośnik nożycowy FRB-PK7 firmy TecMaschin jest optymalnym rozwiązaniem dla niedrogiego wejścia w transport towarów bez napędu. Idealnie nadaje się do pomieszczeń, gdzie przestrzeń jest ograniczona lub nie można zainstalować stałych linii transportowych i umożliwia indywidualne dostosowanie do potrzeb. Przenośnik rolkowy może być wydłużony do 6.900 mm. Ponadto można formować łuki, dzięki czemu transportowany towar jest elastycznie prowadzony do pożądanej pozycji załadunku w sposób niewymagający wysiłku i oszczędzający energię.
Dzięki stopkom z regulacją wysokości (700 - 1.000 mm) można szybko i łatwo regulować nachylenie przenośnika rolkowego, umożliwiając transport paczek nawet na pochyłych lub schodkowych powierzchniach. Ułatwia to również rozładunek i załadunek pojazdów transportowych, ponieważ różnice w wysokości można łatwo pokonać. Dodatkowo obsługa jest szczególnie nieskomplikowana i elastyczna dzięki niewielkim wymiarom (2.220 - 6.900 mm x 750 mm x 700 mm) po zsunięciu oraz kółkom skrętnym i hamulcom. Chowany uchwyt na jednym końcu listwy rolkowej dodatkowo upraszcza obsługę. Kółka z wytrzymałego tworzywa ABS są szczególnie lekkie w porównaniu z kółkami stalowymi, dzięki czemu listwa rolkowa waży jedynie 125 kg. FRB-PK7 może być obciążony maksymalnie 40 kg/m².

Scenariusze zastosowań

 • Przenośnik rolkowy FRB-PK7 może być elastycznie stosowany w wielu obszarach zastosowań w wielu branżach, takich jak usługi paczkowe i kurierskie, sprzedaż wysyłkowa i przemysł opakowaniowy.

 • Optymalnie nadaje się do załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych i nadwozi wymiennych lub jako drogi odciążające w godzinach szczytu i w scenariuszach awaryjnych.

Info: Aby zapewnić jak najlepszy transport, towar powinien spoczywać na co najmniej 3 rolkach nośnych i mieć gładką podłogę.

......czytaj więcej
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 5.00 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
12.06.2024
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.