Produkty

Profesjonalny zestaw stanowisk spawalniczych, w tym Spawarka MIMA350, Kurtyna ochronna spawalnicza SSW3550, Odciąg oparów spawalniczych AS25, TecMaschin

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(5)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne i pliki do pobrania
Artykuł nr 223214
 • Model
  MIMA350
 • Zakres zastosowania
  Wnętrze
Zakres dostawy
 • 1 x Spawarka MIG/MAG MIMA350, TecMaschin
 • 1 x Dysza spawalnicza 0,8 mm
 • 1 x Dysza spawalnicza 1,0 mm
 • 1 x Dysza spawalnicza 1,2 mm
 • Akcesoria potrzebne do pracy
 • 1 x Kurtyna ochronna spawalnicza SSW3550, TecMaschin
 • 1 x Odciąg oparów spawalniczych AS25, TecMaschin
 • 12 miesięcy rękojmi
 • Kurtyna ochronna spawalnicza chroni osoby niebiorące udziału w pracach spawalniczych
 • Odciąg oparów spawalniczych wypuszcza czyste powietrze z powrotem do pomieszczenia
 • Wydajna spawarka oferuje wiele możliwości zastosowania
 • W zestawie znajdują się różne wysokiej jakości akcesoria

Dzięki naszemu profesjonalnemu i dobranemu do idealnego środowiska pracy zestawowi, możesz spawać szczególnie wydajnie i bezpiecznie. W skład zestawu wchodzi spawarka MIG/MAG MIMA350, a także mobilna kurtyna ochronna spawalnicza SSW3350 oraz system odciągu oparów spawalniczych AS25. Wszystkie urządzenia są mobilne i mogą być elastycznie wykorzystywane.

Wydajna spawarka o kompaktowych wymiarach

Spawarka MIMA350 o prądach spawania do 350 A zapewnia optymalne wyniki spawania nawet przy różnych grubościach blach i trudno dostępnych miejscach spawania. Można realizować różne procesy spawalnicze, w tym spawanie MIG, MAG i MMA. Technikę LIFT-TIG można stosować również w przypadku spawarki firmy TecMaschin.
Kompaktowe wymiary 365 x 685 x 675 mm oraz kabel zasilający o długości 3.000 mm robią wrażenie i pozwalają na elastyczne zastosowanie w warsztatach, halach produkcyjnych, a nawet na placach budowy. Właśnie tam, gdzie trzeba trwale połączyć blachy, pręty zbrojeniowe i inne metalowe półprodukty. Uchwyt latarki ma również długość 3.000 mm, a przewód uziemiający 2.000 mm. Dzięki temu możesz spawać nawet w trudno dostępnych miejscach. Niewielki ciężar wynoszący zaledwie 48 kg, pas nośny i plastikowe rolki również ułatwiają transport.

Akcesoria spawalnicze dla każdego przypadku

Spawarka dostarczana jest z trzema końcówkami kontaktowymi palnika, z otworem na druty o średnicy 0,8; 1,0 i 1,2 mm. Odpowiednie druty spawalnicze można znaleźć również w firmie TecMaschin. Uchwyt palnika, przewód uziemiający wraz z zaciskiem spawalniczym i palnik wchodzą w zakres dostawy.
Z naszym zestawem otrzymujesz wszystko z jednego źródła i nie musisz się martwić, że czegoś zabraknie do przyszłego wykorzystania w spawalnictwie.

Z naszą kurtyną ochronną do spawania twoje bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu

Mobilna kurtyna ochronna do spawania jest znormalizowana zgodnie z normą ISO EN 25980. Osoby niezaangażowane są chronione przed niebezpiecznym promieniowaniem, rozpryskami i łukami spawalniczymi. Mobilny panel ochronny do spawania dostarczany jest w pojedynczych częściach i jest łatwy w montażu. Solidna i trwała rama ma długość 1.950 mm i wysokość 1.950 mm. Ramiona obrotowe po obu stronach mają długość po 800 mm. Dzięki czterem kółkom obrotowym, z których dwa są blokowane, można go przemieszczać w dowolne miejsce i osłania on latające iskry funkcjonalną czerwoną kurtyną o wymiarach 3.750 x 1.740 mm. Dzięki masie własnej wynoszącej zaledwie 23,5 kg zapewnia bezpieczną i elastyczną pracę każdego dnia.

Odciąg oparów spawalniczych: skuteczne usuwanie dymów podczas prac spawalniczych

Urządzenie do odciągania dymów spawalniczych jest ergonomiczne, stabilne i łatwe w obsłudze. Obudowa wykonana jest ze stali malowanej proszkowo, o kompaktowych wymiarach 550 x 550 x 1.060 mm. Masa własna podstawy wynosząca 51 kg może być z łatwością podniesiona przez dwie osoby i przeniesiona do pożądanego miejsca użytkowania lub wygodnie przetoczona z miejsca na miejsce. Urządzenie jest dostarczane z obrotowym i odchylanym ramieniem odciągowym o długości 2.000 mm, które można elastycznie przesuwać w zakresie 360° za pomocą 3 przegubów. Działa według prostego systemu, dzięki któremu dym spawalniczy w pierwszym etapie przepływa przez siatkę ochronną samonośnego ramienia ssącego. Tutaj iskry i inne większe cząstki są przechwytywane i zasysane do jednostki filtracyjnej. Dym jest dalej oczyszczany przez filtry z węglem aktywnym i wypuszczany do pomieszczenia jako czyste powietrze.

Pro Tip:
Czyścić dysze spawarki po każdym użyciu. W przypadku ich zatkania nie można używać MIMA350 do czasu wymiany dysz.
Przekonaj się o wysokiej jakości akcesoriów spawalniczych firmy TecMaschin.
 

......czytaj więcej
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 4.00 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
24.04.2024 w oparciu o Nr art. 221966
Urządzenie zdecydowanie wygrywa pod względem stosunku ceny do wydajności i jest bezkonkurencyjne w swojej klasie cenowej. Nawet tańsze porównywalne urządzenia są o ok. 50% droższe. Szkoda tylko, że można było je ulepszyć w kilku małych obszarach, które spowodowałyby niewielkie lub żadne dodatkowe koszty produkcji, gdyby zostały wzięte pod uwagę na etapie projektowania. Przykładowo, wąż o długości 3 metrów jest bardzo krótki jak na urządzenie spawalnicze tej wielkości. Kabel masy jest jeszcze krótszy i ma 2 metry, a kabel uchwytu elektrody do spawania MMA również ma 2 metry długości. To zdecydowanie za krótko. Co więcej, uchwyt znajduje się zbyt blisko urządzenia lub blacha na obudowie wystaje zbyt daleko, przez co nie można w pełni chwycić uchwytu, co miałoby sens, biorąc pod uwagę wagę takiego urządzenia. Dodatkowo płytka, do której przykręcone są kółka od strony butelki powinna być wzmocniona, gdyż prawdopodobieństwo, że kółka stosunkowo szybko obetrą się o nóżki jest wysokie. Pożądane byłoby również, aby urządzenie miało dodatkowe złącze 220 V do mniejszych prac spawalniczych. Instrukcja obsługi też jest trochę uboga, nawet jeśli założyć, że takie urządzenie kupi tylko ktoś, kto wcześniej pracował ze spawarką, to pożądane byłyby informacje o opcjach ustawień i przykładowe wartości dla fikcyjnych zastosowań. Niemniej jednak nie ma wątpliwości, że kupiłbym to urządzenie ponownie w dowolnym momencie, a biorąc pod uwagę korzystną cenę, pominąłbym fakt, że istnieje niewielki potencjał optymalizacji. Nie mam jeszcze żadnego długoterminowego doświadczenia i nie zmierzyłem jeszcze, czy rzeczywiście osiąga określone natężenie prądu. Jednak podczas spawania testowego było jasne, że urządzenie to zapewnia wystarczającą moc do zwykłej pracy, jeśli nie pracujesz w przemyśle stoczniowym.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
24.04.2024 w oparciu o Nr art. 221966
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
28.02.2024 w oparciu o Nr art. 221966
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
22.06.2023 w oparciu o Nr art. 222348
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
27.03.2023 w oparciu o Nr art. 221966
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.