Produkty

Przenośny przenośnik nożycowy FRB-P5, PVC rolkowy, 4.700 mm, TecMaschin

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(1)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne i pliki do pobrania
Artykuł nr 221698
 • Model
  FRB-P5
 • Max. Obciążenie
  40 kg
 • Waga
  97 kg
 • Szerokość
  1.920 mm - 4.700 mm
 • Głębokość
  750 mm
 • Wysokość
  700 mm - 1.000 mm
Zakres dostawy
 • 1 x Przenośnik rolkowy nożycowy mobilny FRB-P5, rolki PVC, 4.700 mm od TecMaschin
 • Optymalne rozwiązanie dla niedrogiego i elastycznego wejścia w technikę przenośników bez napędu.
 • Idealny dla towarów przychodzących i wychodzących, gdzie przestrzeń jest ograniczona lub nie można zainstalować stałych linii przenośników.
 • Małe wymiary po zsunięciu ze sobą dla optymalnego przechowywania.
 • Szczególnie elastyczne prowadzenie dzięki kółkom stałym i skrętnym z hamulcami do szybkiego i bezpiecznego blokowania.
 • Bezstopniowa regulacja wysokości nóg teleskopowych 700 - 1.000 mm dla idealnego ustawienia na pochyłych powierzchniach.

Elastyczny i mobilny transport towarów - z przenośnikiem rolkowym od TecMaschin

Przenośnik rolkowy nożycowy FRB-P5 firmy TecMaschin jest optymalnym rozwiązaniem dla niedrogiego wejścia w transport towarów bez napędu. Jest to idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie przestrzeń jest ograniczona lub nie można zainstalować stałych linii transportowych i umożliwia dostosowanie do potrzeb klienta. Przenośnik rolkowy może być wydłużony do 4.700 mm. Ponadto można formować łuki, elastycznie prowadząc transportowane towary do pożądanej pozycji załadunku bez wysiłku i przy minimalnym wysiłku.
Dzięki stopkom z regulacją wysokości (700 - 1.000 mm) można szybko i łatwo regulować nachylenie przenośnika rolkowego, umożliwiając transport paczek nawet na pochyłych lub schodkowych powierzchniach. Ułatwia to również rozładunek i załadunek pojazdów transportowych, ponieważ różnice w wysokości można łatwo pokonać. Dodatkowo obsługa jest szczególnie nieskomplikowana i elastyczna dzięki niewielkim wymiarom (1.920 - 4.700 mm x 750 mm x 700 mm) po zsunięciu oraz kółkom skrętnym i hamulcom. Chowany uchwyt na jednym końcu listwy rolkowej dodatkowo upraszcza obsługę. Kółka z wytrzymałego tworzywa ABS są szczególnie lekkie w porównaniu z kółkami stalowymi, dzięki czemu listwa rolkowa waży jedynie 97 kg. FRB-P5 może być obciążony maksymalnie 40 kg/m².

Scenariusze zastosowań

 • Przenośnik rolkowy FRB-P5 może być elastycznie stosowany w wielu obszarach zastosowań w wielu branżach, takich jak usługi paczkowe i kurierskie, sprzedaż wysyłkowa i przemysł opakowaniowy.

 • Optymalnie nadaje się do załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych i nadwozi wymiennych lub jako drogi odciążające w godzinach szczytu i w scenariuszach awaryjnych.

Info: Aby zapewnić jak najlepszy transport, towar powinien spoczywać na co najmniej 3 rolkach nośnych i mieć gładką podłogę.

......czytaj więcej
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 5.00 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
28.02.2024
Bardzo przydatny przenośnik. Dobrze wykonany i prosty w budowie. Kupię jeszcze kilka. Poza tym faktycznie BYŁY w magazynie i dotarły bardzo szybko.
Oryginał
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.