Produkty

22,4 m regał paletowy PR9000 / 110 cm głębokości / 2,5 m wysokości / 2 poziomy / półka drewno

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(188)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne
Artykuł nr 3243
 • Model
  PR9000
 • Liczba poziomów
  2
 • Max. Obciążenie
  1.000 kg
 • Nakładka regału
  drewno
 • Powierzchnia
  lakierowana
 • Szerokość
  22.400 mm
 • Głębokość
  1.100 mm
 • Wysokość
  2.500 mm
 • Max. Obciążenie na pole
  9.000 kg
 • Max. Obciążenie na poziom
  3.000 kg
 • Max. Ładunek na paletę
  1.000 kg
 • Max. Obciążenie na moduł
  1.500 kg
Media
Zakres dostawy
 • 9 x stojak PR9000, 2,5 m wysokości / 110 cm głębokości w tym zabezpieczenie podporami ukośnymi, obciążenie pola: 9.000 kg
 • 32 x trawers PR9000 o szerokości 270 cm, ze sworzniami blokującymi, obciążenie półki: 3000 kg
 • 16 x półka drewniana PR9000 270 cm szerokości / 110 cm głębokości
 • Materiał montażowy
 • Tabliczki z dopuszczalnym obciążeniem zgodnie z niemiecką specyfikacją DGUV 108-007 (wcześniej BGR 234)
 • Instrukcja montażu
 • 5 lat gwarancji
 • Z łatwością wytrzymuje wysokie obciążenia do 9.000 kg na pole
 • Wysokiej jakości obróbka całego regału paletowego
 • Dużo miejsca do przechowywania dzięki 2 poziomom i 8 polom
 • Rzucająca się w oczy niebiesko-pomarańczowa kolorystyka dla maksymalnego bezpieczeństwa
 • Półka regału z drewno dla magazynowania bez palet

Regały paletowe TOPREGAL PR9000 wyróżniają się nie tylko szczególnie dużą nośnością, ale także modułową i elastyczną budową. Ta kompletna oferta została przetestowana przy maksymalnym obciążeniu 3.000 kg na powierzchnię trawersu zgodnie z normą DIN EN 15512 i tym samym posiada maksymalne obciążenie pola wynoszące 9.000 kg i może być załadowana na paletę 1.000 kg.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa w miejscu pracy trawersy są lakierowane proszkowo na rzucający się w oczy kolor pomarańczowy. Dzięki prostej budowie wtykowej są one zawieszone do stojaków regałowych. Dodatkowe sworznie blokujące chronią trawers przed omyłkowym podważeniem i tym samym zapewniają bezpieczeństwo. Stojaki regałów paletowych składają się z dwóch lakierowanych proszkowo profili stojaków w kolorze niebieskim. Przedni i tylny profil stojaka są skręcone ze sobą za pomocą poprzecznych i ukośnych podpór, co zapewnia szczególnie wysoki poziom stabilności. Aby to zapewnić, na dolnych końcach każdego stojaka regałowego zamontowane są 2 płyty podstawy, które są mocno zakotwiczone w podłodze za pomocą kotew rozporowych. W rezultacie nasze modułowe regały paletowe są nie tylko konfigurowalne, ale także wyjątkowo bezpieczne dzięki mocowaniu do podłoża.

Indywidualne dzięki modułowej konstrukcji

Szczególnie interesująca jest elastyczność regałów. Trawersy można indywidualnie zawieszać na wysokości w siatce 50 mm, tworząc półki regału o różnych rozmiarach. Ponadto w naszym konfiguratorze można łączyć różne szerokości półek i wysokości regałów, aby spełnić Państwa indywidualne potrzeby. Można również w późniejszym czasie dokonać uzupełnień w postaci kolejnych półek regału w szerokościach 180 cm, 270 cm i 360 cm lub stołu roboczego. Istnieje również możliwość zawieszenia kolejnych poziomów na wysokości.

Nie jest tajemnicą, że TOPREGAL jest pod wrażeniem swoich regałów paletowych. Dlatego na każdy sprzedawany przez nas regał udzielamy 5-letniej gwarancji.

Optymalna półka

Praktyczne półki drewniane wykonane są z płyty wiórowej o grubości 38 mm, które zaczepione są o trawersy za pomocą 4 blach w kształcie litery Z. Te stabilne półki regału utrzymują całkowity ciężar 1.500 kg przy równomiernym rozłożeniu obciążenia, przy czym nośność tę można zwiększyć za pomocą kładek głębokich. Dzięki temu półka drewniana jest opłacalną alternatywą dla droższych półek stalowych i kratownic. Przy załadunku regału paletowego należy przestrzegać podanego maksymalnego obciążenia półki i pola.

Ta kompletna oferta o wymiarach 22,4 m x 110 cm x 2,5 m pozwala na łatwe magazynowanie i pobieranie palet i klatek paletowych.

Szybki i prosty montaż

Cały materiał montażowy, jak nakrętki, śruby, kotwy rozporowe, płyty podstawy i wszystkie potrzebne do montażu drobne części, jest zawarty w cenie i w zakresie dostawy. W przypadku problemów z montażem lub testowaniem nowych regałów paletowych oferujemy również profesjonalny montaż regałów oraz testowanie regałów zgodnie z normą DIN EN 15635.

Wyposażenie związane z bezpieczeństwem i przydatne do tego typu regału, przykładowo osłona przeciwnajazdowa, kratownice lub zabezpieczenia przed przepchnięciem można znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Sprawdź elastyczne regały paletowe firmy TOPREGAL.

......czytaj więcej
Uwagi

Ważne informacje

Wszystkie dane odnoszą się do równomiernie rozłożonych obciążeń. Po załadowaniu nie wolno przekraczać obciążenia półki i obciążenia terenowego. Zasadniczo podczas użytkowania obowiązują aktualne wytyczne dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy (DGUV Rule 108-007 / BGR 234). TOPREGAL nie ponosi odpowiedzialności za wypadki/uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem. Nasz zespół doradców z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Podane wymiary są przybliżone i mogą różnić się o kilka centymetrów. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dokładnych wymiarów dla żądanego produktu.

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 4.95 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
Odpowiednie oceny
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
09.06.2024 w oparciu o Nr art. 2266
Zgodnie z opisem
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
08.05.2024 w oparciu o Nr art. 5607
Bardzo dobra jakość.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
08.05.2024 w oparciu o Nr art. 9102-80
Bardzo dobra jakość.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
10.04.2024 w oparciu o Nr art. 1350
Wszystko jest w porządku!
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
28.02.2024 w oparciu o Nr art. 3013
Dobry
Oryginał
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania dotyczące produktu
Jaka jest różnica między PR4500, PR9000 i PR15000?

Nasze 3 modele regałów paletowych PR4500, PR9000 i PR15000 różnią się głównie udźwigiem dla lekkich, średnich i ciężkich ładunków. W tym przypadku grubość materiału i wymiary np. profilu pionowego, belek poprzecznych i płyt nożnych są różne. Konstrukcja tych trzech modeli jest identyczna, a nasze akcesoria są kompatybilne ze sobą.

Oznaczenie modelu odnosi się do maksymalnego obciążenia pola poszczególnych systemów:

 • Regał paletowy PR4500 - Obciążenie półki (max.): 4500 kg / Obciążenie półki (max.): 1500 kg
 • Regał paletowy PR9000 - obciążenie półki (maks.): 9000 kg / obciążenie półki (maks.): 3000 kg
 • Regał paletowy PR15000 - obciążenie półki (max.): 15000 kg / obciążenie półki (max.): 4500 kg

Odpowiada to maksymalnemu obciążeniu na paletę 500 / 1000 / 1500 kg.

Nie można znaleźć żądanych wymiarów półki. Czy otrzymuję również półki w indywidualnych rozmiarach?

Oczywiście oferujemy również półki w indywidualnie dopasowanych wymiarach.
Prosimy o przesłanie zapytania pocztą elektroniczną na adres info@topregal.pl, faksem lub telefonicznie pod numerem infolinii klienta +48 22 2639 867.

Nasz formularz kontaktowy można znaleźć tutaj.

Czy moja półka musi być przymocowana do podłogi lub do ściany?

Przymocowanie naszych stojaków do ściany jest niedozwolone.

Regały paletowe muszą być zakotwione do podłoża zgodnie z DGUV 108-007, DIN EN 15512 & DIN EN 15635.

Regały magazynowe muszą być przymocowane do podłogi ze stosunkiem głębokości do wysokości większym niż 5:1. Poniżej tego poziomu nie jest wymagane żadne zakotwienie.

Nasze podkładki dystansowe służą wyłącznie do równoległego ustawiania naszych półek.


Jakie jest obciążenie pól i jakie jest obciążenie półki?

Obciążenie wnęki (C) to całkowita nośność wnęki półki / obciążenie między dwoma słupkami półki. Ciężar własny nie jest tu brany pod uwagę.
Maksymalny ciężar spoczywający na pojedynczej półce/regale nazywany jest obciążeniem półki (B). Suma obciążeń półek nie może przekraczać obciążenia przęsła.
Obciążenie punktowe (A) to siły działające na podłogę w sposób punktowy, znane również jako obciążenie indywidualne.

Regal Fachlast


Czy mogę dowolnie rozmieszczać poszczególne półki regałów paletowych na wysokości?

Poszczególne poziomy mogą być zawieszane lub mocowane indywidualnie według życzenia w rozstawie 5 cm.

Pytania ogólne
Jakie opcje płatności są dostępne?

 W zależności od kraju dostawy, oferujemy różne sposoby płatności, z których można wybierać podczas składania zamówienia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat przetwarzania każdej metody płatności, zapoznaj się z naszym szczegółowym podziałem.

W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.

Czego potrzebuję, aby rozładować towar i jak zostanie on dostarczony?

Towar jest zazwyczaj dostarczany na ciężarówce z bocznym rozładunkiem. W tym przypadku przesyłka musi zostać wyładowana z pojazdu za pomocą wózka widłowego lub urządzenia podnoszącego o odpowiedniej wysokości podnoszenia. Alternatywnie, towar może być również odbierany ręcznie z pojazdu.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przesyłek można znaleźć tutaj.

Czy potrzebuję dodatkowych części do montażu zamówionego towaru?

Dostarczamy wszystkie kompletne oferty, jak również poszczególne części, w tym wszystkie materiały potrzebne do montażu.

Nie są wymagane żadne dodatkowe materiały montażowe.

Jak mogę dowiedzieć się o aktualnym statusie mojego zamówienia?

Stan zamówienia można sprawdzić telefonicznie na naszej infolinii klienta +49 (0)7158 9181 550. O aktualny status zamówienia można również zapytać e-mailem na adres info@topregal.pl lub faksem.

Nasz formularz kontaktowy można znaleźć tutaj.