Produkty

110 cm Pojedynczy trawers do regału na rowery FRR2000

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne
Artykuł nr 221439
 • Model
  FRR2000
 • Długość trawersu
  1.100 mm
 • Max. Obciążenie na moduł
  500 kg
Media
Zakres dostawy
 • 1 x 110 cm Pojedynczy trawers do regału na rowery FRR2000
 • 5 lat gwarancji
 • Lakierowany na pomarańczowy kolor sygnalizacyjny trawers regału na rowery zapewnia bezpieczeństwo pracy
 • Bez problemu wytrzymuje duże obciążenia do 500 kg
 • Modułowy system zapewnia łatwe rozszerzenie istniejących regałów

Trawers o długości 110 cm do naszego regału na rowery. Można tu w elegancki sposób zawiesić haki na rowery. Solidna konstrukcja zapewnia długą żywotność produktu. System modułowy można rozbudować o kolejne poziomy i szerokość w zależności od potrzeb. Prosty montaż ułatwia obsługę i tym samym umożliwia bezproblemowe magazynowanie rowerów o różnych rozmiarach do łącznej wagi 500 kg na parę trawersów, przy równomiernym obciążeniu.

......czytaj więcej
Uwagi

Ważne informacje

Wszystkie dane odnoszą się do równomiernie rozłożonych obciążeń. Po załadowaniu nie wolno przekraczać obciążenia półki i obciążenia terenowego. Zasadniczo podczas użytkowania obowiązują aktualne wytyczne dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy (DGUV Rule 108-007 / BGR 234). TOPREGAL nie ponosi odpowiedzialności za wypadki/uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem. Nasz zespół doradców z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Podane wymiary są przybliżone i mogą różnić się o kilka centymetrów. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dokładnych wymiarów dla żądanego produktu.

Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.