Produkty

Mała wiata dla palących US1600/3, 1.600 mm x 1.200 mm x 2.400 mm, Artykuł drugiej kategorii, wraz z lampą solarną z czujnikiem ruchu

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(5)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne
Artykuł nr 170209
 • Powierzchnia pomieszczenia
  1,5 m²
 • Obciążenie dachu
  20 kg/m²
 • Model
  US1600/3
 • Strumień świetlny
  800 lm
 • Kolor światła
  6.500 K
 • Żywotność baterii
  10 h
 • Waga
  93 kg
 • Kolor
  szary
 • Powierzchnia
  ocynkowany
 • Szerokość
  1.600 mm
 • Głębokość
  1.200 mm
 • Wysokość
  2.400 mm
 • Zakres zastosowania
  Zewnętrzny obszar
 • Pojemność
  1,2 Ah
Media
Zakres dostawy
 • 1 x Mała wiata dla palących 1.600 mm x 1.200 mm x 2.400 mm z lampą solarną
 • Oferuje miejsce dla jednej osoby
 • Łatwy transport dzięki lekkiej stalowej ramie
 • Prosty i nieskomplikowany projekt
 • Lampa solarna LED z czujnikiem ruchu zapewniająca do 10 godzin światła w ciemności

Ochrona przed wiatrem i pogodą

To właśnie oferuje nasza wiata dla palących o kompaktowych wymiarach 1.600 mm x 1.200 mm x 2.400 mm. Dzięki dachowi z ocynkowanej stali wiata dla palących utrzymuje obciążenie dachu wynoszące 20 kg/m², a tym samym chroni do 3 Pracowników od wszelkiego rodzaju wiatru i pogody. Nawet jeśli słońce świeci zbyt mocno, jest to dobre miejsce na spędzenie przerwy na lunch lub krótkiej przerwy na palenie. Duże szyby z poliwęglanu sprawiają, że ta kabina dla palących wydaje się większa i możesz mieć oko na swoje otoczenie. Lekka rama stalopwa, o prostej zasadzie konstrukcji, zapewnia szczególnie niską wagę 93 kg, co ułatwia transport. Daje to również elastyczność w ustawieniu palarni gdziekolwiek chcesz. Dzięki czterem kotwom śrubowym jedna z masywnych stóp jest mocno osadzona w ziemi, co gwarantuje, że żaden wiatr nie poruszy dużej wiaty dla palaczy.

Proste piękno

Nasza wiata dla palących oferuje nie tylko dużo miejsca na przerwy i wymianę między pracownikami. Dzięki prostej, nieskomplikowanej konstrukcji składającej się z wąskich profili stalowych i dużych szyb poliwęglanowych, wtapia się w niemal każde otoczenie i lśni nienachalnym pięknem. Wysokogatunkowe materiały i doskonała jakość są dla nas oczywistością i są również niezbędne w przypadku zewnętrznego zastosowania naszej wiaty dla palaczy. Ponadto jest na tyle duży, że można w nim umieścić dodatkowe elementy, takie jak ławki czy nawet stojącą popielniczkę, i jeszcze bardziej rozszerzyć jego funkcjonalność.

Nie zostawiaj swoich pracowników na deszczu. Z dymiącym schronem z TOPREGAL.

Jasna lampa LED z czujnikiem ruchu na każdą okazję

Lampa solarna LED US1600/3 z czujnikiem ruchu to najbardziej opłacalne i wydajne rozwiązanie do oświetlania terenów zewnętrznych. Doskonale nadaje się do podświetlania tarasów, podjazdów i ścieżek. Najlepsza cecha naszych lamp LED: zużycie prądu jest wyjątkowo niskie.
Dzięki 6.500 K światło tej lampy ma przyjemny ciepły biały odcień, który jest zbliżony do światła słonecznego. Moduł LED jest zintegrowany w solidnej obudowie z czujnikiem ruchu. Oznacza to, że SLB800 ma również długą żywotność.
Lampa solarna LED z czujnikiem ruchu ma silną jasność do 800 lm i jest wyposażona w akumulator litowo-jonowy o pojemności 1200 mAh, który wytrzymuje do 10 h przy ciągłym świeceniu.
Najbardziej efektywnym elementem lampy solarnej LED jest panel słoneczny, który zapewnia przyjazną dla środowiska pracę lampy. Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny klasy premium jest sterowany przez pasywny czujnik podczerwieni, który wyzwala i aktywuje lampę w niewiarygodnym zasięgu 5 m. Niezwykle duży stożek świetlny promieniuje pod szerokim kątem, dzięki czemu ścieżki i place są dobrze oświetlone. Zmniejszysz zużycie energii dzięki jednej z najbardziej innowacyjnych technologii i skutecznie obniżysz wynikające z tego koszty energii. Kup lampę solarną LED z czujnikiem ruchu US1600/3 od TecMaschin.

INFORMACJA: Ze względu na możliwe uszkodzenie optyczne US1600/3, oferujemy ten produkt po obniżonej cenie. To uszkodzenie optyczne nie wpływa na funkcjonalność produktu. Rękojmi pozostaje w pełni ważna.

......czytaj więcej
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 4.00 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
17.02.2022 w oparciu o Nr art. 170208
Brak podkładek w zestawie, po dokręceniu części dachowej otwór szczelinowy wysuwa się na zewnątrz. Lepszy byłby normalny otwór, a nie otwarty. Gwintowane otwory są pełne farby z powodu procesu malowania i muszą być najpierw ponownie wycięte, aby można było normalnie wkręcić śruby. Poza tym artykuł jest dobry.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
06.03.2024 w oparciu o Nr art. 221618
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
28.02.2024 w oparciu o Nr art. 221617
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
12.07.2023 w oparciu o Nr art. 221617
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
10.05.2023 w oparciu o Nr art. 170208
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.