Produkty

2,3 m stół warsztatowy MFW1000 / 80 cm głębokości / 750 - 1.150 mm wysokości / półki sklejka / tylna ściana z otworami

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne
Artykuł nr 21062
 • Model
  MFW1000
 • Długość trawersu
  2.200 mm
 • Mobile
  nie
 • Nakładka stołu
  sklejka
 • Szerokość
  2.300 mm
 • Głębokość
  800 mm
 • Wysokość
  750 mm - 1.150 mm
 • Max. Obciążenie na pole
  2.000 kg
 • Max. Obciążenie na poziom
  500 kg
Media
Zakres dostawy
 • 2 x stół warsztatowy MFW1000 stojak 750 - 1.150 mm z regulacją wysokości / 80 cm głębokości
 • 4 x stół warsztatowy MFW1000 trawers pojedynczy 220 cm długości, obciążenie półki: 500 kg
 • 1 x stół warsztatowy MFW1000 płyta multiplex 220 cm szerokości, 80 cm głębokości
 • 4 x stół warsztatowy MFW1000 Części stopy o wysokości 40 cm, z regulacją wysokości
 • 1 x stół warsztatowy MFW1000 ściana z otworami 220 cm długości, 50 cm wysokości
 • Wszystkie akcesoria, takie jak płyty podstawy, śruby, nakrętki i wszystkie materiały potrzebne do montażu
 • 5 lat gwarancji
 • Indywidualny stół warsztatowy, dzięki systemowi modułowemu TOPREGAL
 • Łatwe przechowywanie narzędzi, małych części i innych przedmiotów
 • Wysokiej jakości wykonanie stelaża i półek
 • Możliwość późniejszego dostosowania i rozbudowy układu
 • Najwyższa nośność przy obciążeniu półek 500 kg i obciążeniu pola 2.000 kg

Wielofunkcyjny stół warsztatowy MFW1000 TOPREGAL: Multitalent

Odkryj różnorodne możliwości naszych stołów warsztatowych MFW1000, które można indywidualnie dostosowywać. Dzięki opatentowanemu systemowi modułowemu TOPREGAL mogą Państwo wybrać, skonfigurować, a następnie rozbudować swój wielofunkcyjny stół warsztatowy całkowicie według własnych potrzeb. Ten stół warsztatowy został zaprojektowany specjalnie do zastosowań komercyjnych i przemysłowych i jest niezwykle wytrzymały. Dlatego proponujemy Państwu 5 lat gwarancji do tego artykułu.

Imponująca jest również nośność tego wielofunkcyjnego stołu warsztatowego: Obciążenie półki tego artykułu wynosi 500 kg, przy czym maksymalne obciążenie występuje pomiędzy dwoma stojakami, tzw. obciążenie pola, wynosi 2.000 kg. Specyfikacje obciążeń odnoszą się zawsze do obciążeń równomiernie rozłożonych.

Wymiar zewnętrzny tego stołu warsztatowego wynosi 2,3 m, natomiast powierzchnia użytkowa, wymiar wewnętrzny, jest o 10 cm mniejsza. Cechą szczególną stołów warsztatowych typu MFW1000 jest ich zmienność: Oznacza to, że wysokość można wybrać w rastrze 50 mm pomiędzy 750 - 1.150 mm. Zwiększa to ergonomię w miejscu pracy i zapewnia lepsze warunki pracy. W tym rastrze można również regulować wysokość lakierowanych na pomarańczowo trawersów, aby móc indywidualnie ustawić wielkość półek.

Szybki i prosty montaż: MFW1000

Trawersy lakierowane kolorem pomarańczowym są zabezpieczone sworzniami blokującymi przed omyłkowym podważeniem i umożliwiają bezpieczną pracę. Stojaki stołu są zamknięte na górze dwiema specjalnie wykonanymi osłonami, aby utworzyć zamknięcie na jednym poziomie i polepszyć estetykę i obsługę. Osłona jest nakładana i umieszczana w prosty sposób.

Z pomocą naszego prostego systemu wtykowego możliwe jest w każdej chwili proste zamontowanie/zdemontowanie wielofunkcyjnego stołu warsztatowego MFW1000. Dzięki temu możliwe jest rozszerzanie w każdej chwili i może być też doposażany. Oprócz tego dzięki niewielkiej ilości zajmowanego miejsca można go idealnie transportować w stanie zdemontowanym.

Praktyczne przechowywanie narzędzi: Z tylną ścianą z otworami

Tylna ściana z otworami o wysokości 50 cm jest przymocowana do tylnego stojaka i służy jako zabezpieczenie przed spadnięciem. Zabezpiecza to przechowywane towary przed wypadnięciem, gdy wielofunkcyjny stół warsztatowy jest nieco zapełniony. Dodatkowo tylna ściana z otworami może być indywidualnie wyposażana w nasze zestawy uchwytów narzędziowych. Dzięki temu można sprytnie przechowywać narzędzia i inne przedmioty, np. skrzynki regałowe z otwartą przednią częścią do przechowywania śrub, nakrętek, podkładek i innych drobnych części.

......czytaj więcej
Uwagi

Ważne informacje

Wszystkie dane odnoszą się do równomiernie rozłożonych obciążeń. Po załadowaniu nie wolno przekraczać obciążenia półki i obciążenia terenowego. Zasadniczo podczas użytkowania obowiązują aktualne wytyczne dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy (DGUV Rule 108-007 / BGR 234). TOPREGAL nie ponosi odpowiedzialności za wypadki/uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem. Nasz zespół doradców z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Podane wymiary są przybliżone i mogą różnić się o kilka centymetrów. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dokładnych wymiarów dla żądanego produktu.

Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.