Produkty

Ręczny wózek paletowy HWM2000, aArtykuł drugiej kategorii, udźwig 2.000 kg, długość wideł 2.000 mm, SolidHub

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(5)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne
Artykuł nr 139135
 • Model
  HWM2000
 • Max. Obciążenie
  2.000 kg
 • Mobile
  tak
 • Max. Wysokość podnoszenia
  85 mm - 200 mm
 • Długość widelca
  2.000 mm
 • Waga
  110 kg
 • Kolor
  niebieski
 • Powierzchnia
  lakierowana
 • Szerokość
  540 mm
 • Głębokość
  2.400 mm
 • Wysokość
  1.230 mm
 • Opony
  nylon
 • Promień skrętu
  2.312 mm
Media
Zakres dostawy
 • 1 wózek paletowy ręczny HWM2000, udźwig 2.000 kg, długość wideł 2.000 mm, SolidHub
 • 12 miesięcy rękojmi
 • Gwarantowana dostawa części zamiennych i obsługa klienta
 • Wyjątkowo długie widły umożliwiają transport bardzo długich towarów
 • Krótki rozstaw osi umożliwia łatwe manewrowanie, nawet w wąskich korytarzach
 • Ergonomiczny dyszel na praktycznej wysokości gwarantuje łatwą obsługę
 • Duże kółka nylon z łatwością pokonują małe przeszkody

INFO: W procesie dostawy towar posiada niestety uszkodzenia lakieru & zarysowania, ale nie mają one wpływu na funkcjonowanie podnośnika. Z tego powodu oferujemy tę partię jako Artykuł drugiej kategorii w obniżonej cenie. Produkt może się różnić wizualnie. Obraz podobny. Rękojmi pozostaje w pełni ważna.

Jakość o specjalnej długości

Do specjalnych zastosowań i szczególnie dużych ładunków przeznaczony jest długi ręczny wózek paletowy HWM2000. Przy długości wideł 2.000 mm, szerokości wideł 160 mm i szerokości całkowitej 540 mm mm urządzenie do transportu 110 kg może podnosić i transportować ładunki o masie trakcyjnej do 2.000 kg. Wystarczy kilka ruchów pompowania, aby podnieść transportowany towar z minimalnej wysokości 85 - 200 mm. Dzięki wymiarom 2.400 mm x 540 mm x 1.230 mm i rozstawowi kół 2.028 mm, długi wózek paletowy może być precyzyjnie sterowany. Mały promień skrętu 2.312 mm umożliwia obracanie na stosunkowo niewielkiej powierzchni. Wytrzymały materiał wózka składający się w dużych częściach ze stali oraz rolki z nylon o niskim stopniu zużycia zapewniają długą żywotność produktu. Dzięki temu ręczny wózek paletowy HWM2000 firmy SolidHub jest trwałą inwestycją dla Twojej firmy. Wózek polakierowany na kolor sygnałowy niebieski jest nie do przeoczenia, co zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy. Rolki tandemowe o średnicy 70 mm na końcach długich wideł zapewniają płynną jazdę nawet na nierównych powierzchniach.

Za pomocą długiego ręcznego wózka paletowego HWM2000 można łatwo transportować europalety, boksy kratowe i towary o nietypowej długości.

Przed zakupem i uruchomieniem należy zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju użytkowania. Za uruchomienie, a także za odpowiedni do tego celu personel, odpowiada inżynier ds. eksploatacji.

......czytaj więcej
Uwagi

Informacja o dostawie

Ten artykuł zostanie dostarczony samochodem ciężarowym (40 t) z rozładunkiem bocznym/tylnym. W związku z tym, klient powinien zapewnić odpowiedni sprzęt do podnoszenia (np. wózek widłowy). Dodatkowe usługi, takie jak dostawa z windą załadowczą, wózkiem widłowym na pokładzie lub niskopodwoziem, są możliwe za dodatkową opłatą.

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 4.60 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
31.08.2023
Dobry stosunek jakości do ceny
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
10.04.2022
Solidne wykonanie
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
04.04.2024
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
08.06.2022
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
18.05.2022
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania dotyczące produktu
Czy SolidHub oferuje jednostki ze skokiem początkowym lub swobodnym?

W tej chwili SolidHub nie oferuje wózków z podnośnikiem początkowym - funkcją, która podnosi ramiona kół wózka, aby zapewnić dodatkowy prześwit podczas podnoszenia i transportu ładunku. W naszej ofercie posiadamy jednak modele z funkcją swobodnego podnoszenia. Funkcja ta umożliwia podnoszenie wideł lub ładunku bez zmiany całkowitej wysokości masztu podnośnika. Przykładem tego jest nasz produkt HEF16/5.

Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.